17 января в 18:33

"Батьки не обирають вчителя". Тема для вечірнього срачу)

коштів. Батьки не кучкуються під школою – нема часу, нема потреби.

Проте є шкільна рада батьків, яка допомагає адміністрації і вчителям «зробити школу найкращим місцем для навчання і проведення часу їхніх дітей» (див. вище перелічені заходи). І крім того, вони займаються пошуком можливостей і збором додаткових коштів на школу (не з батьків і дітей).

Сьогодні на нараді пані директор прозвітувала, куди шкільна рада вирішила витратити зібрані за минулий рік гроші: одна інтерактивна дошка, 20 планшетів, декілька рацій і оранжевих жилетів для чергування, спортивний інвентар, математичні ігри, книжки в бібліотеку.

Батьки дуже різні, бо різні національності, культури, менталітети і виховання. Була минулого року мама-канадійка, що в емейлах звинувачувала мене, бо не посилаю(!) її сина в туалет і не заставляю пити воду. Я склала графік, поставила нагадування на телефон і голосно на весь клас заставляла і посилала! А є батько-албанець, який щодня дякує за кожне прочитане речення і текст з його сином.

А загалом у нас чудові батьки!
2 5
автор Зайченя 17 января в 18:35
https://osvita.ua/blogs/91174/?fbclid=IwAR0LGwXO5e...
Нажаль весь текст в старості не відобразився
ФФФФристайла 17 января в 18:37
Ой, хотела вас поддержать и посраться, но не поняла, что от меня нужно.
Белоснежко 17 января в 18:37
Чтобы начинать срач, нужно плнять, о чем вы. Первый абзац это вообще какой-то шифр.
ФФФФристайла 17 января в 18:37
Ответ дляБелоснежко
Чтобы начинать срач, нужно плнять, о чем вы. Первый абзац это вообще какой-то шифр.
Слава богу. Я думала, что одна тупая.
120-120-120 (не худею) 17 января в 18:38
До чого ці нарізки?
Белоснежко 17 января в 18:38
Ответ дляФФФФристайла
Слава богу. Я думала, что одна тупая.
Не одна. Я с Вами😁
ФФФФристайла 17 января в 18:38
Ответ дляБелоснежко
Чтобы начинать срач, нужно плнять, о чем вы. Первый абзац это вообще какой-то шифр.
Может, то специально, что б враги не догадались?
Хата на мати 17 января в 18:39
Ответ дляБелоснежко
Чтобы начинать срач, нужно плнять, о чем вы. Первый абзац это вообще какой-то шифр.
Там вроде как училка ’голосно на весь клас заставляла і посилала’ ребенка видвидати туалет. Нам так не жить. (с)
Белоснежко 17 января в 18:42
Ответ дляХата на мати
Там вроде как училка ’голосно на весь клас заставляла і посилала’ ребенка видвидати туалет. Нам так не жить. (с)
Не училка, а мама-канадийка😁. Ну хоть родители не кучкуются и то хорошо.
Ластоноша 17 января в 18:43
Цікаво було прочитати про освіту молодших школярів в Канаді.
Той факт, що щороку класи перемішують - тепер зрозуміло, чому в фільмах/серіалах школярі не всіх однокласників пам‘ятають.
Неваляшкина 17 января в 18:43
Ответ дляБелоснежко
Чтобы начинать срач, нужно плнять, о чем вы. Первый абзац это вообще какой-то шифр.
Та шо ж незрозуміло? Закордоном - круто, а у нас панібратство, побори і взагалі ми всі казли, не те шо іноземці, от там люди вищого сорту.