Кашпо• 16 января 2024
Чоловік і гроші
Київ. Бюджет спільно сумісний. Вкладаємо частину в загальне користування на їжу та ком послуги, інша частина особисті потреби. Приносить 10 тис. Живемо втрьох. Син мій. Сказала що 20 не вистачає на ці потреби, висока комуналка. Сказав з питанням по грошам до нього не підходити взагалі та відшукувати інші можливості економії. Без нервів, спокійно хочу зрозуміти для себе- хто правий? Завжди жили скромно, він водій. Тобто знала на що йшла. Подарунків майже не дарував. Квартира моя
Твоя подружайка• 17 января 2024
Ответ дляДайте подуться
или не будет) тут все от запроса зависит) Может случиться ровно наоборот: и муж повернется другой стороной (потому что она увидит и другие его качества), и сын вдруг что-то начнет зарабатывать (потому что мама перестанет воспринимать себя только в связке с сыном посреди мирового океана), а там постепенно и до детских травм можно добраться)) Последнее совсем не обязательно.
Странно что сын инфантильным вырос,вроде понятно что семья скромная и надо шевелиться
Ответ дляЦарівна Жабка
И эта машина приносит ему всего 21 к в месяц? Если машина так дорога в обслуживании , то это роскошь
Тоже странно... 11 к на обслуживание, при том, что мужики без проблем сами часть вопросов решают. Даже если курит - еще 3 к, то все равно 8 к на авто до фига. Ращве что она арендная.
Кашпо
• 17 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Согласна
Только не у всех это получается оставшись с остальными персонажами на одной территории
Муж почувствует изменения и в переломный момент будет психовать
А ви доречі праві. Він мабуть і почав цю розмову бо відчув в мені зміни. Я втомилася все тягнути і стала забивати на відносини. Стала більше думати за себе і віддалилася від нього. Каже якісь негатив- не реагую, ворчить- мовчу, забила та готовку/ прання- можу собі дозволити, не маленькі обидва. Перестала подавати вечерю- самі нагріють, мають руки. Син віднісся до цього з розумінням, робить все сам. А чоловік мабуть помітив і біситься. Ну і звісно основний тригер його це те що я не хочу інтиму і він це звісно бачить. Коли я йому кажу, а що ти зробив щоб я захотіла? Тому ви праві
Твоя подружайка• 17 января 2024
Ответ дляКашпо
Осталось решить что с этим делать,если он не спросил чем помочь,а сказал что из других очередь будет
Кашпо
• 17 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Я його не захищаю але тут я мабуть винувата. Він має вчитися і відвідувати заняття. То того ж ще має курси. В університеті жорсткий контроль відвідування та важко вчитися. Технічний напрямок. Влітку працював звісно. У вересні попередили що за три відсутності відрахування. Тому зараз найголовніше це навчання
Твоя подружайка• 17 января 2024
Ответ дляКашпо
У вас для всех есть отговорки
Посещаемость самая строгая в медицинском
Кашпо
• 17 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Так отож. Бо неприємно це чути. Складається враження що він не дуже і дорожить мною. І це головне. Дійсно треба щось вирішувати. Але окрім розлучення нічого в голову не приходить. Тому і вирішила взяти допомогу залу, щоб глянути з іншого боку
Кашпо
• 17 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
У вас для всех есть отговорки
Не знаю як в медичному. Їх перевіряють з військкомату на предмет ухилення під виглядом навчання) зараз час такий що зробиш
Твоя подружайка• 17 января 2024
Ответ дляКашпо
С заработанных денег закрыть вопрос с посещаемостью.Но если есть возможность у мамы на шее сидеть,чего напрягаться
Кашпо
• 17 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Добре. Як скажете. Не буду з вами спорити. В реальності трохі не так. Неможливо забувати питання за гроші і треба бути присутнім на всіх заняттях практичних. Але доказувати вам не буду. Добраніч. По темі наче розібралися
Доставучая• 17 января 2024
Ответ дляДайте подуться
ну прикиньте. Пусть автор зарабатывает тоже где-то 20ку. Сейчас у нее эта 20ка уходит на хозяйство, да, приходится докладывать, но все же 8-9 штук у нее остается на одежду-лекарства-кружки для сына и прочее. Уйдет мужик, и ей придется всю свою зп выкладывать на проживание. Ладно, отвалятся расходы на жратву и быт химию на мужика, но штук 3-5 дополнительных ей придется выкладывать. Вот и вся арифметика.
Заради 3 т мужика в себе селити - така собі арифметика, фігова якась
Крим мій• 17 января 2024
За 10тис. Ті які дає чоловік, то він припустимо зніме якусь маленьку квартиру чи кімнату, але на їжу думаю не вистачить. Виходить він живе безкоштовно і ті 10.тис які він дає, то більша частина цих грошей йде йому на харчування. І автору по суті не вигідно з ним у фінансовому плані. Вона може сама жити на ті гроші що вона складується, і ще й докладує на дитину..
Крим мій• 17 января 2024
Ответ дляКашпо
Я не відчуваю його підтримки. Просто вже вік такий, мені 46… одна жінка хиба може вижити? Ніколи не була сама, завжди з чоловіками
Без нього ще легше буде
Fashion_besties• 17 января 2024
Ответ дляSo_so
Да. Это такая хорошая тема для примера. Как будто каждый отдал в семью только часть себя. У автора СВОЯ территория, на которой временно (выше кто-то тонко заметил) находится чужой человек, СВОЙ сын, у мужчины СВОЯ машина, своя какая-то часть жизни (и денег, соответственно) на случай когда выгонят.
А лучше когда все вскладчину и скандалить, что один что-то одно хочет купить, а другой не согласен?
У них очень ограниченны ресурсы. Будет мышиная возня
Fashion_besties• 17 января 2024
Ответ дляКашпо
Дякую. Саме так)) справа в тому що тягнути важко вже. Дуже б хотілося щоб хтось був поряд щоб іноді цю лямку підхопити та трохи підбадьорити. А немає таких людей на горизонті))
Вы хотите чью-то лямку на свои плечи подхватить? Думаю нет.
Не слушайте инфантилок, советующих искать куда переложить свою лямку. Каждый тянет по жизни свою.
И если от избытка любви человек рядом подставляет свое плечо - это его щедрость, а не обязанность, даже если это муж.
Всегда надо рассчитывать только на себя.
Я не пишу здесь о том, хорошо ли к вам относится муж или нет. Скорее всего так себе
Щаслива Я• 17 января 2024
Тобто жінка працює на роботі ,працює вдома,а гроші пополам в бюджет.
Тоді на чоловіку повинні бути розваги,і я не кажу вже про кафе,я кажу про квіти і обійми для коханої.Бо інакше це виглядає як ’все сама’
Автор десь інтуїтивно вже і сама зрозуміла,що сім´я трималася на неї,а коли вона захотіла відпочити(не готувати,не кружити)-чоловік якось дивно легко здався і почав вже у фантазіях шукати іншу жінку.
Ну порадите тут щось складно,може дійсно знайти психотерапевта?
Кашпо
• 17 января 2024
Ответ дляFashion_besties
Я нікого не прошу тримати мою лямку. Можливо ви не читали всі мої коменти. Все життя я відповідаю сама за себе. Просто зрозуміла що скільки лямку не тягни (робота, побут), віддачі все одно немає і заміна втомленій коняці (мені) знайдеться швидко. Про що і була попереджена.
І так. Я завжди думала що сімя це не тільки секс. А саме підставити плечє у важку хвилину, підтримати хоча б словом, а не добивати словами- а що ти хотіла? Улюблена фраза мого чоловіка.
Кашпо
• 17 января 2024
Ответ дляЩаслива Я
Дякую. Саме так як ви написали. Але... все ж таки чим допоможе психотерапевт? Я змінюся, але він то залишиться таким як є? Чи терапія допоможе мені не звертати на це увагу? На те що йому пофіг? Ну не знаю навіть тоді, для чого тоді таке спільне життя. Ранком їхали на роботу, сказав про відсутність секса такі страшні речі, що соромно комусь сказати. Що я невідомо для кого себе берегу і що прийдуть окупанти, то мабуть для них. Тільки ще в грубішій формі сказав. Буду розводитися
Дайте подуться• 17 января 2024
Ответ дляКашпо
Идите к психотерапевту в любом случае. Ради себя, а не кого-то еще.
Щаслива Я• 17 января 2024
Ответ дляКашпо
Чоловіки ,та й жінки,інколи говорять страшні речі у гніві,потім головне,щоб вони це усвідомили,що були не праві.
Може він не розуміє,що сталося.
Ви говорити з ним намагалися?Що він вас не кружляє?Що вам потрібні емоції від нього?Що ви стомилися від рутини?Що вам треба більше уваги і допомоги?
Може він не розуміє,що сталося.
from Ukraine• 17 января 2024
С мужчиной должно быть хорошо. Без мужчины Вы и сами сможете жить так, как Вы сейчас живёте.
Лишь бы секс был? Зачем Вам такой мужчина? Нищеброд, который ставит Вам условия на каждом шагу.
Файна_зупка• 17 января 2024
Ответ дляКашпо
Моя вам порада - розлучайтеся. Не тягніть. Ви ж розумієте, що це дно - ваш чоловік?
Він жере не лише ваш грошовий ресурс, а й ментальне здоров´я.
Ви мені дуже подобаєтеся,ви чудова, справжня, не лицемірна. Не втрачайте себе!
Обіймаю
from Ukraine• 17 января 2024
Ответ дляКашпо
Я ж написала. Вклад в особистий бюджет. Сьомий рік
И он Вам 7 лет каждый раз даёт минималку и ставит условия?
Вы крепкая
from Ukraine• 17 января 2024
Ответ дляКашпо
На машину в основному.
У каждого свое представление о счастье.
Чаще счастье - это когда муж тратит заралату на авто, а Вы молча страдаете 7 лет за ним))))
Пздц.
from Ukraine• 17 января 2024
Ответ дляКашпо
Я теж не відчуваю що в нас сімʼя
Неужели?)))
Или должно пройти ещё 10 лет для ’остаточного’ осознания?
from Ukraine• 17 января 2024
Ответ дляКашпо
Думаю, раніше підходило, зараз вже не дуже.
Ну, 7 лет назад 10 тысяч и сейчас 10 тысяч - это совершенно разные 10 тысяч.