Пи Пи Пилюля• 17 января 2024
Поясніть сенс такого бізнесу?
Навіщо тести бізнес і не отримувати хочаб 3-4К?
У мене знайома витягує ледь на 20-30 тис грн. і тішиться що вона бізнесмен.
Дівчатка, будь ласка , без стьобу, просто поясніть? Невже зараз модно бути таким бізнесменом і головне на дядю не йти працювати. ..
Бізнес це не легко, на дядю набагато легше.
Куди не запрошу піти/ поїхати грошей немає…
Що не запитаю … грошей немає…
Зато в компанії вона бізнесмен!!!
Для мене це дивно.
Що не запитаю … грошей немає…
Зато в компанії вона бізнесмен!!!
Для мене це дивно.
40каградусная• 17 января 2024
Мабуть має вільний графік, а на дядю потрібно впахувати від звонка до звонка за такі гроші
Гуляю босоніж• 17 января 2024
Нормально Ваша знайома заробляє в наш тяжкий час, головне щоб цей маленький дохід був стабільним
Пи Пи Пилюля
• 17 января 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Вы вот совсем не видите плюсов в работе на себя?
Я працюю і так і так. Бачу і плюси і мінуси
Кудрі кручу сама• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
так чем вы занимаетесь? за что ’дядя’ платит?
Нашли в капусте• 17 января 2024
Ваша знайома велика молодець, в бізнесі бувають не тільки підйоми але і спади, вона тримається на плаву, щось робе...це нелегкий путь але визиває повагу.
Гуляю босоніж• 17 января 2024
Для чого Ви її питаєте про вільні гроші. В мене теж завжди немає на витрішки, бо накопичую на серйозні цілі
ЯблокоРаздора• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ну если вы видите минусы и плюсы, то не можете понять что из плюсов привлекает вашу знакомую?
Пи Пи Пилюля
• 17 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
Дякую.
Пи Пи Пилюля
• 17 января 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Я працюю в ІТ. Веду проект у компанії і також паралельно веду проекти свої.
Пи Пи Пилюля
• 17 января 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Вважати себе бізнесменом.
Пи Пи Пилюля
• 17 января 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Не питаю, вона жаліється сама
ЯблокоРаздора• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вважати себе бізнесменом.
Это все плюсы в бизнесе на себя?
А вы точно в теме?
Люблю кетчуп• 17 января 2024
На перспективу, досвід.
Хоча, я живу в новобудові де на перших поверхах всюди малий бізнес. Салони краси, кав‘ярні, маленькі магазинчики - не розумію, як вони виживають. І багато змінюються, тобто старі зачиняються, нові вірять у себе.
Кудрі кручу сама• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
А знакомая чем занимается, тоже проджект?
ведете свои проекты как проджект? Или как кто? Каким образом они ваши эти проекты?
Анчо Ус• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Яснопонятно
іронічна антитеза• 17 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Яка зп у дяді? Наші дяді 20-30 не платять
Там мабуть не дядя, а гроші у тумбочці)
Пи Пи Пилюля
• 17 января 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Это все плюсы в бизнесе на себя?
А вы точно в теме?
Ану сказать мені які є плюси коли у бізнесі 7-8 років і навіть не мати можливості кудись мінімально поїхати в Карпати, на море за все життя? Для чого такий бізнес?
Будь ласка плюси?
Кудрі кручу сама• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Будь ласка плюси?
Та погодите вы. Вы с начала расскажите чем знакомая занимается, какой бизнес у нее.
Пи Пи Пилюля
• 17 января 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
На перспективу, досвід.
Дякую. Я просто думаю що можливо потрібно визнати, що не виходить? Але ж вона хвилюється що люди скажуть….
Я знаю що важко, її я підтримую, але хочу поговорити з нею , бо вона постійно просить поговорити на цю тему, а я мекаю, щоб її не демотивувати.
КротоТо• 17 января 2024
свій бізнес це тяжко, я б не хотіла.але багато хто не хоче на когось працювати.
мені просто повезло з керівництвом, працюю 20 років на одній роботі.
Анонимушка• 17 января 2024
До війни був і в мене такий бізнес. Працювала кілька годин на день. Вранці вставати не треба, їхати кудись теж, графік який тобі зручно, вихідні і відпустка коли заманеться, працювати на когось ( це ще треба знайти таку зп , прям всюди 20-30тис дають). То мені краще бути таким бізнесменом)) на 10-20-30 тис ніж з такою зарплатою працювати на когось.
Пи Пи Пилюля
• 17 января 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Що це змінить?
Чудовий каламбур• 17 января 2024
Я сама з двома дітьми, на дядю, вірніше державу працюю за 11000, дякувати в мене вільний графік став з ковідом. На себе працюю паралельно на 25-30 тис ( що до війни що зараз, але зараз це звичайно набагато менше в плані купити й т д). Але мені з дітьми вистачає. Й я можу сама планувати час, кого куди я веду, сплю й т.д
Пи Пи Пилюля
• 17 января 2024
Ответ дляАнонимушка
Дякую велике.
ПультОт_БМВ• 17 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Удалено администрацией...