L-i-s-a-92af• 19 января 2024

Кожного тижня СБУ затримує російських диверсантів

Те що Україні вдається уникати техногенних катастроф – заслуга СБУ, яка кожного тижня затримує російських диверсантів та коригувальників вогню. Про це пише політолог Тарас Загородній.

“В самій росії постійно стаються диверсії на залізниці, складах та нафтобазах – це наші вдалі спецоперації. рф аналогічними досягненнями похвастатись не може”, – акцентує експерт. Про це повідомляє «Delo».

Політолог згадує про вагнерівця, якого днями затримало СБУ, коли він встановлював GPS-трекери на опори ліній електропередач, що живлять Київську агломерацію. “Якби диверсанту вдалося встановити маячки на енергооб’єкти, це призвело б до значних людських жертв, а збитки сягали б мільйонів доларів. Не виключено, що столиця опинилась би на межі блек-ауту. Прикметно, що диверсанта для цієї мети закидали через кордон. Про що це свідчить? Російські мережі агентів, які були в Україні на початку війни, вже вичищені. Зараз для диверсій гру змушене закидати диверсантів із-за кордону”, – вважає Загородній.

“Зараз СБУ розслідує більше 100 кримінальних справ щодо створення терористичних груп чи організацій і понад 50 – щодо диверсій. За кожною справою стоїть попереджений теракт чи обстріл. 233 навідника чекають судового вироку. 82 зрадники вже відбувають тривалі терміни ув’язнення”, – наводить статистику експерт.
Seehund• 19 января 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 19 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Они тут плодяться с такой интенсивностью,что не успеваю список пополнять

MarMarem•
Учасник проєкту з 12.06.23

Душа Лисиці•
Учасник проєкту з 19.05.23
Krasivaja_ja•
Учасник проєкту з 22.09.23
Landuchka•
Учасник проєкту з 14.11.23
sheerlee •
Учасник проєкту з 17.12.23
Okk -7ebd•
Учасник проєкту з 13.06.23
KozaNostra_I•
Учасник проєкту з 16.01.23
Marynavladi •
Учасник проєкту з 14.03.23
Mary-7b23•
Учасник проєкту з 04.07.23
МухаЦЕ•
Учасник проєкту з 26.12.23
Kerry78•
Учасник проєкту з 26.07.23
Ольга-f5e3•
Учасник проєкту з 07.02.23
Inno4ka-ya•
Учасник проєкту з 27.02.23
Регина Шевченко•
Учасник проєкту з 15.11.23
mvm2023•
Учасник проєкту з 25.12.23
Smyrfeta-33•
Учасник проєкту з 12.10.23
Salsa-24da•
Учасник проєкту з 25.05.23
Kira2022•
Учасник проєкту з 15.05.23
виктория7аас•
Учасник проєкту з 08.06.23
Raitman•
Учасник проєкту з 23.12.23
SolgAvA•
Учасник проєкту з 22.06.23
Laluna1993•
Учасник проєкту з 18.11.23
Bransoletka•
Учасник проєкту з 17.12.23
Адріано Челентано•
Учасник проєкту з 01.01.24
Так они и будут плодиться)))) до такой степени примелькались и до такого дна уже опускались.что никакая чистка тем и постов не спасёт))))
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляkh0110
Ну у вас написано про дома, потому я и спросила. Так может тогда не стоит возле жилых домов размещать то куда может прилететь?
Какая знакомая методичка
А модет и ракеты не надо сбивать ппо,да?
И воевать ЗСУ должны,непременно,в чистом поле,что б Мариуполь,Авдеевка и Бахмут целыми остались оккупантам.
Что у вас там еще ’ в рукаве’?
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляkh0110
До вашей активности и фантазии мне очень далеко😉
У меня нет друзей,родственников и знакомых сепаров,к счастью.
’Скажи мне кто твой друг и я скажу тебе кто ты’,как говорится.
Ирина-bbd0• 19 января 2024
Ответ дляSeehund
Удалено администрацией...
Во мне нет яда. Во мне презрение к мразоте ватной.которая под ВИДОМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ лезет в Украину.
С памятью Вам нужно что-то делать ибо в предыдущих темах я защищала и беженцев и высказывалась в пользу квартир и всесторонней помощи.
А Ваш заскриню.дякую!
Seehund• 19 января 2024
Ответ дляИрина-bbd0
А Ваш заскриню.дякую!
Вы слишком о себе высокого мнения, что каждый должен помнить ваши комментарии. Для меня вы не отличимы от сотен других пользователей. Всех запоминать это рехнуться можно.
MarMarem• 19 января 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Не забудьте видосик для нас снять.
Это будет занимательное видео от диванного воина языком))))
Обязательно. Дайте инструкцию : рисовать на двери или нужно на крышу залезть и руками махать?
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляkh0110
Ну да, автор как раз такая
В этой теме есть хоть слово про президента?
Или вам так сердце режет,что ваших товарок СБУ таки сажает последовательно? Страшно,что и до вас дойдет очередь?

*СБУ викрила ще 2-х колаборантів: серед них – директорка ліцею, яка під час окупації Харківщини роздавала російські підручники*

Служба безпеки продовжує викривати зрадників та колаборантів, які співпрацювали з агресором у період тимчасової окупації території на сході України.

У результаті комплексних заходів у Харківській області викрито 2-х зловмисників, які ще на початку повномасштабного вторгнення рф підтримали російських загарбників.

Серед затриманих – мешканка Вовчанська. Під час окупації міста загарбники призначили її «головним спеціалістом відділу кадрів» окупаційної адміністрації росії.

Виконуючи вказівки місцевого гауляйтера, з липня до вересня 2022 року вона комплектувала «штат» псевдоустанови та закликала людей отримувати паспорти країни-агресора.

Ще однією колаборанткою виявилась 49-річна мешканка Куп’янського району, яку рашисти призначили директоркою одного із захоплених ліцеїв.

*СБУ повідомила про підозру ще 9 бойовикам, які брали участь у «м’ясних» штурмах позицій ЗСУ під Бахмутом та Лисичанськом*

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще 9-х зрадників, які добровільно вступили до окупаційних угруповань рф та воювали проти Сил оборони на східному фронті.

Перебуваючи у складі бойових підрозділів Південного військового округу збройних сил росії, вони брали участь у так званих «м’ясних» штурмах позицій ЗСУ в районах Бахмута та Лисичанська.

Наприкінці 2023 року українські захисники взяли зловмисників у полон під час жорстоких боїв поблизу селищ Кліщіївка та Спірне.

Серед затриманих – учасники мінометних розрахунків і радіотелефоністи. Також є бойовики, які вже вдруге потрапили у полон до оборонців нашої держави.

У ході слідства встановлено, що восьмеро бойовиків – мешканці тимчасово окупованих населених пунктів Луганської області, дев’ятий – житель Криму.

*СБУ затримала на Херсонщині ще двох колаборантів, які змушували односельчан «голосувати» на псевдореферендумі рф*

Служба безпеки викрила на Херсонщині ще двох колаборантів, які організовували проведення незаконного референдуму рф у період окупації правобережжя Херсонщини.

Перебуваючи у лавах загарбницьких «виборчкомів», вони обходили оселі місцевих жителів та вимагали від людей «проголосувати за приєднання» регіону до складу росії.

Фігуранти змушували людей ставити «потрібні» відмітки у фейкових бюлетенях і контролювали «правильність заповнення».

У разі відмови підтримати агресора, зловмисники погрожували «здати» односельчан озброєним рашистам, які супроводжували їх під час дворових обходів.

Співробітники СБУ затримали обох колаборантів у результаті стабілізаційних заходів у звільненій частині регіону. Затримана жінка намагалась переховуватись від правосуддя у помешканнях своїх знайомих, яких вона використовувала «втемну».

*За матеріалами СБУ 10 років тюрми отримав колаборант, який встановлював агітаційні борди на підтримку рашистів*

Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав ще один колаборант, який співпрацював з російськими загарбниками у період окупації Харківщини.

Після захоплення Куп’янського району він підтримав рашистів та погодився очолити «відділ адміністративно-господарського забезпечення» місцевої окупаційної адміністрації рф.

На цій «посаді» він займався облаштуванням бігбордів з агітаційними постерами на підтримку російських військ та агресивної політики кремля.

Для цього фігурант виділяв з комунального автопарку громади підйомні вишки, вантажну техніку та бульдозери.

Також він організовував перевезення на територію рф приватного майна, яке рашисти намародерили в захоплених селищах району.

Крім того за дорученням місцевого гауляйтера фігурант особисто об’їжджав приватні домоволодіння та агітував людей перейти на бік агресора.

*СБУ затримала ексчиновницю, яка віддала рашистам автопарк «швидких» для депортації українських дітей до рф*

Служба безпеки запобігла втечі з України ексчиновниці із Херсона, яка допомагала рашистам в окупованому місті.

Пособницю рф вдалося затримати на прикордонному пункті пропуску «Краківець» на Львівщині
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Чем ярче на кацапии горят нефтебазы и рвутся трубы отопления.тем громче на советчице вой про борщаговку)))))))
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Они не толтко по всей Украине разъехались,а и за границу выезжают,прикрывшись украинскими паспортами
Ирина-bbd0• 19 января 2024
Ответ дляSeehund
Так Вы еще и читать не умеете. Кавычек якобы не заметили
А я вот Вас хорошо помню.Вы не в Украине.
Ирина-bbd0• 19 января 2024
Ответ дляMarMarem
Нене.сами сами. Мы просто насладимся видео от диванных балаболок)))
Заодно и СБУ в действии посмотрим))))
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Наган 1917 года выпуска?
Что там про взрывы на АЗС в Харькове,было?
Так вот СБУ задержала того,кто эти взрывы сделал.
Нормального гражданина Украины и жителя Харькова эта информация бы порадовала,но рашистским троллям и тут неймется.
Seehund• 19 января 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Не всем хочется и не имеется так много времени досье собирать на других. Не умею читать, но стараюсь самосовершенствоваться.))
Ирина-bbd0• 19 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Естественно. У каждого свой фронт работы на благо своих задрищенсков)))
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляSeehund
Удалено администрацией...
Вопрос не в том.
Есть нормальные люди,а есть ’ ждуны’,которые выехали задание фсб выполнять.
И в наших интересах отличать первых от вторых,вы так не считаете?
Seehund• 19 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вопрос не в том.
Ну так надо прямо писать выезжают ждуны.
Ирина-bbd0• 19 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вопрос не в том.
Угу.но нужно делать вид.что ниясно про кого речь шла))))
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляMarMarem
Выходите сразу с флагом ’ лднр’-дальше вам расскажут.
Ирина-bbd0• 19 января 2024
Что ни говори.а СБУ сила и крутые!
Как бы тут матрюганы не истерили и не пытались убедить общество.что СБУ по кабинетикам все сидят
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляSeehund
Выезжает много людей и это нормально.Я считаю,что в зоне боевых действий гражданским( особенно с детьми) делать нечего.Но среди переселенцев есть и такие,которые не от войны спасаются а хотят ее экспортировать вглубь страны.
Ирина-bbd0• 19 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Мне странно.что кто-то этого с 2013 не понимает. Уж сколько было написано.проговорено
Не верю в настолько низкий интеллект
Seehund• 19 января 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Не верю в настолько низкий интеллект
Трудно оценить то , о чем не имеешь представления.))
kh0110• 19 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Какая знакомая методичка
Что у вас там еще ’ в рукаве’?
В рукаве у вас, а у меня вполне логичные вопросы
kh0110• 19 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Оно и видно, что у вас нет никого с оккупированной, потому вы тут сказки из марафона и повторяете
kh0110• 19 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af

При чем тут президент, если речь о том, что своих вы в тцк не отправляете и сама не идете, зато других оскорбляете и стыдите за это же

п.м. о, так вы ещё и сидевшая? За что срок мотали?)
Полковой раввин Изя• 19 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так что там про наган? Последний выпустили в 1945 году в Ижевске.
Полковой раввин Изя• 19 января 2024
Ответ дляkh0110
Да точно нет.
kh0110• 19 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Да точно нет.
Та понятно, потому и верит в эти сказки, если не за деньги пишет
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляkh0110
’Почему украинское ппо сбивает российские ракеты?’-это вопрос может быть логичным только для русни.