Малая еще та• 18 января 2024
Какое ваше любимое женское имя?
Какое ваше любимое женское имя? Или какие имена нравятся? Как вам имя Лера?
На пів ставки• 18 января 2024
Имя Лера, Валерия нравится. Своё любимое не напишу, по любому обосрут)
Ряженка• 18 января 2024
Вау, тема про моє імʼя))
Мені воно дуже гарне, а чоловік взагалі тільки це імʼя любить, каже, буде донька- буде теж тільки Лера.
Викачую яйцями• 18 января 2024
Всі імена гарні, але в різні часи подобаються різні.
В школі дуже подобалось ім´я сусідки Ніла (Нєоніла), потім співробітниці Злата (тій Златі вже 50+), коли була вагітна Агнесса, Емілія, Агнія.