Красота неземная• 17 января 2024
Чи приймаєте ви пропозиціі пообідати разом?
колись тему складала. як зі мною познайомився хлопець в спорт залі. ще тоді запрошував мене пообідати, повечеряти разом. Ходили в непогані заклади, просто сиділи спілкувалися. ніяких особистих тем не заводили. зара також пише, які плани на обід. давай разом пообідаємо десь? Думаю, що подобаюсь йому... але за цей час він окрім постійних компліментів нічого не пропонував, не говорив. ну і ось пише.. Погоджуватися?
Домашка• 17 января 2024
Якщо просто хочете компанію на пообідати без далекоглядних планів, то так.
Красота неземная
• 17 января 2024
Ответ длявкрации
то хоч поїсте
та я намагаюсь загалі не обідати. типу кето в мене)
Якось так і живу• 17 января 2024
Якщо подобається обідати одній, то не погоджуйтеся. А так, я б погодилася. Це просто обід і все.
Красота неземная
• 17 января 2024
Ответ дляДомашка
звичацно, без планів. він приємний хлопчик. і все
Домашка• 17 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
То що вас бентежить?
Красота неземная
• 17 января 2024
Ответ дляДомашка
То що вас бентежить?
ну те, що не розумію сенсу. звикла
,
що якщо запрошують - то якісь плани мають. ну типу несерьйозних якихось. а тут.. приятель мій чи що? якщо що - в нього багато справ і своїх друзів. з ким пообідати - точно є
,
Дуб береза• 17 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
ну те, що не розумію сенсу. звикла
,
Мабуть він довго поздупляється. Скажіть що ви на кето і все, побачите, що скаже. Ви з ним граєте, а я думаю що можна просто. Якщо ви йому довіряєте, то просто будьте собою і побачите що буде))
Домашка• 17 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
ну те, що не розумію сенсу. звикла
,
Приємних друзів багато не буває. І з віком одні друзі відпадають, інші з´являються.
Роздратована шкіра• 17 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
ну те, що не розумію сенсу. звикла
,
Ми маємо розгадати його причини? Запитайте прямо, ви ж не дитина, доросла жінка.
Красота неземная
• 17 января 2024
Ответ дляДомашка
я вже досить дороса. думаю, він набагато молодший мене) Але в дружбу не вірю. подобаюсь йому..
заварний look• 17 января 2024
Запрошує - погоджуйтеся, от що ви втрачаєте від того, що пообідаєте в приємній компанії?
Чи у вас такий час дорогий і ви капець які зайняті, що навіть поїсти з хлопцем без серйозних далекоглядних планів не можете?
А він вам як? Заміж за нього хочете?
Сизоока бестія• 17 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
клас, ви молодець!
Я обычно приглашаю! ))
Красота неземная
• 17 января 2024
Ответ длязаварний look
А він вам як? Заміж за нього хочете?
та просто він завжди як бачить мене - гоориить багато компліментів. ось на тренуванні підходить і - то йому тренуватись важко, бо на мене дивиться. то яка я класна і жіночна, і такого багато. тому і смущає мене, що подобаюсь, але... А мені просто приємні компліменти, як і кожній жінці, думаю
Красота неземная
• 17 января 2024
Ответ дляСизоока бестія
Я обычно приглашаю! ))
Ви жінка? То Ви взагалі крута тоді!!!))
Юпитерная• 17 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
Такий приємний хлопець, поспілкуйтесь
Менее Более• 17 января 2024
Ответ длязаварний look
А він вам як? Заміж за нього хочете?
ну так автор цим обідом порушує свою дієту і заради чого? абсолютно неясно нашо ці обіди, вони не друзі, але й романтичну сторону хлопець не розвиває
ну і до чого то всьо?
заварний look• 17 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
Це у вас просто із незвички. Приємний, вихований, вчіться приймати компліменти як належне. І не фантазуйте собі нічого зайвого, чоловік, коли зацікавлений у стосунках демонструє це відкрито.
заварний look• 17 января 2024
Ответ дляМенее Более
ну і до чого то всьо?
А ви, напевно, спілкуєтеся виключно з корисними вам людьми?
Менее Более• 17 января 2024
Ответ длязаварний look
а при чому тут користь?
Красота неземная
• 17 января 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
вже вирішила іти, а тут колега принесла торт з чимось - типу день народженгя в обідню переову.
Красота неземная
• 17 января 2024
Ответ длязаварний look
я приймаю компліменти. звикла, як то кажуть. просто таких говорунів багато. Є й такі, що прямо запрошують кудись типу в гості. а ось так, просто вчергове пообідати разом - це не звично, так
Красота неземная
• 17 января 2024
короче, написала йому, що не проти. але сьогодні занята, робочий захід в обідню перерву. Написав, що тоді перенесемо на завтра. ну молодець він, звичайно. Якщо завтра напише - то піду
заварний look• 17 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
Розслабтесь, будьте собою, насолоджуйтеся спілкуванням. В нашому житті немає випадкових людей, Юнг казав, що ми зустрічаємо тільки тих, хто у нашій підсвідомості
заварний look• 17 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
Ви молодець!
Бжоли-бандерівці• 17 января 2024
Ответ дляКрасота неземная
Хто платив за обіди?
Красота неземная
• 17 января 2024
Ответ длязаварний look
та ще й так цікаво знайомився.. Вперше побачив, підійшов з компліментами, потім знову підійшов - запросив повечеряти разом, чи хоча б телефон мій. я відмовила. а він через деякий час знайшов мій номер телефонуна рецепшн клубу. це ж треба було якось це зробити - в нас величезний клуб, він знав лише імя моє. Казав, що в них не було шансів йому відмовити, тому і дали номер. це здивувало мене, як мінімум))
Красота неземная
• 17 января 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Хто платив за обіди?
ну він, звичайно. Цікаве питання)