40ка• 17 января 2024

НАТО: навіщо ми їй?

НАТО авторитетна і крута організація, ми хочемо, щоб вона взяла нас під крильце.
Бо ми закопали в асфальт оборонну промисловість.
Ми гостинно запросили Росію йти далі, бо чого їй обмежуватися Донбасом.
Постлали її танками дороги, розмінували Чонгар, щоб російській армії було зручно.
Проголосували за прєкратіть стрєлять.
Увідєлі мір в глазах Путіна.
А тепер НАТО нам винна, як земля колгоспу.
Навіщо ми їй такі?
Результат:
вже голосів: 61
26 (42.62%) Свій варіант
12 (19.67%) Хай з нами поржуть
11 (18.03%) Вони земля, ми колгосп
10 (16.39%) Бо гуманітарку миші з´їли
2 (3.28%) Як на очі дивитися
Мариш_ка• 17 января 2024
Ответ дляКалатея
сначала слили вместе с Крымом, а потом звільнили?
А вас дотепер серце болить, що не виступили голі-босі відкрито в Криму, і тим самим уникли окупації України? а ви би лиш змінили паспорти і далі на сідалі сиділи, як ні в чому не бувало?
Anastasiya-f052• 17 января 2024
Геть ми їм не треба.
А чи треба то НАТО нам?
Ракетний приліт по Польші, дрони в Румунії, і дії НАТО?
оле-чка• 17 января 2024
Настало время вернуть Олю из Запорожья которую в пожизненный бан отправили
Она вам наконец-то дорассказывает как работают тут предприятия
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Геть ми їм не треба.
А чи треба то НАТО нам?
Ми ж хочемо до них під крильце і дивитися 95 квартал
Anastasiya-f052• 17 января 2024
Ответ для40ка
Хто хоче? От я особисто хочу весь той квартал чи то до Авдіїки чи за грати переселити. А не дивитись.
Звёздонька• 17 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Украина вообще ни разу не слабая. Украина мирная страна просто. Понятно?
Словения сильная, или Литва, или Латвия? еще раз - хватит принижать и обесценивать свою страну. Глаза откройте наконец
Рожеві окуляри зніміть
Rrroxy• 17 января 2024
Ответ для40ка
Ну, щоб нас взяли на ручки.
А ми будемо ржать і дивитися 95 квартал
Типу стьоб такий?
Чи ви бачите нас після всього цього з амнезією?
Минулої України вже не буде, доля наша - завжди бути на стрьомі і готуватися заради майбутніх поколінь
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Більшість якраз цього у 2019 добивалася.
І тому питання, чого ми тепер він НАТО хочемо
Звёздонька• 17 января 2024
Ответ дляКалатея
Згадайте коли Порох став президентом і коли окупували той Крим. Може хронологія вам очі відкриє
Мариш_ка• 17 января 2024
Ответ для40ка
Ви прямо як порохобот?
Таких, як ми, зараз не люблять.
Ми заважаємо державі розвиватися
І заважаємо дивитися 95 квартал
Я не порохобот і у мене теж багато претензій до Порошенка. Але заперечувати очевидні речі і відверто брехати, поливати помиями лиш того, щоб не визнати, що лоханулись, купившись на ’кожний преЗЕдент’- це або бути упоротим по принципу тої баби. що топилась. показуючи пальцями ’стрижене’, або свідома ненависть через те, що при ньому Україна стала сильнішою
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляRrroxy
Типу стьоб такий?
То у 2019 і требуло готуватися.
Але назло Порошенку...
Хужє нє будєт...
А тепер НАТО винувата
In limbo• 17 января 2024
Ответ для40ка
НАТО це організація.
Підручник з української мови вам допоможе
НАТО, як слово уподібнили до невідмінюваних іменників середнього роду, як радіо, лото, наприклад.

Перш ніж вмикати свій скажений принтер з провокативними темами, чим ви систематично займаєтесь, вивчіть питання.
Anastasiya-f052• 17 января 2024
Ответ для40ка
А що від них хотіти, ці інпотенти сс....ві не можуть нічого
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляЗвёздонька
У 73% методичка зламається
Мариш_ка• 17 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
зараз будете довічним порохоботом
Мариш_ка• 17 января 2024
Ответ дляЗвёздонька
А Ви думаєте. що такі не знають? Все вони прекрасно знають...
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляIn limbo

О, ви теж моя шанувальниця і мої теми читаєте?
Круто, слідкуйте за оновленнями
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляМариш_ка
У мене теж є дві претензії, але вони тут теми не стосуються
In limbo• 17 января 2024
Ответ для40ка
Круто, слідкуйте за оновленнями
Намагаюсь вашу секту Стахіва оминати, але не сьогодні 🥳
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Згідна з вами.
Мене вони
Svetlana-7070• 17 января 2024
Бо в нас боєздатна армія і боєздатні чоловіки, які воюють, а не теоретично вміють воювати. ’Робочі лошадки’ так би мовити.
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляSvetlana-7070
А 20 на кожного, хто воює, втекли, поховалися.
От і боєздатність
kh0110• 17 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Путина и русню он должен проклинать столетиями, объясните ему, почему батько на войне. У вас как-то сместилась причина и следствие, надеюсь, не намеренно
Он мог уехать и спасти свою жизнь, но его не выпустили из страны, как с этим быть?
Svetlana-7070• 17 января 2024
Ответ для40ка
От і боєздатність
Не всі втекли.
Inna_ya_krasivaya• 17 января 2024
kh0110 - ты меня забанило, чудо. Как с этим быть? Убрать инфантилизм и принять что защита государства - упс, обязанность граждан.
но не забываем, почему отец на войне - ПОТОМУ ЧТО НАПАЛА ВОНЮЧАЯ РОССИЯ. и только так.
slpplp• 17 января 2024
Ответ для40ка
А ще 2/3 Донбасу звільнили
І купу зброю навиробляли своєї
Зброя успішно продавалася за кордон, на передок йшли старі списані танки, що не їздять. Так 8 років звільняли шмат землі, що не могли звільнити . І ракети не летіли щотижня по 100 шт з шахідами. Молитеся на св Петю ?
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляSvetlana-7070
Не всі втекли.
А хіба я писала, що всі?
Більшість
Svetlana-7070• 17 января 2024
Ответ для40ка
От і боєздатність
Як ви думаєте скільки словаків чи чехів втекло би при нападі на них рф?
slpplp• 17 января 2024
Ответ для40ка
Ви прямо як порохобот?
Таких, як ми, зараз не люблять.
Ми заважаємо державі розвиватися
І заважаємо дивитися 95 квартал
Ви не заважаєте. Злочинна влада, що екс, що нинішня дратує і викликає бажання швидше позбавитися паразитів , а не волокти до корита злодіїв добровільно
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляslpplp
Так, і продавалася, і на фронт йшла і розконсервована, і нова
Оплот, стугна , верба, міномети нові, машини піхоти теж нові
Так буває, якщо менше 95 квартал дивитися