Пешеходик• 17 января 2024

Домашнє насилля. Допомога!

В який раз хочу піти від чоловіка. Цього разу наважилась, після того як сильно вдарив по обличчю і хотів забити мене ногами. Дитині три місяці. Тому вагалася. Чоловік військовий, зламана психіка і ломка без трави. Боюсь що одного разу мене приб´є Останній раз дзвонила в місто добра. Але мені їхати туди 14 годин. Толком нічого не відомо,не пояснили, сказали приїжджайте. Трохи страшно змінити своє життя, Життя маленької донечки. Так як там по всьому відому треба буде її залишати шось робити, кудись йти, залишати її з незнайомими людьми. Хтось щось знає про цей центр? Буду вдячна!
автор Пешеходик • 17 января 2024
Ответ дляМаруська Му
Автор, приезжайте в Германию! Будет шанс учиться, работать. С ребенком до трех лет вас гнать на работу и курсы никто не будет. Пособие будут платить. Я сама поехала с 4х месячной дочкой в лагерь в начале войны.
В мене тітка в Німеччині. Цих коштів вистачить нам з дитиною?
автор Пешеходик • 17 января 2024
Ответ дляМаруська Му
А дитячі з України теж надходять?
автор Пешеходик • 17 января 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
ну реально ж бреше, в постах сама собі протирічить, викручується на ходу... Все розумію, але ж це зовсім ні встиду ні совісті, щоб отаким тролити
Модери напевно бачать що не чьос? І всі мої теми? Логіку вімкни
Маруська Му• 17 января 2024
Ответ дляПешеходик
А дитячі з України теж надходять?
Да, детские с Украины начисляют, но удерживают из пособия. Но сколько там тех «детских» в Украине? ~20€, Германия платит на ребенка 250€ + центр занятости доплачивает к 250€ на ребенка еще разницу на содержание 108€. + если вы без мужа, вам будет положено еще как маме одиночке 181€ к стандартному пособию на ребенка. И не важно, замужем вы оф или нет. Главное это отсутствие мужа на территории Евросоюза. + оплата квартиры (с поиском квартир сложно, но найти реально, я была готова тусить с ребенком и в лагере, но с детьми, а тем более с такими крошечными расселяют приоритетно). + пособие на вас + до трех лет вас и пальцем никто не тронет и не заставит идти ни на интеграционные курсы ни на работу. А когда исполнится три года, есть способы еще отлынуть на годик точно от курсов. За это время вы на полном обеспечении государства. В тишине и спокойствии и в недосягаемости мужа. Выехать первый раз из Украины можно и без наличия загранпаспорта по украинскому и свидетельству о рождении ребенка. Разрешение на вывоз ребенка вам не нужно. Руки в ноги, чемодан собрали и сели и поехали. Напомню, я уезжала с 4х месячной дочкой на руках сама.
Маруська Му• 17 января 2024
Ответ дляПешеходик
С головой! Что вам не хватит на вас 563€ + на ребенка 358€ + мама одиночка 181€? Квартиру, отель, общежитие - оплачивает государство. Ваш доход в Украине, как и у меня 860 грн (эквивалент ~20€), его вам хватает в Украине жить? А выше перечисленных сумм, которые платит вам Германия не хватит?)))
Lenochka B• 17 января 2024
Ответ дляПешеходик
Треба буде лишати дитину якій 4 місяці. Я роботи не боюсь!
Не треба нікого ніде лишати. Ви в декретній відпусці? Так в ній і залишитесь до трьох років. Подасте на аліменти на дитину і на себе до трьх років дитини.
Мати тріля• 17 января 2024
Ответ дляПешеходик
Она испуганно на него смотрела пока он орал и бросал все в меня, и меня бил
В три місяця?
Мати тріля• 17 января 2024
Ответ дляПешеходик
З синім обличчям їхати по всьому пгт?)
Не. Макіяж накласти. Губки вколоти, реснічки зробить.
автор Пешеходик • 17 января 2024
Ответ дляМаруська Му
Дякую
автор Пешеходик • 17 января 2024
Ответ дляМаруська Му
Дякую, вже більше бажання поїхати, бо прийшов просе вибачення але нічого не зміниться
Пузата Хата• 17 января 2024
Ответ дляПешеходик
Ну и что что 14 часов ехать, а если он ребенка ударит? Недавно буквально дебил отец остался дома с дочкой грудничком (что то около 5-6 месяцев) и не мог ее никак успокоить, кроме как ударить, ребенок умер. Мама всего навсего в магазин вышла. Зачем с такой гранатой жить? Теперь поставьте на весы свою жизнь, жизнь малышки и 14 часов дороги.
ТебеОноНадось• 17 января 2024
Ответ дляПешеходик
З синім обличчям їхати по всьому пгт?)
....А краще щоб вже везли лежачи? Саме так, щ синім і їхати, зате питань в центрі не буде, побої допоможуть зафіксувати. Якщо з вами щось трапиться дитина буде з ним... Ви це уявіть хоча б, тікайте.
автор Пешеходик • 17 января 2024
Ответ дляМаруська Му
Чи можна взяти ваш номер проконсультуватися? Ваша ситуація схожа на мою за віком дитини, а тітка сама поїхала, в цих ділах не буде тямить, запропонувала тільки приїхати.
Маю декілька думок• 17 января 2024
якщо ви залишитесь з ним . ви зламаєте собі життя. та дитині. Адже, ваша донька буде рости і бачити домашнє насилля постійно, потім так само обере собі пару. Зарад багато фондів, Єфросиніна допомагає, мені здається, купа в інстаграммі допомоги жінкам, пошукайте по хештегам. Чоловік не змінеться ваш, він себе не контролює і це вже понятно.
автор Пешеходик • 17 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Іноді мені здається він сам підносить такі ситуації, щоб відлупити, подобається чи що. Не розумію вже. І не хочу. Хочу жити без нього. Але розумію виїхати кудись з дитиною це важко
Маю декілька думок• 17 января 2024
Ответ дляПешеходик
а ви зробіть перші кроки, і потім воно саме буде складатися крок за кроком. У вас все одно дорога, або в лікарню з його постійними бійками, або в могилу, або в інше нове життя. Воно не зрозуміло в яке, але без насилля то. точно. А родичів немає, допомогти?
Маруська Му• 17 января 2024
Ответ дляПешеходик
Откройтесь, я вам напишу в личку
ПуГоФФка• 17 января 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
побои снимите, и если он военный, чего не на войне? Чую тріль.
Тема військового з ломкою від трави , який сидить вдома і пи-ть дружину дурно пахне. Автор, ці уточнення і є головними в вашій темі?
ПуГоФФка• 17 января 2024
Ответ дляПешеходик
Влк проходит. Два года на нуле
А влк чому вдома проходить? Як дитину зробили, якщо на нулі два роки?
ПуГоФФка• 17 января 2024
Ответ дляПешеходик
С травой. Они там тоже увлекались. Стресс
Не брешіть. Там за таке жорстко наказують
автор Пешеходик • 17 января 2024
Ответ дляПуГоФФка
А хто сказав що це публічно?
Попа как у Кардашьян• 17 января 2024
Ответ дляПешеходик
Як же ви з синім обличчям поїдете в Германію?
Якщо по ПГТ не можете
ПуГоФФка• 18 января 2024
Ответ дляПешеходик
А хто сказав що це публічно?
Де, в окопі публічної? Ви казки не розповідайте, все ясно з вашою історією
Маруська Му• 19 января 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Якщо по ПГТ не можете
В пгт все свои, поэтому не может. Я у себя по району с не выкрашенной сединой не ходила. А в Германии пох, меня никто не знает. По пол года не крашу волосы и могу в магазин с немытой головой выйти.