Залізна тьотя• 18 января 2024
Кто из госслужащих выезжал на море за границу с несовершеннолетним ребенком?
Год назад госслужащим ( практически всем кроме главных специалистов) запретили выезд за границу, был (не помню уже какой) нормативно-правовой акт по этому поводу, по-моему постанова КМУ. Но там были исключения и в том числе выезд был разрешен матерям для поездки к своим несовершеннолетним детям или для их сопровождения. Кто-то уже пользовался этой поправкой прошлым летом, и выезжал в отпуск за границу с ребенком? Спасибо!
Потребую апгрейду• 18 января 2024
я у серпні з дітьми їздила до Туреччини, на кордоні нічого не питали, але я працівник ОМС, то може в нас щось інакше (те що в списках подавали, то 100%)
Весела пiсенька• 18 января 2024
Моя знайома,яка працює на посаді держслужбовця, виїжджала за кордон з дитиною ще в прошлому році
Плекаю думи• 18 января 2024
Я десь внизу по посаді, їздила нічого не питали. Заборонили ж керівникам
Сладкий лимончик• 18 января 2024
Моя подруга каже, що їм зараз дали аж 10днів на рік. А з початком війни да, було заборонено. Друга виїхала, бо не знала, то шиють держ зраду, чоловік ходить по судах, а вона не може повернуттся. Ще одну що вивозила дитину і не знала про змін , просто звільнили заднім числом.
сама себе прекрасная• 18 января 2024
Ответ дляСладкий лимончик
то вона в росію чи білорусію виїджала?
Сладкий лимончик• 18 января 2024
Ответ длясама себе прекрасная
то вона в росію чи білорусію виїджала?
Та ні, в германію, з києва, не через окуповані.
сама себе прекрасная• 18 января 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Боже то вже зовсім ті дурні йоп...ся
Сладкий лимончик• 18 января 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Боже то вже зовсім ті дурні йоп...ся
Просто до війни можна ж було їздить. А заборону прийняли швидко і одні не знали, інші подумали, що якось підуть на зустріч.
сама себе прекрасная• 18 января 2024
Ответ дляСладкий лимончик
та не просто не підпадає здравому глузду. ми ж якраз війну за європейські цінності ведемо, абсурд.
Маруська Му• 18 января 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Скоріше за все там доступ до держтаємниці. Щось подруга не розповідає, бо у мене декілька знайомих виїхало і все ок
сама себе прекрасная• 18 января 2024
Ответ дляМаруська Му
от-то ж бо нас тут всіх винищують, всю Країну, бо ми і так всі ті тайни знаємо) А вони їх мабуть за гроші продають, конкуренція)