Мой_ужин• 15 января 2024
Erasmus
Яку б ви чи ваша дитина вибрали країну на Erasmus, навчання протягом академічного року
Результат:
вже голосів:
18 (58.06%)
США
5 (16.13%)
Іспанія
4 (12.9%)
Франція
3 (9.68%)
Інша країна в коментарі
1 (3.23%)
Iталія
Фляшка на трьох• 15 января 2024
Мы не знаем, что это такое, вот, если бы мы знали, что это такое …
В танке• 15 января 2024
Там вообще реально выиграть стипендию? Помню, была студенткой, эти программы только начинались, даже не пробовала рассмотреть это, знала, что шансов ноль. Может сейчас как-то реальней пройти туда.
Мой_ужин
• 15 января 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Програма з обміну студентами між вузами
Мой_ужин
• 15 января 2024
Ответ дляПослушная
Вы хотите наших детей отправить? Вы всё оплатите?
Це безкоштовно
Фляшка на трьох• 15 января 2024
Ответ дляМой_ужин
Програма з обміну студентами між вузами
США. Моя про Штаты мечтает
Мой_ужин
• 15 января 2024
Ответ дляВ танке
Це безкоштовно, поїхати реально, подаєш заявку на три програми, зазвичай їдеш хоч по одній
Послушная• 15 января 2024
Ответ дляВ танке
Парадокс в том, что пара одноклассников дочери, подавались на стипендию. Мимо. Зато получили частные гранты и прочие плюшки да попали в универы Лиги Плюща.
Домашня Зюзя• 15 января 2024
Туда очень сложно попасть, сын учится в КПИ ,изучали этот вопрос, он в Нидерландах
Українська зірочка• 15 января 2024
Ответ дляВ танке
Донька їде в Польшу по цій програмі на пів року. Все сплачують - навчання, дорогу і стипендію щомісячно. Мова навчання - англійська.
Мой_ужин
• 15 января 2024
Ответ дляSo_so
США, так как знает англ
Всюди викладання буде англійською, мінімально вимагають А2-В1
Українська зірочка• 15 января 2024
Ответ дляПослушная
Питание и проживание тоже?)
Так, стипендія це покриває
спальное место• 15 января 2024
Ответ дляМой_ужин
Програма з обміну студентами між вузами
Не тільки студентів. Науково-педагогічний та адміністративний персонал також, але це різні колли (це щоб не було такого, що їдуть тільки викладачі, а студенти ні). По темі - я була по Еразмусу в Хорватії та Данії, дуже сподобалось. Мовного бар´єру немає ніде - всюди ключову роль відіграє англійська.
Мой_ужин
• 15 января 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Якщо навчаєшся в європейському вузі, це цілком реально
В танке• 15 января 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
А конкурс какой? Чем ваша дочь оказалась уникальней остальных?
Мой_ужин
• 15 января 2024
Ответ дляПослушная
Питание и проживание тоже?)
Харчування й проживання ми й в країні навчання оплачуємо, різниці немає особливої
спальное место• 15 января 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
КПІ мають ряд угод про обмін в рамках Еразмусу. Можливо, саме в КПІ допускають тільки ’обраних’, бо знаю декілька ВНЗ, де, умовно, запхають в програму племінницю декана чи проректора, але не гарного студента. На жаль(( Але, на щастя, не всі такі.
Українська зірочка• 15 января 2024
Ответ дляВ танке
Написання студентських наукових робіт, участь у міжнародному проєкті, участь у студентських наукових конференціях
Мой_ужин
• 15 января 2024
Ответ дляспальное место
Можливо, я просто не курсі. Дочка студентка, бакалаврат
Файна пані• 15 января 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Яким умовам має відповідати студент? Читала, що потрібно мати максимальні бали, додаткові якісь переваги. Від якого університету українського ?
спальное место• 15 января 2024
Ответ дляМой_ужин
Яку би країну не обрала - це буде чудовий досвід в будь-якому випадку, це з власного досвіду :)
Українська зірочка• 15 января 2024
Ответ дляФайна пані
Бал по навчанню теж має 90+
Файна пані• 15 января 2024
Нажаль навіть при гарних балах хлопцям студентам українських внз ця опція недоступна.
Мой_ужин
• 15 января 2024
Ответ дляФайна пані
А мене дочка й навчається у Європі
Файна пані• 15 января 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Бал по навчанню теж має 90+
Молодчинка! Яким би не був вибір, це чудова можливість для дитини.
Мой_ужин
• 15 января 2024
Забула написати, направлення - графічний дизайн, книжна ілюстрація
Мой_ужин
• 15 января 2024
Ответ дляSo_so
Какая интересная специальность. Для меня книжная иллюстрация это просто магия.
Для мене теж 🙃