Катастрофа• Изменено 16 января 2024
Поки я відкладала гроші на новий телефон, його зняли з виробництва
Це про мою удачу і везіння. Я більше року відкладала гроші на Iphone 12 маленький. Сьогодні зайшла подивитись скільки він коштує, а виявляється, що його вже не продають. Моєму телефону пішов 7 рік, він маленький і дуже зручний, я хотіла собі такий самий маленький і коли побачила у знайомої цей айфон закохалась в нього. Б/у стрьомно купувати. Можливо ви мені підкажете, який невеличкий телефон хороший можна купити? Дякую
Фиона Шрековна• 16 января 2024
шо стрьомного купити б/у айфон? головне провірити, шоб скидався до заводських і оновлювався. в чому проблема? у мене всі такі айфони.
Катастрофа
• 16 января 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Берите просто 12й, он тоже небольшой.
Я подивилась ціни. В мене нема й половини вартості. Цій знайомій чоловік його купив за 21 тис. Я думала, що ціна на нього впаде, а його взагалі зняли з виробництва
Чорт і Шо• 16 января 2024
Ответ дляКатастрофа
Берите 12й бу. Ну а что делать?) Без телефона сидеть?
Чорт і Шо• 16 января 2024
Ответ дляТворог для розжига
Если вы о мини, то они есть в Ябко.
А вот в ябко лучше не брать) Лучше в Touch посмотреть)
Катастрофа
• 16 января 2024
Ответ дляТворог для розжига
Если вы о мини, то они есть в Ябко.
Дякую. Побігла дивитись. А що це за магазин? Надійний?
Катастрофа
• 16 января 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Та мій ще живе, але вже дуже тупить
Чорт і Шо• 16 января 2024
Ответ дляКатастрофа
Та мій ще живе, але вже дуже тупить
вам видней, конечно.
Всех анонимов аноним• 16 января 2024
Ответ дляИграю у края
это прямо про меня и пятый айфон
Я в руках хочу его подержать тот айфон.
Играю у края• 16 января 2024
Автор, много где есть еще на самом деле
Выберите на сколько гб и цвет, получите список магазинов и цены
Виправлялочка• 16 января 2024
Не понимаю такого ажиотажа с айфонами. Зубов во рту нет, но айфон купила. Или в рассрочку на 2 года, это уровень конечно.
Катастрофа
• 16 января 2024
Ответ дляВиправлялочка
Нема ніякого ажіотажу, мені потрібен маленький телефон просто.
Фиона Шрековна• 16 января 2024
купити за 21 тисячу телефон, шоб через рік-два він перестав оновлюватися. купіть б/у за 10 тисяч і не мучайтеся. а брати в кредит 12 айфон це взагалі треш. люди, ви шо??????
Катастрофа
• 16 января 2024
Ответ дляjulia-678c
На айфонах свет клином сошёлся что-ли? Есть куча других за ту же цену
Таких самих маленьких?
Катастрофа
• 16 января 2024
Ответ дляФиона Шрековна
За 10 тисяч одні лопати
Фиона Шрековна• 16 января 2024
Ответ дляКатастрофа
За 10 тисяч одні лопати
ну не 10, а скільки він там коштує б/у? ну не 21 ж тисячу
Латексне альтер ЕГО• 16 января 2024
тут и б.у. все же не с рук, а магазин. Я вас понимаю) телефон прелесть
Тролю як можу• 16 января 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Они с глюком , вас бог уберег
який саме глюк?
Зубная фея• 16 января 2024
Ответ дляКатастрофа
Надійний Gstory
Безсовісна кума• 16 февраля 2024
Ответ дляВиправлялочка
А самсунг можна? Дивна логіка 😂