Катастрофа• Изменено 16 января 2024
Поки я відкладала гроші на новий телефон, його зняли з виробництва
Це про мою удачу і везіння. Я більше року відкладала гроші на Iphone 12 маленький. Сьогодні зайшла подивитись скільки він коштує, а виявляється, що його вже не продають. Моєму телефону пішов 7 рік, він маленький і дуже зручний, я хотіла собі такий самий маленький і коли побачила у знайомої цей айфон закохалась в нього. Б/у стрьомно купувати. Можливо ви мені підкажете, який невеличкий телефон хороший можна купити? Дякую
LIANA171185• 02 марта 2024
Ответ дляФиона Шрековна
шо стрьомного купити б/у айфон? головне провірити, шоб скидався до заводських і оновлювався. в чому проблема? у мене всі такі айфони.
У мене 2 Айфона такі,та й до цього Андроїди теж були не нові.І прекрасно і досі деякі працюють.
А от новий Андроїд витримав,нажаль,роки 3 і все-завис на заставці.