Тепличная• 17 января 2024
"Недешева коханка" мого тата
Дівчата, порадьте, що робити з татом. Мама померла в 2020 році. Тато залишився проживати сам, минулої осені забрав до себе доглядати свою стару матір. А влітку цього року з´явилася в нього жінка. Ніби й радіти цьому, але ця жіночка тільки висмоктує з тата усі кошти, при цьому живе окремо і жити разом з ним відмовляється. Він віддав їй свою зарплатну карту, вона розпоряджається грошима. Ніде не працює, йлму постійно вигадує нові історії. То вона тяжко хворіє, необхідні кошти на лікування. Тут вона вже на роботу вийшла прибиральницею ( щоб розуміли в аеропорт, який закритий з початку війни!). Через місяць каже, що зараз там роботи немає, але вона такий цінний співробітник, що її попросили до квітня місяця почекати вдома...Що саме мене хвилює. Я не знаю, де саме діааються кошти, але тепер він мені звонить і ставить перед фактом: Мені треба поповнити рахунок на телефоні і оплатити перевірку лічильника. Тільки в мене грошей немає". Тобто, я маю оплачувати. На мої намагання поговорити, що це п нормально, де він діває свої гроші Тільки стогне в трубку і мовчить.
Наступне. Оплата квартири. Я в себе залишила одну його пенсійну картку і оплачую його квартиру, бо він за неї не платить! Як йому виправити мізки? Якщо я просто заб´ю на все болт, то недовго і він залишиться з боргами, які тоді впадуть на мої плечі.
Тільки не про гроші• 17 января 2024
Берёте папу подмышку, идете вместе в отделение банка и закрываете тот счет на карточке, делаете папе новую карту и ставите условия, если еще раз повторится, то откажетесь от общения с ним. И еще прям сейчас пусть папа напишет завещание квартиры на вас. А то скоро он перепишет ее на ту барышню. Она его взяла в оборот и крутит его волей, мозги у него не станут на место
ЗдесяЯ• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
Я її навіть жодного разу не бачила. Дзвонила мені сьогодні, щоб я татові рахунок поповнила на телефоні...
Еще и наглость имеет вам звонить?
Вимагаю спілкування• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
Він не хоче з боргами розбиратися, телефонує мені
Вам нічого не заважає відмовити. Просто відмовити і все.
Тепличная
• 17 января 2024
Ответ дляSo_so
Я Ваше беспокойство вполне понимаю. Но раз Вы взялись творить добро, то придется так жить.
Паспорт его тоже у Вас?
Ні
Мудробаба• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
То я її і буду оплачувати, бо і нього грошей немає. Він все спускає нс неї і хоче, щоб далі я вирішувала якісь фінансові питання
Заберіть у нього паспорт бо ще квартиру на неї перепише. Він баран яким крутять, баба не промах підпоїть і він що хочеш підпише.
Будьте обережні, бо такі тітоньки дуже небезпечні і натаскані
Идууу--уууу блин• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
Так вона дзвонила чи ваш тато?
Тепличная
• 17 января 2024
Ответ дляКумедна
здрастье, я Маша, пополни папе мобильный... пи пи пи
или как это было?
Так і було. Слово в слово
Нічний дожор• 17 января 2024
Оплачуйте з його картки молілку і лічильник. Це його картка! Або поверніть йому його картку.
І не вигадуйте наперед його дії не знаючи що і як він робитиме.
ВыФсеВрете• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
Я сказала, щоб карту в неї забрав, він не хоче
Посоветуйте заблокировать и открыть новую.
Тут Вам посоветовали, согласна.
Берете папу и идете вместе в банк.
Тут Вам посоветовали, согласна.
Берете папу и идете вместе в банк.
Вимагаю спілкування• 17 января 2024
Ответ дляМудробаба
Тобто коли свекруха синову квартиру записує на себе щоб жінці не дісталася, то інше?
Тепличная
• 17 января 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Так а за що він продукти купує собі?
Вона йому щось там виділяє з його грошей
Ковбой Хагис• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
Заберіть ви, я б такий їй скандал влаштувала, що летіла б вона як драний віник.
Мудробаба• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
Воно нагле і може це вже наступна її жертва. Автор відпровадьте її і то бігом
Тепличная
• 17 января 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Еще и наглость имеет вам звонить?
Та да, я взагалі не очікувала такого поворота від тата...
ЗаведУющая• 17 января 2024
Але при цьому більшість жінок тут на повному забезпеченні їх чоловіків)))
Ну , автор, що я можу сказати. За секс потрібно платити подарунками, підтримкою. Особливо в віці вашого папи.
Тут тільки можна порадити не давати папі гроші
Крошечка-хаврошечка• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
Аби не було ризику, що він набереться боргів, то хай живе як хоче. Мені сусіди кажуть, що він випивку в борг вже бере в магазині
Ну, так у Вас не только в даме проблема
Лівий Локіть• 17 января 2024
У подруги дед так тоже жил. А потом еще и жениться надумал. Бедная его дочь еле родительский дом отвоевала. Дед сломал шейку бедра. Любовница исчезла. Дед умер. А следом вскоре от рака и его дочь ( подруги мама) от рака умерла
ЗаведУющая• 17 января 2024
Ответ дляПросто каралева
Заблокуйте його зп картку з його тел. Зробите нову і заберіть. Гроші видавати на життя
Він недієздатний?
Вимагаю спілкування• 17 января 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Ви заміжня? Якщо прийде свекруха і влаштує вам скандал що син заліз у борги, утримуючи вас, вам буде норм?
Тепличная
• 17 января 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Так вона дзвонила чи ваш тато?
Вона! І сказала, щоб я йому телефон поповнила. Я йому перезвонюю, він каже, в мене грошей немає...Кажу, чому твоя карта в неї? Щось мичить невнятне. І на цьому усе
Тепличная
• 17 января 2024
Ответ дляНічний дожор
Що я опоачу, як його картки пусті? Я оплатила з пенсії його квартплату, решту грошей він вже давно забрав
ЗаведУющая• 17 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Як ви собі це уявляєте?
Ковбой Хагис• 17 января 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Я заміжня і заробляю стільки скільки й чоловік, мене ніхто не утримує це по-перше. А по-друге, в мене б совісті не вистачило в людини все забирати і щоб в нього росли борги по комуналці, тому особисто я б такого не терпіла, вона б летіла в мене назавжди, характер у мене такий.
Малинка• 17 января 2024
Ответ дляТочноБудет
Бухает - плохой признак
если бухает, значит та мадам не дает ему секса
Вимагаю спілкування• 17 января 2024
Ответ дляЗаведУющая
Та отож, такі лицеміруи. І купі молодих сімей батьки допомагають з житлом, онуками, спонсорують чималенько, але при цьому щоб не сміли вирішуватися в життя сім´ї
ЗдесяЯ• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
Возможно та женщина ухаживает за его матерью?
ТочноБудет• 17 января 2024
Ответ дляМалинка
Не вижу связки
Малинка• 17 января 2024
Ответ дляKika-6655
Ваш пар - ваши проблемы.
Представим зеркальную ситуацию - папа вмешивается в вашу личную жизнь и диктует правила.
так автор же не ведет маргинальный образ жизни