17 января в 23:21

Порадьте репетитора з математики 9клас

Порадьте, будь ласка, власного репетитора, щоб був результат . А то через буки переживаю , що не підійде і буде втрачено час. Можна в особисті. Дякую.
ly.vika 18 января в 00:02
Доброго вечера. Якщо влаштує онлайн,напишіть мені в особисті будь ласка
ириска77 18 января в 10:15
Син займався щ репетитором офлайн. Київ, Виноградар. Якщо шо, маякуйте у приватні
Merie_25 29 января в 11:47
Перевірений репетитор , 0971439164. Напишіть і дізнайтеся про умови і вільні місця