Пургену мне• Изменено 16 января 2024

Ви б наполягали, будучи біженцями?

Виїхали як біженці за кордон. Зараз проживаємо в готелі, який оплачує іноземна держава. Тут готель сам по собі нормальний, всі зручності в номері.
У проживання включено сніданок та вечерю.
В нашої родини два двомісних номери. В одному з номерів зламана система опалення. Я не скажу, що прямо морозно, але вночі спати не комфортно. Я після однієї ночі в цьому номері прокинулась з хворим горлом.
Тут можна знаходитись лише добре вдягнувшись.
Ми вже декілька разів просили полагодити опалення. Нас кожен раз запевняють, що обслуговуюча компанія запит отримала та ось-ось має налагодити. Але нічого не відбувається. Ми 90% часу знаходимось в одному номері вчотирьох (в якому мають бути двоє). Наш куратор знає про це.
Як вважаєте, потрібно добиватись, щоб номер полагодили? Чи мовчки чекати? Очевидно, що ніхто нічого не робить (пройшов тиждень з моменту нашого заселення). Ми, звісно, вдячні за те, що нас прийняли, але кошти державою виділяються на два номери, які ми, по суті, не займаємо
ЮлияА91• 16 января 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Автор, вертайтесь в Україну, у нас тут є опалення. Не мучайте себе та родину.
Смешно))))

Хтомолодець? Я!• 16 января 2024
Ответ дляЮлияА91
Смешно))))
Чому? Реально зараз вдома +24. Прифронтові, працюємо, допомагаємо.
Стигла полуниця• 16 января 2024
Ответ дляСмайлик
Какая страна?
Країна виплат в ойро
На сім´ю знаєте, скільки можна зібрати грошей?
Губи до вух• 16 января 2024
Ответ дляЮлияА91
Смешно))))
а мне смешнее - требуйте имеете право или сьезжайте и снимайте квартиру) два раза хаха
Чупа-чупс• 16 января 2024
А ви впевнені, воно зламане, може воно так виставлене? Знаючи як вони топлять, то може бути.
Штора с кисточкой• 16 января 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Ну это уже наглость с вашей стороны. Вы же не в ресторане, берите, что дают
Да конечно... Мучаться приступами панкреатита, принести р-ты анализов и рекомендации по питанию от врача и попросить рис, действительно большая наглость
Виниловая пластинка• 16 января 2024
Автор, яка температура в кімнаті. В мене по договору 18-20‘
Як довго чекаєте?
Я на сантехніка чекаю з початку листопада. Дуже шумить вода в батареї.
Такі тут строки- Звикайте

Чупа-чупс• 16 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Як довго чекаєте?
Такі тут строки- Звикайте
Раніше казали, а от за кордоном. А зараз дізнались, що в нас все мега оперативно. Тільки в нас можуть клієнти писати серед ночі, що їм на ранок треба, те що не робиться так і отримують це. Там три роки чекати можна.
Альдебаран• 16 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Це бератори. Що, і про Жоп-центр не чули?
Нет, есть кураторы при отелях, которые помогают с документами и всеми вопросами. Если человек несовершеннолетний, то деньги получает куратор и частично выдает. В НРВ так
Борисфенка• 16 января 2024
Ответ дляАльдебаран
Може й так. Всюди по різному.
До речі, батарея дійсно може працювати, але десь заглушка. Знайти рукастого мужика серед біженців, хай гляне.
Khmelnichanka• 16 января 2024
А ви фізично поміщаєтесь всі в одній кімнаті? Може поставити 4 ліжка, і проблема майже вирішиться?
Альдебаран• 16 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Може й так. Всюди по різному.
Главное чтоб хуже не сделал и штраф потом не получили.
Мир Мир Мир!• 16 января 2024
Неделя - это вы недолго ждёте. Как раз к весне кто-то придёт).
Борисфенка• 16 января 2024
Ответ дляАльдебаран
Від того, що подивиться, потопу не станеться.
Десь там в готелі є сантехнік, який прийняв заявку і прийде через місяць.
Тому або номер інший просити, або біженця шукати знаючого.
Альдебаран• 16 января 2024
Ответ дляБорисфенка
А, ну если просто посмотреть, то можно конечно. Может от силы взгляда что-то изменится. У нас в договоре по аренде написано чтоб отопление самостоятельно не трогали, только вкл и выкл. Остальное запрещено
Чупа-чупс• 16 января 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Люди до такого не звикли. В нас мені клієнтка пише в суботу в дві години ночі: сбросьте реквизиты, я сейчас оплачиваю . Або в 11 вечера, у вихідний, мені срочно нада консультація. Цікаво, хто б їх в Німеччині в якій вони сидять консультували.
Голодаю• 16 января 2024
А в чому проблема купити десь в коміссійному магазині якийсь опалювальний пристрій на всіх?
12 галюцинаций• 16 января 2024
Ответ дляГолодаю
А за електрику хто платитиме?
Там там не можна
Часто в договорі прописано, що не можна додаткові пристрої вмикати
Любви вам!• 16 января 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
У нас была такая же ситуация только с питанием. Не у всех желудок мог воспринимать то, что давали. Просили и по-хорошему и по-плохому. Вопрос решился в итоге, но лишь частично.
По плохому)))
А в Лідл сходити і купити собі добреньке, нє?)))))
Не смачно але з’їм і накричу щоб ще насипали 😝😝😝😝
Чого тут тілтки не прочитаєш

Виниловая пластинка• 16 января 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Мені Термін в одну службу по перекладу диплому назначили на 25 квітня .
Назначили ще перед Різдвом
Штора с кисточкой• 16 января 2024
Ответ дляЛюбви вам!
По плохому)))
Чого тут тілтки не прочитаєш
Ну да, вы не разобравшись в ситуации сразу делаете выводы. У меня, например, на нервной почве было обострение панкреатита, все понимают в каком состоянии мы были в феврале-марте. Была женщина сразу после удаления желчного. Ребенок после удаления аппендицита. Как вы думаете, что можно было купить в супермаркете если мне было плохо даже от воды?
Голодаю• 16 января 2024
Ответ для12 галюцинаций
А за електрику хто платитиме?
Там там не можна
Ну тоді одягатись як капуста та спати, притулившись один до одного
Штора с кисточкой• 16 января 2024
Ответ дляЛюбви вам!
По плохому)))
Чого тут тілтки не прочитаєш
Если вам от этого станет легче, я пыталась спасаться детским питанием, ходила и покупала его в супермаркете. Но легче мне не становилось. Я просила рис мне сварить, но мне только говорили: конечно, конечно и так целый месяц. Так что, то что ’добреньке’ для вас, не означает, что оно такое для других.
Чупа-чупс• 16 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Назначили ще перед Різдвом
В нас в п´ятницю в 9 вечора скине заяву, а в понеділок в 9 ранку обриває телефони, сколько можно ждааааать????
12 галюцинаций• 16 января 2024
Ответ дляГолодаю
Якщо в сусійдньому номері тепло, є місце і це одна родина - то краще в сусідній перейти.
ЮлияА91• 16 января 2024
Ответ дляГуби до вух
А что, не имеют право?
ЮлияА91• 16 января 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
При чем здесь ваши плюс 24. Вы даже не знаете от куда они, есть ли жилье, работа и т д
Хтомолодець? Я!• 16 января 2024
Ответ дляЮлияА91
Ми маємо квартиру, пусту, незаселену. Меблі є. Готові надати , нехай приїздять. Будуть разом з нами допомагати хлопцям, а не мерзнути в Німеччині. Робота в нашому місті також є. А тільки ми прифронтові. Поїдете? Нє? А чого?
ЮлияА91• 16 января 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Нет конечно. У меня жизнь одна, и ребенок один. Я от туда, знаю о чем говорю.Я с прифронтового Лимана. А от куда вы? Где работа?
Губи до вух• 16 января 2024
Ответ дляЮлияА91
А что, не имеют право?
Нет, имет право высказать свои пожелания, а уж выполнять их хотелки никто не обязан,не на улице и кормят