Прибираю щодня• 16 января 2024

єоселя під вторинний ринок

єоселя під вторинний ринок , хто купляв?
Які були проблеми
Що требо знати?
clernikol• 16 января 2024
А які там мають бути проблеми? Ви під 3% чи під 7% розглядаєте? Місто обласного значення?

ОйЙой• 16 января 2024
Ответ дляclernikol
А є під різний %?
Я думала для всіх під 3%...
Не люблю натовп• 16 января 2024
https://suspilne.media/656912-otrimali-sertifikat-...
Отримали сертифікат на купівлю будинку, але мають сплатити податки: історія жительки Чернігівщини, чиє житло розстріляли
мимАпроходила• 16 января 2024
Ответ дляОйЙой
А є під різний %?
Я думала для всіх під 3%...
Под 3 только льготные категории.
У меня вообще под 18
мимАпроходила• 16 января 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Вы не про то прислали, еоселя это ипотека
Не люблю натовп• 16 января 2024
Ответ длямимАпроходила
Трохи не зрозуміла((
clernikol• 16 января 2024
Ответ дляОйЙой
А є під різний %?
Я думала для всіх під 3%...
Ні, під 3% для пільгових категорій: військовослужбовці (за контрактом), поліцейські, медичні працівники, вчителі і науковці. Під 7% всі інші, якщо у власності нема житла, або воно менше ніж 52 квадрати на одну особу плюс 21 квадрат на кожного наступного члена сім´ї
clernikol• 16 января 2024
Ответ длямимАпроходила
Под 3 только льготные категории.
У меня вообще под 18
Для не пільгових категорій є іпотека під 7%
мимАпроходила• 16 января 2024
Ответ дляclernikol
Под 7% там по-моему ещё не больше 3 лет дому должно быть

ОйЙой• 16 января 2024
Ответ дляclernikol
Дякую!
мимАпроходила• 16 января 2024
Ответ дляclernikol
Вот что нашла.
Найти такой объект не просто
clernikol• 16 января 2024
Ответ длямимАпроходила
Так, не старше 3 років, або будинок що будується (акредитовані банком забудовники). І наче ще з січня можна буде купувати будинки
clernikol• 16 января 2024
Ответ длямимАпроходила
Вот что нашла.
Найти такой объект не просто
Не просто, але можливо, плюс можна розглядати квартири що будуються
мимАпроходила• 16 января 2024
Ответ дляclernikol
Если не ошибаюсь дом должен быть сдан в эксплуатацию уже
clernikol• 16 января 2024
Ответ длямимАпроходила
Ні, під 7% можна квартиру, що будується, але тільки у акредитованих банком забудовників
мимАпроходила• 16 января 2024
Ответ дляclernikol
В общем обычную вторичку не новострой только под общие условия типа как у меня были
clernikol• 16 января 2024
Ответ длямимАпроходила
Якщо вона старше 3х років, то так, під цю програму не купите, хіба що ви УБД і ще там для когось знімається це обмеження
clernikol• 16 января 2024
Ответ длямимАпроходила
Ось акредитовані забудовники в Укргазі для Києва
Аноним_1857• 16 января 2024
Це що цього змінили умови? Минулого року брали іпотеку, то будинок мав бути не старіший 10 років

clernikol• 16 января 2024
Ответ дляАноним_1857
Це для пільговиків під 3%. З літа 2023 року запустили іпотеку для всіх під 7%, от там є обмеження до 3з років житло має бути
Аноним_1857• 16 января 2024
Ответ дляclernikol
Ясно, ми під 3%
sveta1616• 16 января 2024
В ноябре оформили на 15 лет под 3%. Продавал друг сына, пришлось ждать одобрения банка 2 месяца. Дому нет 10 лет. Квартира стоила 2 млн. Оценили 1,6. Разницу оплачивали отдельно + 30%
Статус Ква• 17 января 2024
Ответ дляНе люблю натовп
єОселя не = єВідновлення
Лорка-хлорка• 17 января 2024
Ответ дляsveta1616
То есть друг сына продавал за 2 млн грн. А банк одобрил покупку квартиры только за 1.6 млн? Ничего себе. Как так? Вы заплатили отдельно 400 тыс грн? И внесли 30% от 1.6 млн?
clernikol• 17 января 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Не банк одобряет, а оценщик делает оценку квартиры. И банк выдает кредит уже на основании оценки. Оценка делается автоматически по определенной форме.
Мудрецыха мира• 17 января 2024
Ответ дляclernikol
Вы про базу звітів? не всегда автоматически
sveta1616• 17 января 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Не правильно написала, квартиру оценили в 1,6. Да, наличкой заплатили
sveta1616• 17 января 2024
Но + еще примерно 30 тысяч ушло.. нотариус, выдача кредита, налог
clernikol• 17 января 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Яку базу звітів. Ні, оцінщик робить оцінку, яка реєструється в звіті. Оцінщик особисто приходить на об´єкт. Оцінка майна для видачі іпотеки має свій строк дії, здається 6міс.
clernikol• 17 января 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Є автоматичне прорахування програмою вартості об´єкта, а можна замовити оцінку з рецензією, де оцінщик враховую в оцінці додаткові пункти. Оцінка з рецензією може як підвищити вартість майна в порівняні з автоматичною, так і понизити