Тепличная• 17 января 2024
"Недешева коханка" мого тата
Дівчата, порадьте, що робити з татом. Мама померла в 2020 році. Тато залишився проживати сам, минулої осені забрав до себе доглядати свою стару матір. А влітку цього року з´явилася в нього жінка. Ніби й радіти цьому, але ця жіночка тільки висмоктує з тата усі кошти, при цьому живе окремо і жити разом з ним відмовляється. Він віддав їй свою зарплатну карту, вона розпоряджається грошима. Ніде не працює, йлму постійно вигадує нові історії. То вона тяжко хворіє, необхідні кошти на лікування. Тут вона вже на роботу вийшла прибиральницею ( щоб розуміли в аеропорт, який закритий з початку війни!). Через місяць каже, що зараз там роботи немає, але вона такий цінний співробітник, що її попросили до квітня місяця почекати вдома...Що саме мене хвилює. Я не знаю, де саме діааються кошти, але тепер він мені звонить і ставить перед фактом: Мені треба поповнити рахунок на телефоні і оплатити перевірку лічильника. Тільки в мене грошей немає". Тобто, я маю оплачувати. На мої намагання поговорити, що це п нормально, де він діває свої гроші Тільки стогне в трубку і мовчить.
Наступне. Оплата квартири. Я в себе залишила одну його пенсійну картку і оплачую його квартиру, бо він за неї не платить! Як йому виправити мізки? Якщо я просто заб´ю на все болт, то недовго і він залишиться з боргами, які тоді впадуть на мої плечі.
120-120-120 (не худею)• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
Але ж я розумію, що ті борги рано чи пізно впадуть на мої плечі. Ця дама зникне, як тільки він перестане працювати
Людина працює і ще має пенсію, лишить його в спокої, він чоловік сам з боргами розбереться, чи ви і за свого чоловіка всюди бігаєте і всім на нього жалієтесь
Ответ дляВимагаю спілкування
А когда родители вмешиваются в личную жизнь взрослых детей, то их за это критикуют. Представьте если б свекровь скандалила и забрала у сына карты если бы по ее мнению невестка была слишком наглая. Папа взрослый человек, пускай разбирается сам, в том числе с долгами.
Согласна , я б не лезла , взрослый человек , поговорила бы спокойно что могут быть проблемы и пусть сам решает
Удивляет как и на каком основании тут советчицы бы даму на перья пускали
В принципе папа если захочет то и жилье на нее перепишет
язззззь!!!• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
Я сказала, щоб карту в неї забрав, він не хоче
ну то і все автор, далі його проблеми.
А поговорить?• 17 января 2024
Ответ дляЗаведУющая
Ні, воно належить батьку і він має право хоч Ів фонд захисту кажанів віддати
Ваш папа много квартир подарил любовницам?
Вимагаю спілкування• 17 января 2024
Ответ дляА поговорить?
Никакого стоп стоп.Всё,что принадлежит семье,должно в семье и остаться.А не всяким потаскухам,которым пожили с ним месяц и отдай ей.
Тут же завжди розпинаються що сім´я це чоловік, жінка і неповнолітні діти. А батьки то вже родичі а не сім´я. У батьків своя сім´я. То він може жениться і буде в нього сім´я з тою жінкою. А автор при чому?
Ответ дляТепличная
Аби не було ризику, що він набереться боргів, то хай живе як хоче. Мені сусіди кажуть, що він випивку в борг вже бере в магазині
Разберется сам , скоро давать перестанут , долги накопятся , дама скорей всего бросит , будет жить экономно и разгребать все это
Ну детский сад взрослого еще не старого мужика спасать от женщины
ФФФФристайла• 17 января 2024
Скажіть, що всі ваші кошти на карточці, а карта у коханця на чоловічі дрібнички. Що як раз хотіли позичити у батька, бо коханець не працює і хоче на курорт
ЗаведУющая• 17 января 2024
Ответ дляА поговорить?
А без переходу на особистості ніяк?
Воздух в банке• 17 января 2024
Ответ дляЕдинорог помог
я так понимаю папа уже взрослый
решил содержать свою даму - ОК
просто вы не давайте ему денег .
решил содержать свою даму - ОК
просто вы не давайте ему денег .
А дает ли автор ему деньги? Прочитала что у нее его пенсионная карта, так может счетчики и пополнение счета оттуда идут, а не из кармана автора? И тогда возникает вопрос, что именно в этой схеме не устраивает автора, то что папины деньги у другой (чужой) женщины? Но папа уже большой мальчик и если у него есть пенсия, то скорее всего он 60+ и вполне имеет право распоряжаться своей личной жизнью и СВОИМИ деньгами….
Вимагаю спілкування• 17 января 2024
Ответ дляА поговорить?
Мій тато одружений з моєю мамою, а батько автора має стосунки з цією жінкою, вона не коханка. Може й жениться на ній, які претензії?
Мудробаба• 17 января 2024
Ответ дляЗаведУющая
Має право на все. Мій батько на таку потаскуху переписав, один дурень на комуністичну партію переписав. То не їх вибір, то обкручування і аферизм. До моєї сусідки під час похорону подружка підлищалась, та в горі підписала документи на другий день як чоловіка поховала. Коли проснулась, через місяць, а квартирка не її і подружка трубку не брала. Думала судитись, а кишка тонка бо грошей нема. Так і сидить, злягла, чекає смерті, навіть незнає хто її поховає. Борги ростуть, комуналку ніхто не платить, живе впроголодь бо пенсія мала
іронічна антитеза• 17 января 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
З якого дива? Це батькова квартира і він може її переписати на кого завгодно. У вас є житло? Не чоловікові часом? Якщо прийде свекруха і вмовлятиме сина переписати на неї, щоб вам не дісталося бо ви на її думку оббираєте її (дорослого!) сина, вам би було норм?
З простого дива, як поступають люди, які хочуть залишити спадок дітям.
Тато після смерті мами відмовився від своєї частини квартири в мою пользу, як йому і порадили. І, що характерно, жінки, як тільки дізнавалися, що квартира, в якій батько жив, не його - зливалися дуже швидко. Я була б щаслива, якби його подруга з ним жила. Але ні, подруга теж злилася, як тільки в нього погіршилось здоров´я.
Единорог помог• 17 января 2024
Ответ дляВоздух в банке
я думала у него еще и ЗП
Воздух в банке• 17 января 2024
Ответ дляЕдинорог помог
я думала у него еще и ЗП
Я тоже поняла, что у отца есть зарплатная и пенсионная карты. Зарплатную он отдал «подруге», а пенсионная у дочери (ну это как я понимаю). Но дядя уже довольно взрослый, чтоб самому решить, куда и как ему тратить свою ЗП, а от дочери требуется только гасить жизненноважные платежи с его же пенсионной карты.
Ну это я так прочитала . Может не поняла что-то….
ЗаведУющая• 17 января 2024
Ответ дляА поговорить?
Мої батьки живуть разом. Тато автора вдівець і має стосунки з жінкою. Має на те повне право і нічого туди лізти
Вимагаю спілкування• 17 января 2024
Ответ дляМудробаба
Я не про саму конкретну ситуацію, а про лицемірство місцевих дам. Якщо тут хтось створить тему ’є кавалер, але житло переписане на його маму або дітей від першого шлюбу’, то всі масово почнуть радити кидати такого чоловіка і шукати когось ’нормального’
ЗаведУющая• 17 января 2024
Ответ дляМудробаба
А чого це вона потаскуха? Може для свекрухи ви також потаскуха . Це ж не означає що ваш чоловік вас не любить.
Летчица• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
Він на свята навіть онукам по кіндеру не купив.
Він вам картку віддав, у нього й грошей не має. Що квартплата більше виходить, ніж пенсія? Ну в зимовий час так, але влітку гроші ж залишаються.
Ответ дляВимагаю спілкування
Угу двойные стандарты
Я офигиваю 65 лет мужику а тут как пятилетку хотят строить и карту забрать и бату его выбрать и квартиру переписать , да отстаньте от него , он еще за матерью досматривает
Ощущение что большинство думает что родители свое отжили и все , теперь внуки , огород и пенсию на смерть откладывать
Роза в вазі• 17 января 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Ну только устраивать скандал, забирать карты у мадам, контролировать отца как маленького. Я так понимаю, что у вас главой в семье была мама и она все решала. А теперь папа раздал всем карты и сидит... Ситуация жесть, конечно.
Какое право дочь имеет лезть в жизнь отца?
ЗаведУющая• 17 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Бо вона розуміла, що вона буде вкладувати, працювати, а потім її просто викинуть. Ви б сильно в квартиру свекрухи вкладалися? Або в квартиру, яка належить, наприклад, дитині від першого шлюбу вашого чоловіка? Звісно що ні
Роза в вазі• 17 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Сейчас в меня полетят тапки, но будь я на вашем месте с «жиночки» летели бы перья.
Так жиночка при чем? Все вопросы к папе.
Я таке знаю• 17 января 2024
Ответ дляРоза в вазі
А почему она должна содержать традоспособного работающего отца и его любовницу?
Сонячний зайчик• 17 января 2024
Ответ дляKika-6655
На каком основании и как вы себе это представляете?
По факту: папа взрослый человек и имеет право жить так как считает нужным.
Но! Важно дочке не впрягаться в это все и не оказыват никакой материальной поддержки.
А тоді ж все рівно вона буде вигрібати.
Папа набере мікрокредитів,наприклад
Роза в вазі• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
И что?
Сонячний зайчик• 17 января 2024
Ответ дляТепличная
Аааа
Тоді все ясно. Мадам теж випиває?
Автор, мені жаль
Тоді все ясно. Мадам теж випиває?
Автор, мені жаль
Вимагаю спілкування• 17 января 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Їй вже тут сто раз порадили, може відмовити і все. А не бігати розборки влаштовувати, тим більше тій жінці.
Я таке знаю• 17 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
А тоді ж все рівно вона буде вигрібати.
Папа набере мікрокредитів,наприклад
Зачем микро? Если у его женщины его карта, а на карте кредитный лимит, то уже может влипли