Ашотакоя• 19 января 2024

Антибіотики при ангіні. Порада потрібна.

Який вашим діткам призначали антибіотик при бакт.(стрептококовій) ангіні? Дитині 11 років.
Нам лікар призначил аугментин. Я і пішла. Але читаю зараз інструкцію....там про ангіну нічого не написано. Ще не купила, може краще щось інше взяти.
Дитина за 11 років два рази пила антибіотик, і то не по ангіні. Було дуже давно це.
Яким замінити?
Помаранчова душа• 19 января 2024
Нам назначали Оспамокс

Natal_ka91• 19 января 2024
Нам також аугментин призначали при стрептококовій ангіні. Це по протоколу. Не мудруйте, при такій ангіні антибіотик треба пошвидше. Не підійде - лікар замінить.
Морожена_курка• 19 января 2024
Врач дурак или как вы считаете? Почему занимаетесь самолечением?
Винник• 19 января 2024
Флемоксин солютаб. Через те, що не може ковтати аугментин. Так би теж його хотіли призначити
автор Ашотакоя • 19 января 2024
Ответ дляNatal_ka91
Дякую. Звісно пошвидше. Збило, що в інструкції немає про ангіну. Подумала, може лікар помилився....
Вам на скільки днів призначали?
Нос при такій ангіні був закладений, не дихав?
kseni ya• 19 января 2024
Оспамокс, флемоксин, аугментин - одне і теж саме. При ангіні підходить. Пийте. Одужуйте скоріше.
Natal_ka91• 19 января 2024
Ответ дляАшотакоя
Вам на скільки днів призначали?
Якщо не помиляюся, на 10 днів.
Ніс трошечки. Вам ж робили тест на стрептокок?

СпайдерВумен• 19 января 2024
Дочка пила флемоксин (тот же амоксициллин) - эффективный: уже на следующий день намного лучше самочувствие, даже глотать смогла.
Новопоштинская• 19 января 2024
Сама тільки лікувалася від ангіни, саме аугментин і призначив , або медоклав (там ті самі діючі речовини, його й купила, бо тільки він був в нашому селі)
Чекаю завтра• 19 января 2024
автор Ашотакоя • 19 января 2024
Дівчата дякую, зрозуміла!
Без Баяна• 19 января 2024
Мені в Україні якісь призначали ’з пушки по горобцях’. Зараз за кордоном, виписують звичайний v-пеницилін і він чудово допомогає (у мене щороку той стрептокок чімляється).
Краще приймати найпростіше з можливого
fialka123• 19 января 2024
Ар ангине сама пью Аугментин, всегда помогает
автор Ашотакоя • 19 января 2024
Ответ дляfialka123
Добре дівчатка, дякую. Вже купила дала. Але далі сумніви... дозування бачу в інструкції, що для дорослого 1т./3 рази в день. Що для дитини моїй 38 кг. 11 років виписала так само ж. Це так багато?
Дозування 500.
Natal_ka91• 19 января 2024
Ответ дляАшотакоя
Дозування 500.
Нам виписували наче 2 р, але вища була доза, 750 чи щось таке. Вага така ж