Забобонний фрукт• 16 января 2024

Яке меню в баню на д.н.?

Дівчата, порекомендуйте, що можна в баню приготувати?
Будуть самі дівчата. Але нас буде 10)))
Що зручно їсти ? Піцу/суші сказали не хочуть))) щось всі стали за домашню їжу. Я люблю готувати, тож з радістю , але треба ідеї, що це може бути.
Дякую
Спішу - перекидаюсь• 16 января 2024
А можна до вас приїдатись?
Не гоню• 16 января 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Супер. Дякую
Брали водки ящик, 6 селедок, картошка в мундирах ,лук ,квашеная капуста и огурцы ,нас 5 человек ,все наеоись ,никто не жаловался . Правда,квашеные продукты вызвали дикий пердёж . Забздели всю баню .
Цибулька зла• 16 января 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
День народження. Тому пустим стіл не може бути)
А зачем вы спрашивали?надо было заказать что считаете нужным
как тебе такое илон маск• 16 января 2024
Нарезка мясо, рыба, сыр, овощи, картошку сварите и курицу гриль, например.
автор Забобонний фрукт • 16 января 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Дякую. А рибу яку маєте на увазі?
Бутерброди з червоною рибою може бути
Ответ дляЗабобонний фрукт
Дякую. А рибу яку маєте на увазі?
Бутерброди з червоною рибою може бути
Ну рыбная нарезка, что вы любите- красная, скумбрия копчёная, селёдку можно, что ещё продаётся? Красиво разделать и будет гуд.
Обстановщица• 16 января 2024
Як я хочу в багю , та ще й на дн

Скумбрія, копчені крильця, пивко, можна курку гриль з соусами, оселедець/ червона рибка, огірочки, і копчена грудинка .
І буде круто .
Цибулька зла• 16 января 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Дякую. А рибу яку маєте на увазі?
Бутерброди з червоною рибою може бути
Вы будете из дому еду в баню нести?
автор Забобонний фрукт • 16 января 2024
Ответ дляЦибулька зла
Вы будете из дому еду в баню нести?
Везти.так.
Цибулька зла• 16 января 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Везти.так.
Закажите что считаете нужным и все

Купить еды,дома наготовь,привези с посудой,упакуй обратно ,оплатить баню.
И где праздник?
Цвіпканя• 16 января 2024
Я ЗА різні травʼяні чаї !!! І легенькі маленькі канапочки.
А поїсти оселедця чи картоХлі - це не моє. Це ж баня! Жарко, яка там тяжка їжа. Треба розслабитись…