Ні грама• 18 января 2024

Субсидія

Дівчатка, в кого була, чи є подібна ситуація. Відмовлено в субсидії на цей опалювальний сезон, через покупку на суму 50.000 грн в 2021!!! році. Субсидію в 2021-2022 році я якраз не отримувала. Але єдині дорогі покупки, які у мене були тоді це кавова машинка до 20.000 грн. і робот пилесос за 14.000 здається. Тобто вони сумарно навіть не 50.000 грн. Це нормальна ситуація? Чи мене обманули? Цього і минулого року я нічого дорого не купувала взагалі.
sawa5544• 18 января 2024
Мені таке саме прийшло ,вам також лист прийшов??
автор Ні грама • 18 января 2024
Ответ дляsawa5544
Ні, я ходила особисто, бо не було субсидії, я хотіла зʼясувати чому. Чула, що перед мною була жіночка з такою ж проблемою(
Маурита• 18 января 2024
Ответ дляНі грама
А там не можна було спитати, звілки вони взяли інформацію про ваші покупки? Яку саме покупку вони побачили?
автор Ні грама • 18 января 2024
Ответ дляМаурита
Дані з Прават банку. Сказали, що субсидія мала б бути, але через цю покупку у Києві заблокували нарахування.
Маурита• 18 января 2024
Ответ дляНі грама
А там вказано, хто саме робив покупку? Якщо нічого не змінилося, там було таке формулювання ’одноразова покупка’. Впевнені, що нічого на таку суму не купляли? Чоловік?
Маурита• 18 января 2024
Дивно, звісно....
автор Ні грама • 18 января 2024
Але якщо б навіть і так, і вони порахували мою кавову машину і пилесос за дорогі покупки, то це було в 2021 році, за який я і так субсидію не мала. То чому проблема зараз, у 2024.
Альдебаран• 18 января 2024
Ответ дляНі грама
а валюту через банк не покупали?
Говорю-балакаю• 18 января 2024
Мабуть, треба телефонувати на гарячу лінію і розбиратись. Брати виписки з привату, розбиратись. Тяганина і нерви. І як результат субсидій фіг вам
автор Ні грама • 18 января 2024
Ответ дляМаурита
Немає чоловіка, я незаміжня, в квартирі лише я з бабусею прописані і проживаємо. Вона точно ж таких покупок не робила. Машини я не маю і купувала в ці роки.
А якщо б дійсно була покупка на +50.000 грн. то сімʼя позбавляється права на субсидію назавжди, чи лише на той рік? Бо якби 2021 і 2024 не підряд йдуть.
хутряна володарка• 18 января 2024
Розбиратися, звернути увагу на рік покупки
автор Ні грама • 18 января 2024
Ответ дляАльдебаран
а валюту через банк не покупали?
Ні. Маю валютну картку лише, там тільки 400 доларів є. Але це від 2022 року. Це ж теж не 50.000 грн.
АсобеннАя• 18 января 2024
Ответ дляНі грама
чому ви всі ці питання не задавали в пенсійному? Ви ж туди ходили и не запитали?
автор Ні грама • 18 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Дякую, попробую їм написати листа на пошту ще. Додам виписки з привату тоді. Якщо навіть вони вважають, що є якась дорога покупку за 2021, то я тоді і не мала субсидії, значить нічого не порушила і нікого не обманювала. Чи по їх правилах одна дорога покупка закриває можливість на завжди?
автор Ні грама • 18 января 2024
Ответ дляАсобеннАя
В тому то справа, що я особисто пішла, щоб розібратися. Нічого толкового мені не пояснили і я там не одна з такою проблемою. Сказали, що дані з Приват банку, а я якраз ним і користуюсь, тому нічого заперечувати.
Може працівникам сказати так людям казати, а хто його знає, що там насправді відбувається.
Маурита• 18 января 2024
Ответ дляНі грама
Ніби ’на наступний період’.
автор Ні грама • 18 января 2024
Ответ дляМаурита
Ніби ’на наступний період’.
Дякую!