ХвилювАллочка• 16 января 2024
Чиї діти ходять в суботні школи за кордоном?
Чи є якийсь толк з таких занять раз на тиждень? З одного боку хочеться, щоб дитина писала /читала українською, а з іншого не знаю чи варто забирати для цього вільну суботу
Результат:
вже голосів:
5 (55.56%)
Не ходять
2 (22.22%)
Ходять, подобається
2 (22.22%)
Результати
0 (0%)
Ходять, не подобається
0 (0%)
Інші варіанти
Мизимец• 16 января 2024
Не ходять
Якщо на релігійн складову я була готова закрити очі, то на те, що 10 річного додадуть в клас з 5-6 річками, на те, що там йому доведеться вчити математику рівня 5-6 років і на те, що з усім цим йому доведеться пропускати спортивні події - з цим змиритися не могла.
Зараз, оглядаючись назад, можу сказати, що вибір був правильним. Син пише і говорить українською, займає гарну позицію в команді і це виглядає значно краще для коледжу ніж український клас з 6-річками
ХвилювАллочка
• 16 января 2024
Ответ дляМизимец
Не ходять
Там математики нема, лише письмо , читання, трохи історії. Ваш де вчився читати, писати?
Чекаю завтра• 16 января 2024
У нас в городе в субботней школе проводят занятия по укр языку. Ходят детки, которые хотят не забыть, а развить знание украинского. В основном, младшего и среднего возраста. Мои не ходят - они в старшей школе.
Мизимец• 16 января 2024
Ответ дляХвилювАллочка
У нас був складний варіант. Директор школи - колишній вчитель математики, ще за союзу. І там було без варіантів. математика та 100% відвідуваність, інакше виключення. Я вирішила навіть не починати. Почати після спорт сезону, директор заборонив.
Я вчила дома читати і писати, ще до того як переїхали у місцевість зі школою. Дома говоримо українськю. Цього достатньо. Він не здасть тест ’українська як друга іноземна’ для кредиту у школі і щоб не вчити іноземну, але нас ця можливість в цілому не цікавила.
ХвилювАллочка
• 16 января 2024
Ответ дляМизимец
Зрозуміло, мій не вміє читати , я теж не маю можливості з ним регулярно займатися