Стріляний птах• Изменено 16 января 2024

Есть смысл столько платить за уроки по теории ПДР?

Киев. Нашла несколько школ где цена 2000, 3000. А еще одна за 6000. В третьей много часов занятий, занятия по 3 часа, три раза в неделю, обучение месяц.
автор Стріляний птах • 16 января 2024
Ответ дляГигиенишвили
фото
Спасибо!
Відірву та викину• 16 января 2024
Ответ дляСтріляний птах
Я не могу понять: если я еду, а регулировщик стоит не лицом ко мне, а левой стороной

Ви відео бачили? Наче нормально показують що робити..
Lelichka305• 16 января 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Вибачте трохи влізу
Я давно ходила в автошколу, правила підзабула
Як їх бляха вивчити ? На якому сайті простіше і тд) якась така голова затуркана, не можу запамʼятати нічого
https://vodiy.ua/pdr/ повторюю тут, зручно та безкоштовно
Відкушу все що стирчить• 16 января 2024
Ответ дляВідірву та викину
Нас в автошколі зареєстрували на сайті Час. Там відео заняття є з поясненнями, після заняття тести. Доки не буде 90+% вірних відповідей не пускає до наступного заняття.
+ застосунок собі ставила. Підписку сплатила на місяць і там тести проходила. Тести такі самі як в сервісному центрі мвс на екзамені.
На ютуб роліки від цієї ж автошколи є.
Зараз все скажу• 16 января 2024
Ответ дляСтріляний птах
Там доступ платний до усіх тестів, які можуть бути на екзамені
Та ні, вони безкоштовні наче
Відірву та викину• 16 января 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
На ютуб роліки від цієї ж автошколи є.
Є. Але, наче, не всі є. Хоча.. може вже і всі.
Щира українка• 16 февраля 2024
Ответ дляСтріляний птах
Я начала. Купила доступ к водий.юа, но застряла на 8 разделе. Сигналы регулировщика не освою никак
Я запамятала по віршику.😂