На циголках• сегодня в 08:19
Порадьте новий ЖК в Києві де концепція «місто в місті» є інфраструктура
Повно комерції в тому жк на 1 поверсі
Щоб нікуди не треба було виїжджати
Подтяжка• сегодня в 14:33
Ответ дляБаррикадница
За такі гроші можна купити нормальну квартиру в центральному районі, а не комору однокімнатну на окрїні
В новому будинку?
На Печерську ще дорожче якраз
Подтяжка• сегодня в 14:38
Ответ дляНе танцую- но пою
Ну?
То скільки буде земля коштувати?)
Плюс побудувати?
Обставити меблями, купити техніку, облагородити територію, хоча б трохи, без шику ? Паркан, ворота, хозбудівлі?
Чи ви про дім на колесах?)
То скільки буде земля коштувати?)
Плюс побудувати?
Чи ви про дім на колесах?)
А ще комунікації підвести
Не танцую- но пою• сегодня в 14:44
Ответ дляПодтяжка
А ще комунікації підвести
Тут запитували в сусідній темі «для чого вчити математику»
Відповідь: Щоб не почати будувати будинок на місці завалюхи яку бридбали за 10 к та не о..їти в процесі, від розпачу, що ти не вклався в 140 к після купівлі завалюхи)
Подтяжка• сегодня в 14:49
Ответ дляЗаела_пластинка
сучасних комплексах 120 м2 - це середня площа 3-кім.
В чоловіка три кімнати ,площа 80
Подтяжка• сегодня в 14:56
Ответ дляPrervana
Это абсолютно адская локация. С одной стороны ТЭЦ, завод Атем, металлопрокат и гаражи, которые топят всю зиму отработкой и мусором. А с другой дорога, которая не пустеет никогда, и которая очень, очень шумная. Жить там можно, если оно досталось дешево, так как плюс только один - метро относительно близко, можно дотопать пешком. Больше там плюсов нет.
А як же ботанічний сад?
Заела_пластинка• сегодня в 15:16
Ответ дляПодтяжка
В чоловіка три кімнати ,площа 80
у моїх батьків також 3 кім і лише 67 м2.
У нас 2 кім - 100м2. В нашому комплексі найменша 1-кім квартира - 52м2.
Але зручність і просторість залежить ще і від планування. Мені завжди здавалось, що у нас (в батьківській квартирі) було досить просторо.
У моєї подруги 1-кім 56 м2, і це треш, а не планування, величезний коридор, просторий санвузол, кладовка і решта - кухня-вітальня. Вони відгородили окремо спальню, і там на всю кімнату - ліжко.
Тобто квартира і немаленька, але комфорту це не додало.
ТигрЛьвович• сегодня в 15:22
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
У вас ещё и топографический идиотизм?
Как это жители центральных районов с голоду не поумирали от отсутствия магазинов, и дети их не отупели без подходящих для сельского поселения кружков? И как же там такой высокий ценник на квартиры всё время держится и не падает?))
Вы это, развивайтесь, погуглите какие районы, микрорайоны являются центральными кроме Крещатика и Печерска, ваш ждут открытия в самом простом, знаток.
Запахло снобизмом
Подтяжка• сегодня в 15:25
Ответ дляTeonaa
Це ненормально. Але людина, от з наведеного мною прикладу, не винувати в цьому. Вона (і всі вони), можуть піти, і працювати приватно: нянею, репетитором, підготовкою до школи ітд.
Але є одиниці, які ще виконують важку роботу за 6000. Роботу із НАШИМИ дітками. І виконують добре. Скільки разів я з укриття забираю дитину, - по дві по три дитини на ручках. «Сонечко, доця». В укритті, в темноті, не дуже тепло, - із ЧУЖИМИ дітьми. З 8 до 17. Щодня. За 6900. В міс.
І іншої платні держава не пропонує
І так, мене зачіпляють иакі слова. Сама думка - має право на існування, звісно! Але не такими форсулюваннями із тою зверхністю. Можна написати «так, такі ЖК це для люлей із високим рівнем доходу». А написано дещо інакше.
І іншої платні держава не пропонує
Я працювала в банку за 15 тисяч гривень і то втікала звідкіля,а за 6900 гривень вони де живуть та що їдять?
Це ж мінімалка по суті
ЯНаПэПэ• сегодня в 15:27
Ответ дляКаваЗМолоком
Стоимость комуналки?
Как нужно быть уверенным в фин стабильности, что бы брать квартиру с завышной комуналкой и без нормальной ванны...в 20 мин от метро по тем ценам
В гопстоп районе
Гопстоп район - это вы про Комфорттаун?
Подтяжка• сегодня в 15:29
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Хрущёвки есть абсолютно разные. Как и ЖК муравейники, в которых обычно тусят квартиро-съёмщики. И живут по принципу: не моё - не жалко. И я же за это плачУ, какие тут могут быть замечания? . Обожаю когда понаехи пытаются изобразить знатоков старого фронда в столице и примитивно, неуклюже повыпендриваться.
Якщо люди довго живуть в одному місці вони вже місцеві,якби вам не хотіло би це усвідомити
Подтяжка• сегодня в 15:30
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
У кого есть деньги, тот в ту сторону и не посмотрит. То как раз развод для лохов приезжих))
Ага краще старий будинок ,який моментально складається від удару
Подтяжка• сегодня в 15:31
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Малоэтажки, не курятники. Например, Лепнинка(или Липнинка) на Данченко.
Це сарай тоді ,а не курятник
Ответ дляПодтяжка
А як же ботанічний сад?
Ботанический сад это у Бусов Хилл, Хиддена и прочих элиточек Печерска. А у Свитлопарка от ботанического сада только вид из окна, и то у избранных. Остальные обозревают территорию Атема, теплостанции и прочей прилегающей промзоны
культУра• сегодня в 15:53
Ответ дляНе танцую- но пою
От! І я про це. Звісно у тих у кого гроші оберуть однуху на республіканці, а не трьоху у хрущів з тарганами і алкашньою в центрі
Что такое: на республіканці?
Подтяжка• сегодня в 15:54
Ответ длякультУра
Ага))))
Багато,куплять хіба що люди в яких ці гроші явно не останні і то під здачу ,а не для себе ,бо щось занадто маленька площа
Подтяжка• сегодня в 16:00
Ответ дляPrervana
Ну я маю на увазі,що можна туди піди погуляти
Ответ дляПодтяжка
Туда нельзя пойти погулять на расслабоне. Потому что для входа в ботсад нужно а) перейти на другую сторону дороги по подземному переходу на Выдубичах б) пройти через территорию автостанции и миновать жд развязку, а потом еще переть вверх пешком на гору. Быстрым шагом ну минут за 45 управитесь😆
Як міряти?• сегодня в 16:25
аспекти безпеки у розумінні частоти влучань розлядала б, а не місто у місті
цей треш триватиме хто зна скільки
Хачапууури• сегодня в 16:44
Ответ длякультУра
На Донца дома, там и парк и магазинчики, кафе, кружки ,почта рядом итд
і генератори на ліфти ,насоси і світло на поверхах
культУра• сегодня в 16:45
Ответ дляХачапууури
Но советчицам не понравилось. Натыкали мне фиолетовых
Хачапууури• сегодня в 16:50
Ответ длякультУра
ну не зовсім підходить під бажання автора і замало магазинів нормальних
Ширли-Мырли• сегодня в 16:55
Ответ длякультУра
як можна в такому жити, це капець, человейнік
культУра• сегодня в 16:57
Ответ дляШирли-Мырли
Так все вышеперечисленные жк тоже такие,тю.
культУра• сегодня в 16:58
Ответ дляХачапууури
Почему? АТБ, Фора, Сильпо огромное на Индустриальном
Телепузик• сегодня в 17:01
Насправді, ЖК з реальною концепцією ´місто в місті´ у Києві не так багато: Комфорт Таун, Файна Таун, Республіка. І вартість комунальних там абсолютно виправдана.
Майже ´місто в місті´ : Варшавський, Галактика, Севен, Світло парк, Французький бульвар, Грейт наздоганяє їх, тощо. Багато просто ЖК з комерцію на перших поверхах.
Залежить від бюджету і району, який подобається.
У кожного є плюси і мінуси. Ідеалу немає. Якщо ви в Києві недавно, приїздіть, подивіться, що саме вам впаде в око. Потім приходьте з більш точковими питаннями.
Комерції і в ´Милославичах´ на Троєщині вистачає
Ответ дляПодтяжка
Це ж мінімалка по суті
Ну от і я не знаю
Проводять 3-4 рази типу виставу платну. Коли батьки 100-120 грн за дитину платять. А виставу проводять самі. Ну і може якась надбавка. Та і все. На ремонт садка у на. Не просять. Ніяк не відмивають нічого.
Телепузик• сегодня в 17:01
Ответ дляШирли-Мырли
Кожному своє.
Людина асфальту може так само спитати з подивом і відразою ´´О, Боже, як жити в цій хаті в передмісті, це ж якийсь селянський хутір´´ ...
Телепузик• сегодня в 17:03
Ответ длякультУра
Але ж не в самому ЖК. Запит був на ´місто в місті´
культУра• сегодня в 17:07
Ответ дляТелепузик
Автору все равно,по моему,она не зашли и никому даже спасибо не написала