12 галюцинаций• 19 января 2024
Під кожею як горошина. До хірурга?
Підскажіть - це до хірурга звертатися? Далі вирізати і на гістологію?
Вилізла невеличка шишка (як горошина) на щелепі ближче до початку шиї.
Не болить.
Не давиться (думала що прищ - і намагалась надавити)
Я товста і навіть "захватити" пальцями цю горошину не можу (жир заважає)
Маю надію що то підкожний пррищ, що в "капсулі"... Але хз що то насправді. Тому треба йти до лікаря. То до хірурга відразу йти?
Не болить.
Нога на ногу• 19 января 2024
К хирургу. Вообще не обязательно вырезать. Может быть обычный жировик
12 галюцинаций
• 19 января 2024
Ответ дляНога на ногу
ну його візуально видно - як то комар вкусив і така опухлість, бугорок
12 галюцинаций
• 19 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
липома, сходите к врачу удалит
дякую, почитаю що такі ліпома
12 галюцинаций
• 19 января 2024
Ответ дляРита-8e7c
Атерома. В мене на мочці була. Швидко до лікаря, бо якщо буде запалення, то майже обов´язково рецидив. А запалення може бути від холоду, нервів тощо. В мене виникла і майже зразу запалення. Видалили, але через півроку був рецидив. Прийшлося наново видаляти
дякую. почитаю що це!
Разгуляшка• 19 января 2024
Якщо ви в Києві, підіть до щелепно-лицьового на Підвисоцького на консультацію
12 галюцинаций
• 19 января 2024
Ответ дляРазгуляшка
а там по запису? дуже дякую!