Вічний двигун• 17 января 2024

Чи можна вибивати коври на вулиці у дворі поверхових будинків як раніше?

Чи це вже заборонено?
КАПСЛОЧНИЦА• 17 января 2024
Тільки не під час повітряної тривоги

Николай-b526• 17 января 2024
хто ж такую бабушкину радость запретит???)
автор Вічний двигун • 17 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
Ну якась кур*ва сьогодні підійшла і сказала що тут дєтская плащадка і нєльзя бо дєткам нужен свєжій воздух
Закуйовджена життям• 17 января 2024
главное не с 6-ти утра
Николай-b526• 17 января 2024
Ответ дляВічний двигун
пошлите ее!), у нас тоже, переделали футбольную площадку, где мы все детство проганяли в футбол и выбивали ковры на воротах, сделали дет площадкой, где вечно теперь орут дети с прилегающих домов)))
зы..а молодые мамки сосут слабоалкоголку.....
Вкуси мене• 17 января 2024
Законом не заборонено. Мій чоловік каще, що нашо людей лякати. Оце дожилися...
Незнакомлюся• 17 января 2024
Ответ дляВічний двигун
От гадіна, ти диви
Ви хоч її трохи тріпанули?))

На пів ставки• 17 января 2024
последние два года не видела таких... раньше люди выбивали
So_so• 17 января 2024
Я недавно ребенку показывала, эти ж дети вообще без понимания . Старшей когда то дисковый телефон, а младшей дорожку.
Мы нашли тихое место в лесу, чтобы никому не мешать, взяли с собой щётку для подметания и выбивали))
Какое там лего и барби, это оказался хит.
Солоденька цукОрка• 17 января 2024
Можна. В нас вибивають, коли снігу багато.
Київ.
Гидроусилитель руля• 17 января 2024
Ответ дляВічний двигун
Хай іде в жо**
автор Вічний двигун • 17 января 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Хай іде в жо**
Пішла вже
Грамотний хвіст• 17 января 2024
Когда этот кошмар прекратится с этими коврами. Сдать в чистку а не трясти перед окнами у людей. Это как соседи сверху трясут все с окон. А чего? Не запрещено же. Есть же и чистка на дому и мойки. И пылесосы.
автор Вічний двигун • 17 января 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Київ.
Я прост думаю може законом заборонено як от куріння чи щось таке
автор Вічний двигун • 17 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Та ми вже років 10 не вибивали теж. Захотілось чомусь . Виявилось що і не пильний , будемо знати тепер що пилосос добре робить свою справу
Грамотний хвіст• 17 января 2024
Ответ дляВічний двигун
😅 та здайте в химчистку вам гарно його і виперуть і висушать. Ми вже давно забули тягати ті коври. Та і на дім визивали чистку. Дуже добре зробили як новий
Швидкоруч• 17 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
А вы знаете сколько это все стоит? Думаете обычным работягам это по карману?
Солоденька цукОрка• 17 января 2024
Ответ дляВічний двигун
Та ні, вибивайте собі.
Солоденька цукОрка• 17 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
А ви людям грошей підкинете?

Грамотний хвіст• 17 января 2024
Ответ дляШвидкоруч
Я теж звичайний роботяга.
На здоров´я. Хай трясуть.
Ви шо треба ж накинутися і кричати а гроші дасте?
Мені краще позбавитися цих коврів.
Поназаводять тих коврів і носяться як з писаною торбою
Швидкоруч• 17 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Я теж звичайний роботяга.
На здоров´я. Хай трясуть.
Мені краще позбавитися цих коврів.
Все упирается в финансы, не все имеют деньги для ремонта и более дорогого покрытия.
автор Вічний двигун • 17 января 2024
Ответ дляШвидкоруч
Ну у нас нормальна підлога. Минулого літа змінили. Але невеликий килим всеодно постелили
автор Вічний двигун • 17 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Я теж звичайний роботяга.
На здоров´я. Хай трясуть.
Мені краще позбавитися цих коврів.
Як позбавитися ? Викинути?
КАПСЛОЧНИЦА• 17 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Будь-який каприз за Ваші гроші
Коплю на груди• 17 января 2024
Вибивати чи в снігу чистити? Бо у першому випадку, як я пам´ятаю, його треба на щось типу воріт вішати і лупашити так, що весь район здригається. А стосовно снігу - не запізно? Там вже собачки тойво, ентого...
Раніше так робили, бо пилососи були не дуже. А зараз нащо? екзотика?
автор Вічний двигун • 17 января 2024
Ответ дляКоплю на груди
Перший варіант. Да , повісили на турник і лупасили.
автор Вічний двигун • 17 января 2024
Ответ дляКоплю на груди
Пилосос у нас не знаю дуже чи не дуже. Виявилось ,нормальний бо пилу летіло з коврика не багато.
автор Вічний двигун • 17 января 2024
Ответ дляКоплю на груди
Може варто оновити пилосос ? Може я не в курсі які зараз круті пилососи?
ФФФФристайла• 17 января 2024
Люди, ну ви даєте, А пилососи для чого? може ще прати почнете в тазику?
Уявляю як в Норвегії чи ще десь вибивають килими )))
автор Вічний двигун • 17 января 2024
Ответ дляФФФФристайла
На свіжому повітрі килим свіжіший стає