Кашпо• 16 января 2024

Чоловік і гроші

Київ. Бюджет спільно сумісний. Вкладаємо частину в загальне користування на їжу та ком послуги, інша частина особисті потреби. Приносить 10 тис. Живемо втрьох. Син мій. Сказала що 20 не вистачає на ці потреби, висока комуналка. Сказав з питанням по грошам до нього не підходити взагалі та відшукувати інші можливості економії. Без нервів, спокійно хочу зрозуміти для себе- хто правий? Завжди жили скромно, він водій. Тобто знала на що йшла. Подарунків майже не дарував. Квартира моя
from Ukraine• 17 января 2024
Ответ дляКашпо
Накопичувати борг за мою квартиру?
Ещё и квартира Ваша.....

from Ukraine• 17 января 2024
Ответ дляКашпо
Я не відчуваю його підтримки. Просто вже вік такий, мені 46… одна жінка хиба може вижити? Ніколи не була сама, завжди з чоловіками
Всегда были с такими мужчинами как этот???
О, Боже.... И жизнь до сих пор Вас ничему не научила?
автор Кашпо • 17 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Моя вам порада - розлучайтеся. Не тягніть. Ви ж розумієте, що це дно - ваш чоловік?
Він жере не лише ваш грошовий ресурс, а й ментальне здоров´я.
Ви мені дуже подобаєтеся,ви чудова, справжня, не лицемірна. Не втрачайте себе!
Обіймаю
Дякую. Звісно дуже важко на це все наважитися. Але мабуть іншого виходу немає. Треба усвідоміти накінець, що я по життю маю йти сама. НІкого до себе більше не підпускати. Бо я по натурі занадто мяка. І цим користуються люди. Краще бути самій, тоді хоча б розчарування не буде та образи. А все інше я сама зможу, мені не звикати
автор Кашпо • 17 января 2024
Ответ дляДайте подуться
Начните с малого. Пройдите тест Бека сама без мужа, вот ссылка https://cbt-therapist.net/BDI. Посмотрите на результат. Если в результате у вас будет какая-то степень депрессии, то откройте две вкладки на ноуте или что там у вас, и в каждой откройте тест. Посадите мужа рядом, пройдите тест, а потом попросите его чтобы он прошел тот же тест во второй вкладке. Посмотрите на результаты обоих. Ну и дальше поговорите. Что в таком состоянии мне ничего не хочется, и давай будет с этим что-то делать. Не говорите что он вам чего-то не дал, скажите что вам плохо, и вы поэтому ничего не хотите. И вам нужна помощь, психолог. А на нее нужны доп деньги. Вы уже поняли вектор.

Так что вам психолог до войны говорил? Вы с отношениями своими к нему пришли?
Доречі я пройшла тест який ви порадили.
Результат- виражена депресія
Я не очікувала такого результату, адже на всі питання критичний варіант відповіді не ставила. По всім практично визначала свій стан як посередині, а результат ось такий((
Хм, і що робити? Це до якого лікаря точно вже треба йти?
Вот Она Я• 17 января 2024
Дівчата, а навіщо вам такі чоловіки вдома? Десятку кинув і обслуговуй його. Квартира жінки, готує і пере жінка, прибирає, певно, теж вона. А той хряк ще й носом крутить і 11 тисяч собі на карман залишає. Ну невже такий охіренний мужик, що без нього життя не в радість?
Файна_зупка• 17 января 2024
Ответ дляКашпо
Доречі я пройшла тест який ви порадили.
Результат- виражена депресія
Можна навіть до невролога, чоловіку цей лікар виписував антидепресанти і мені теж.
Або до терапевта, сімейного (якщо адекватний і не совковий), то може скерувати далі.
автор Кашпо • 17 января 2024
Ответ дляДайте подуться

Хммм...подивилася цей сайт прицільніше і пройшла ще три тести які там є для визначення психологічного стану. Тест на панічні атаки в мене негативний, а ось ще два інші видали результат депресія важкого та помірного ступеню((( тобто вже зрозуміло що депресія є. Але виражена, важкого чи помірного це вже потім спеціаліст поставить
автор Кашпо • 17 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Дякую. Колись в мене був гарний невролог. Але вона виїхала з початку війни. А до будь якого йти страшно. Просто я не думала що в мене прям вже такі проблеми...
Дайте подуться• 17 января 2024
Ответ дляКашпо
Доречі я пройшла тест який ви порадили.
Результат- виражена депресія
Вам уже посоветовали к неврологу или семейному, присоединяюсь.
Но не забывайте о психологе. Ваша установка на дальнейшую одинокую жизнь не очень здоровая, потому что идет не от желания быть одной и ни от кого не зависеть, а от травматического опыта. И, скорее всего, от семейных установок. Совершенно не обязательно искать потом нового партнера, а вот чувствовать себя хорошо даже без антидепрессантов - очень желательно.
зы: у меня помірна депресія по тесту, и хоть мне и не очень, но тоже удивилась)

автор Кашпо • 17 января 2024
Ответ дляДайте подуться
Може він цей автор сайту всіх в депресію заганяє? Щоб гроші платили за консультацію? У нього первісна консультація 2500 грн. ))) Такі вразливі як можуть відреагувати...
Я зараз створю тему до кого можні піти в Києві. Бо сімейний нічого не дасть. За час війни повиїзжали багато лікарів.
Дайте подуться• 17 января 2024
Ответ дляКашпо
мысль остроумная, но тест Бека создали давно, и не автор этого сайта))
автор Кашпо • 17 января 2024
Ответ дляДайте подуться
Ну я радію що з такими депресіями ще можу гуморити))) В мене був колись невролог, він мене витягував зі стану гострого неврозу та панічних атак, спричинених умовами роботи. Це було давно. Тоді дійсно мені прописали Атаракс і я три місяці його приймала. І дійсно допомогло. Але тоді стан був важкий. Але зараз цього препарату немає, вже погугліла. Добре, буду щось думати. Я дійсно в себе одна і потрібна, якщо не чоловіку, Бог вже з ним, а синові і собакам. Треба вилазити з цього стану. Гарного дня Вам
Твоя подружайка• 17 января 2024
Ответ дляКашпо
Почему сама,просто с кем встречаться и проводить время,а не быт