Бідося• Изменено 17 января 2024

Питання до художників: як підготуватись до виставки?

Мені запропонував місцевий музей організувати персональну виставку. Я виставлялась уже не раз, але без фізичної участі (картини купували іноземці і там самі уже робили виставки) , персональної ще не мала. Всі картини, які є в наявності (близько 55 ) не оформлені. Розміри всі різні, матеріали виконання теж. Щоб всі оформити в раму (деякі - паспарту), це треба все замовляли у майстрів, ну і витрачати немало коштів, деревяні рамки дорогі. Любі друзі-митці, підкажіть ,будь ласка, чи можна якось ’схитрити’ з оформленням картин, довести їх до ладу, якщо дуже хочеться зробити виставку, але немає вільних коштів на оформлення такої кількості картин. Буду вдячна за всі лайфхаки
И.О. человека• 17 января 2024
дешево и сердито)

ПотеряласЯ Я...• 17 января 2024
Донька навчається за спеціальністю митця. Каже, що рамки, вже минуле століття, треба робити кріплення на картину. Ну, а паспорт картини, це, вже до спеціаліста, бажано.
автор Бідося • 17 января 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
а як кріпити акварель на папері, накрилад? за полотно може і так
ПотеряласЯ Я...• 17 января 2024
Ответ дляБідося
Донька каже, якщо невеликі формати полотна, то кріплять і на двосторонній скотч. А, так, для виразності, офомлюють акварель в білій камці паперовій і потім, ще рамка. Але, вона каже, що це треба диаитись зал, стіни, освітлення...
ПотеряласЯ Я...• 17 января 2024
А, в якому місті виставка?
автор Бідося • 18 января 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А, в якому місті виставка?
в моєму рідному містечку на Черкащині. Доньці- велике дякую. Буду щось думати
ПотеряласЯ Я...• 18 января 2024
Ответ дляБідося
У вас, все вийде, бо будете робити з душею .. Передала, доньці, подяку від митця, майбутній мистецвознавиці!