Не гоню• 17 января 2024

Подивилась в історії,що чоловік заходив на сайт із квітами

Дивився різні букети,але в історії нічого про оплату немає і на пошту теж нічого не приходило та і курьера немає ніякого,а вже вечір
Тобто він зайшов подивився і вийшов,так?
В його ПриватБанк зайти не можу ,щоб подивитися чи платив він за щось
Салт• 17 января 2024
Біжи, мужик, біжи

миссАрфография• 17 января 2024
Квиты не Вам , успокойтесь
Рита-8e7c• 17 января 2024
Може він подивився, щоб знати скільки букет коштує, а замовить, наприклад, через тиждень? Чи просто реклама випала, випадково тицнув і вирішив подивитисч
Смешнюча• 17 января 2024
Он беременный у вас
автор Не гоню • 17 января 2024
Ответ дляРита-8e7c
В нас сьогодні річниця.
автор Не гоню • 17 января 2024
Ответ дляРита-8e7c
Це не реклама точно
Смешнюча• 17 января 2024
Ответ дляНе гоню
В нас сьогодні річниця.
Ну то що дивного що подивився букет?
Tivoli• 17 января 2024
Ответ дляНе гоню
В нас сьогодні річниця.
посмотрел цены и передумал покупать)
автор Не гоню • 17 января 2024
Ответ дляСмешнюча
Ну то що дивного що подивився букет?
Але нічого ніхто не привозив,він передумав замовляти мабуть

Папина дочка• 17 января 2024
Ответ дляНе гоню
В нас сьогодні річниця.
Так і що? Подивився ціни на сайті. Можливо вирішив що краще купити особисто а не через сайт.
автор Не гоню • 17 января 2024
Ответ дляПапина дочка
Він вдома зараз працює,нікуди не виходив з того часу
Карамбулкул• 17 января 2024
Ответ дляНе гоню
Ну да, и что
Уси Пуси• 17 января 2024
То й спитайте, чи памʼятає він про річницю і що буде дарувати вам
Тримбулька• 17 января 2024
Фига се вы детектив. Но историю смотреть это очень низко, как и переписки.
Карамбулкул• 17 января 2024
А Ви що подаруєте?
Папина дочка• 17 января 2024
Ответ дляНе гоню
Ну значить вирішив не купувати. Чого сумніви? Завжди дарував а зараз ні чи що? Може подивився що дорого
автор Не гоню • 17 января 2024
Ответ дляУси Пуси
Про річницю сам мені казав сьогодні і вчора
Love_Love_Love_• 17 января 2024
Ответ дляНе гоню
А що ви йому замовили на річницю?
оксюморон• 17 января 2024
Ответ дляТримбулька
Вообще не низко. Если появились подозрения, то я лучше посмотрю, удостоверюсь и пошлю нах, чем буду ходить с рогами. Хватит, уже было, что я узнала последняя, потому что рыться в телефоне низко

Я не в теме• 17 января 2024
Ответ дляНе гоню
В нас сьогодні річниця.
Ну так подарує, чого ви? Ви заспіль слідкуєте так?
автор Не гоню • 17 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А що ви йому замовили на річницю?
Мінет
Пані з калабані• 17 января 2024
Ответ дляНе гоню
Мінет
Вы вас раз год минет делаете ?)
А чего вы лазили вообще в а истории? У вас нет дел никаких, работы там или по дому дел
Белочкой зови• 17 января 2024
Ответ дляоксюморон
шлю вам всі лайки світу
і дуже рада, що тутешні білопальтовщиці з таким не стикались
автор Не гоню • 17 января 2024
Ответ дляПані з калабані
Вы вас раз год минет делаете ?)
Є і багато,але стало цікаво чи купить квіти,а ні все, як завжди нічого нового)))
На мій день народження,який був пів року навіть більше назад навіть не заходив їх дивитися,а тут зайшов подивився і вийшов,уже прогрес
Love_Love_Love_• 17 января 2024
Ответ дляНе гоню
Мінет
То що вас дивує? Він на рахунок квітів передумав, полоскоче вам пісюльку
Я не в теме• 17 января 2024
Ответ дляНе гоню
Мінет
А хто робитиме? Профі?
Нічого собі, мій би офігів, якби інша пришла, яку я замовила.
автор Не гоню • 17 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Він ніколи мені куні не робив, жодного разу
Пані з калабані• 17 января 2024
Ответ дляНе гоню
А вам так нужны те цветы? То так и скажите, хочу цветов, а то сидите выжидаете. Я всегда заранее кидаю ссылку на то что нужно и никто не ссорится.)
ВундерКИНГ• 17 января 2024
Ответ дляНе гоню
Печаль
автор Не гоню • 17 января 2024
Ответ дляПані з калабані
Казала і на день народження і впродовж цього часу,і так він знає,що для мене це важливо