Я пані прохана...• 17 января 2024
Как распечатать справку ВПО в Дие
Вроде бы есть инструкция в интернете. Но разобраться как это сделать не могу, подскажите пожалуйста. В цнапе распечатывали с дии, но не запомнила как
Самая СоветЧиваЯ• 17 января 2024
В цнапі хіба з Дії, видавали іншого виду, де підпис того хто видав є.З Дії лише скрін, теж дізнавалася в свій час.Але й його деякі організації приймають гуманітарні.Дивлячись куди вам треба цю довідку
Я пані прохана...
• 17 января 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Там спочатку в дії роздруковувати, а потім до спеціаліста
Самая СоветЧиваЯ• 17 января 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Так в Дії ж геть іншого виду, ні місця для печаті ні підпису.Ходила за паперовою з вже готовою в Дії то писала заяву прошу видати довідку оформлену через дію тоді-то, і видали мені по виду не таку як в Дії, з місцем для печаті та підписом Може то просто роздруковувати щоб точно бачити коли і ким видана довідка.Але самому ж мокру печать не почепиш і підпис відповідального за видачу не поставиш, то, мені здається, лише скрін з Дії можна
Самая СоветЧиваЯ• 17 января 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
фото
Витяг про місце проживання дає зі старою адресою а не з впошною, робили дитині для вступу тоді і собі пробувала бо в неї не формувався, довелося їхати звідки прибули і вносити інфо там