40ка• 17 января 2024

НАТО: навіщо ми їй?

НАТО авторитетна і крута організація, ми хочемо, щоб вона взяла нас під крильце.
Бо ми закопали в асфальт оборонну промисловість.
Ми гостинно запросили Росію йти далі, бо чого їй обмежуватися Донбасом.
Постлали її танками дороги, розмінували Чонгар, щоб російській армії було зручно.
Проголосували за прєкратіть стрєлять.
Увідєлі мір в глазах Путіна.
А тепер НАТО нам винна, як земля колгоспу.
Навіщо ми їй такі?
Результат:
вже голосів: 61
26 (42.62%) Свій варіант
12 (19.67%) Хай з нами поржуть
11 (18.03%) Вони земля, ми колгосп
10 (16.39%) Бо гуманітарку миші з´їли
2 (3.28%) Як на очі дивитися
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляМариш_ка
тому що Україна має кордон з країнами НАТО
І що?
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
опять? А Словения НАТО навищо? Чтобы в случае возникновения еще одного дегенерата, всем вместе защищаться. Тем более, в Украине будет уже по сути одна из самых сильных армий в ЕС благодаря боевому опыту, особенно в таких условиях
Значить, треба
А ми...
Звёздонька• 17 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
хватит уже принижать Украину такими вопросами. Это походу остатки узкой пропаганды в голове (не в обиду вам, понятно что влияло). Вы еще не поняли что Украина - сильное и крутое государство? Какие люди тут? земля богатая ресурсами. Да все. И территория самая большая в Европе
Як раз як держава ми слабкі і не можемо без підтримки насправді сильних
Мариш_ка• 17 января 2024
Ответ для40ка
То маємо робити висновки, виправляти помилки
І досить чоловікам тікати за кордон
А то тепер НАТО винувата
А, то ви так здалека зайшли, щоб про своє, ’наболіле’? Люди тікають зараз більше від своїх щурів, бо не сліпі і бачать що робиться за спинами воюючих.
Мариш_ка• 17 января 2024
Ответ для40ка
І що?
і то
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляМариш_ка
Ага, а спочатку привели їх до влади, а потім як щурі, втекли
Inna_ya_krasivaya• 17 января 2024
Ответ дляЗвёздонька
Украина вообще ни разу не слабая. Украина мирная страна просто. Понятно?
Словения сильная, или Литва, или Латвия? еще раз - хватит принижать и обесценивать свою страну. Глаза откройте наконец
Renesmeе 16• 17 января 2024
Ответ для40ка
Значить, треба
А ми...
Якщо ви щось не розумієте то є гугл, відео різних політичних експертів, там ви зможете знайти відповіді на ваші питання.
Калатея• 17 января 2024
Порошенко в свои годы тоже немало продвинул туда )) а еще не забыл склады повзрывать
Все годы независимости нас сливали под рашу, а глаза колоть начало только сейчас?
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Мені достатньо, що їх НАТО взяла, а нас ні.

А експерти...
У мене власна думка
In limbo• 17 января 2024
Ответ для40ка

А експерти...
У мене власна думка
Хто така Ната?
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляКалатея
А ще 2/3 Донбасу звільнили
І купу зброю навиробляли своєї
Renesmeе 16• 17 января 2024
Чи це тема про вічне? Чи є життя на Марсі, а навіщо люди на землі, чому дощ падає з неба, чи буде бавовна на росії
Калатея• 17 января 2024
Ответ для40ка
А ще 2/3 Донбасу звільнили
І купу зброю навиробляли своєї
сначала слили вместе с Крымом, а потом звільнили?
Contento• 17 января 2024
Не нужны мы тому НАТО и никто туда Украину не примет. Обещать, не значит жениться.
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляКалатея
А нічого, що то було за півроку до Пороха?
Шеллар• 17 января 2024
Ніхто нас туди не візьме. Будуть заробляти на українцях гроші, випробувати нову зброю, утилізувати стару і обіцяти, обіцяти, обіцяти.
Зато коли Англія кудись влізе, то одразу згадають про новий договір, де вони занепокоєнні, а наші чоловіки зобов´язані кров проливати.
In limbo• 17 января 2024
НАТО - військово-політичний блок. Чому у вас скрізь «жіночий слід» в коментарях, авторе?
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляШеллар
На одного нашого чоловіка, який захищає Україну, 20 таких, хто втекли
Тому...
Анна_Бель• 17 января 2024
А нам нащо?
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляIn limbo
НАТО це організація.
Підручник з української мови вам допоможе
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляАнна_Бель
А нам нащо?
Ну, щоб нас взяли на ручки.
А ми будемо ржать і дивитися 95 квартал
Мариш_ка• 17 января 2024
Ответ дляКалатея
Вау, сам, особисто взривав? І так ’продвинув’, що західні експерти аплодували, коли порівнювали армію 2014го і 2019-го років? Певно ’вільхами’, ’стугнами’ і новими зразками ’зброї’ подвинув, виробництво котрої успішно згорнули після 2019-го) І певно Порошенко ’подвинув’, коли у у 2020-2022рр. розміновували ключові напрямки і відводили війська з позицій, котрі будувались у укріплювались до 2019го.
але так, правда коле тим, хто це ніяк не хоче визнати, бо тоді прийдеться на себе пальцем показати
Rrroxy• 17 января 2024
А давайте я вас объединию против себя на полчасика! 😁:
А нам зачем?)

Была бы ядерка, могучий ВПК, технологии и договор с ЕС - что раз уж мы как КПП, через который рашка всегда захочет пройти к ним - Статья, позволяющая использовать их условную помощь в сдерживании (в их интересах же, исходя из нынешнего опыта)

Никаких тебе обязательств (ну если только по контракту) и в то же время - плата за нашу кровь в этой войне за мир во всём мире

Ну это так, одно из мнений для разнообразия среди двух концов (мы им не нужны/мы им нужны)

Но если по теме - логично же что их профит в опытной армии (+количестве резерва) и генералах-консультантах (да, вам смешно наверное, понимаю, но после войны - уверена: Украина будет считаться второй армией мира, после того как мы воевали полулопатами, полупомощью против полноценного арсенала многолетних накоплений) ...и если нас не сотрёт всех ядерка/пневмонии)
COTTONNAJA• 17 января 2024
НАТО защитит любой штат, чужой кровью за чужой счет
Мариш_ка• 17 января 2024
Ответ для40ка
А ще 2/3 Донбасу звільнили
І купу зброю навиробляли своєї
та не може бути, Голобородько у відосику сказав ’барига’, значить так і є
Шеллар• 17 января 2024
Ответ для40ка
Тому...
І? Цей договір - ще один пункт геноциду населення. Зараз наш воїн в окопах, а потім через деякий час відправлять у другий, тільки вже не за свою землю, а за амбіції Джонсонюка з англосаксами. Типу ну йому ж не звикати? а своїх англійців шкода.
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляМариш_ка
Ви прямо як порохобот?
Таких, як ми, зараз не люблять.
Ми заважаємо державі розвиватися
І заважаємо дивитися 95 квартал
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляМариш_ка
Блін, точно, я цю серію пропустила
автор 40ка • 17 января 2024
Ответ дляШеллар
Так, наші тікають, бояться Україну захищати, а ви про....