Ms. Откровенность• 19 января 2024
Смотрю Клон. За что его так все любят?
Сейчас на 37 серии, только без спойлеров, пожалуйста)
Смотрю фоном и ржу просто с него. Все повернутые на этом Дьёгу, просто ужас.
Лукас это вообще тряпка бесхребетная.
Сериал как будто стеб какой-то.
Почему все в восторге от него?
Лукас это вообще тряпка бесхребетная.
Сериал как будто стеб какой-то.
Почему все в восторге от него?
Планшетница• 19 января 2024
Ну в п´ятнадцять я була в ввосторгі, зараз звісно,я його дивитися не буду
Ms. Откровенность
• 19 января 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Как вы себя на инфантильное мыло заставили?
Ради интереса решила посмотреть, включаю фоном пока дела делаю
куркулиха• 19 января 2024
Хм, я его и 20 лет назад смотреть не могла. Лет с 16 поняла, что такое мыло не мое
куркулиха• 19 января 2024
Ответ дляKika-6655
Фукает, но продолжает смотреть)
Мыши плакали, кололись ... Ну дальше вы знаете ))
Телефон Рубика• 19 января 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Нее, я не смогу. Я и детектив не каждый могу смотреть. Как начинается ерунда без логики, высосаная из пальца, то бросаю.
Запасная спина• 19 января 2024
Ну, так скільки років минуло? Свого часу він був надзвичайно популярним, років 20 тому йшов, якщо не помиляюся.
Ms. Откровенность
• 19 января 2024
Ответ дляKika-6655
Фукает, но продолжает смотреть)
У вас, например, Мелаша тоже отторжение вызывает) Но смотрите ж свой сериал)
Ms. Откровенность
• 19 января 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Так в том-то и дело, что не смотрю вдумываясь
Пирожкиня• 19 января 2024
Як можливо взагалі таке дивитися? Я побачила першу серію, це мені років 17 було, і виключила . Для кого такі фільми роблять?
Апофиозная• 19 января 2024
я дивилась, тоді зайшов) але потім почала пропускати серії. по ітогу-глянула останню серію і заспокоїлась
Пульт от линолеума• 19 января 2024
У 2003 чи 2004 році, коли його показували, мені було 14 років. Мені подобалось. Передевіться ще ’Віднесені вітром’ 1939року
Тро Нью-Йорку• 19 января 2024
Серіалу 22 роки,що Ви хотіли? Тим паче від мильної опери. Ви теж 22 роки тому були іншою
Мать драконов• 19 января 2024
Ответ дляПирожкиня
Я в 16 лет смотрела этот сериал. Да и сейчас время от времени пересматриваю отдельные эпизоды и серии
Этожзвяздаяегообожаю• 19 января 2024
Ответ дляПирожкиня
Для таких как я) Мне нравится, смотрела 3 раза.
Нога на ногу• 19 января 2024
Ответ дляKika-6655
Фукает, но продолжает смотреть)
Это типа смотрю, интересно, но на всякий случай обосру, чтобы не сказали, что это тупо
Сорока-ворона• 19 января 2024
Там показані соціальні проблеми,які тягнуть одна за одну. Одруження без любові, клонування людини (і до чого це може призвести людство, що народжена таким чином людина немає життя справжнього це просто тіло без душі ), наркотики в звідки ця проблема виникає і як страждають діти від батьків. Блін, я дивилась в 30 і тільки про цей серіал можу сказати, що він чудовий, глибинний
Ms. Откровенность
• 19 января 2024
Ответ дляНога на ногу
Господи, кто и что мне может сказать, что вы несете
Ms. Откровенность
• 19 января 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Вот что именно вам в нем нравится?
Сорока-ворона• 19 января 2024
Ответ дляПирожкиня
Перша серія нічого не говорить
Этожзвяздаяегообожаю• 19 января 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Вот что именно вам в нем нравится?
Жади, ее семья, муж, Лукас тот же. Антураж.
Бабка_в_кедах• 19 января 2024
Його дивилися на початку 2000-х по тв, тоді вибору не було і що йшло по телеку - те й дивилися усі. Зараз його цінність хіба ностальгічна, передивитися те, що дивився колись і переоцінити своє ставлення до персонажів і їх поведінки. Я хоч і дивилася ще тоді, але зараз далі двох десятків серій навіть на фоні не осилила, оці притискання Жаді і Лукаса до стіни під трагічну музику - це окремий вид тортур, може, якщо дивитися по серії в день по телеку це і норм сприймалося, підкреслити трагічність їх кохання, то зараз, коли включаєш серія за серію і щогодини ці їх страждання - та ну їх.
Хоча є і хороше, музика там класна, костюми, актори, та і взагалі цікаво підглянути за звичаями чужих культур, не пам´ятаю інших культурних продуктів, де так багато уваги приділялося б східним традиціям.
Гуляю босоніж• 19 января 2024
Обожала этот сериал , как и остальные в те временя согласно возрасту
Эллен и ребята
Беверли Хилз
Район мэлроуз
Спасатели Малибу
Клон
Отчаянные домохозяйки
Это смотрела запоем , сейчас хотела что -то пересмотреть и уже не смогла
Эллен и ребята
Беверли Хилз
Район мэлроуз
Спасатели Малибу
Клон
Отчаянные домохозяйки
Кудесница_с_пургеном• 19 января 2024
Ответ дляСорока-ворона
лінія про наркотики там взагалі шикарно показана. нещодавно передивилась.
треба тільки проматувати всі сцени де вони один на одного дивляться і плачуть ) або страждають під музику )
МиссКаприз• 19 января 2024
На початку 2000, коли не було крутих американських чи англійських атмосферних серіалів - Клон був хітом. Після Тропіканки і Просто Марії - навіть шедевром:)
Наразі звісно не змогла б вже сприймати цей серіал.
Пирожкиня• 19 января 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Вот что именно вам в нем нравится?
Це пише людина, яка подивилася 37 серій?))))