пу_пугренчик• 19 января 2024
Який рецепт закуски з лаваша вам подобається?
Дівчата, яка начинка для рулету з лаваша вам подобається?
Бо в мене то суха, то несмачна (з крабовими паличками)
Локшина на вухах• 19 января 2024
Ніколи й не думала, що треба щось особливе кладу, що є(нарізаю капусту, огірочка трохи чи помідора, ковбасу чи м´ясо, зелень, майонез). Мої таке люблять
Інколи можна сир(той, що російською творог) з сметаною і зеленню
Мама Карло• 19 января 2024
Мені подобається варене філе, сир плавлений, яйця, соєвий соус і часник, заправка майонез. Не корисно, але смачно)
ФрекенБок• 19 января 2024
Я робила на НР філадельфія + сьомга слабосолена + листя салату / авокадо / огірок.
Дуже смачно
З авокадо - найкраще, бо огірок тік
Дуже смачно
З авокадо - найкраще, бо огірок тік
scorpionxnk• 19 января 2024
Ответ дляМама Карло
Прогуглите птица на лаваше или шаурма на лаваше.Очень вкусно
Напланетянка• 19 января 2024
Майонез+кетчупсмазываю лаваш. Сверху мелкими кубиками шинка, перец разного цвета, сыр моцарелла - в электро гриль, или на сухую сковородку, пока не подрумянится. Нарезаю
пу_пугренчик
• 19 января 2024
Ответ дляФрекенБок
Дуже смачно
З авокадо - найкраще, бо огірок тік
Дуже смачно
З авокадо - найкраще, бо огірок тік
Супер. Це те, що треба. Дякую вам
ФрекенБок• 19 января 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Супер. Це те, що треба. Дякую вам
Смачного! Рада поділитись.
Дійсно виходить класно. У нас була компанія велика - ’розмели’ швидко, просили ще)