L-i-s-a-92af• 19 января 2024

Кожного тижня СБУ затримує російських диверсантів

Те що Україні вдається уникати техногенних катастроф – заслуга СБУ, яка кожного тижня затримує російських диверсантів та коригувальників вогню. Про це пише політолог Тарас Загородній.

“В самій росії постійно стаються диверсії на залізниці, складах та нафтобазах – це наші вдалі спецоперації. рф аналогічними досягненнями похвастатись не може”, – акцентує експерт. Про це повідомляє «Delo».

Політолог згадує про вагнерівця, якого днями затримало СБУ, коли він встановлював GPS-трекери на опори ліній електропередач, що живлять Київську агломерацію. “Якби диверсанту вдалося встановити маячки на енергооб’єкти, це призвело б до значних людських жертв, а збитки сягали б мільйонів доларів. Не виключено, що столиця опинилась би на межі блек-ауту. Прикметно, що диверсанта для цієї мети закидали через кордон. Про що це свідчить? Російські мережі агентів, які були в Україні на початку війни, вже вичищені. Зараз для диверсій гру змушене закидати диверсантів із-за кордону”, – вважає Загородній.

“Зараз СБУ розслідує більше 100 кримінальних справ щодо створення терористичних груп чи організацій і понад 50 – щодо диверсій. За кожною справою стоїть попереджений теракт чи обстріл. 233 навідника чекають судового вироку. 82 зрадники вже відбувають тривалі терміни ув’язнення”, – наводить статистику експерт.
MarMarem• 19 января 2024
Чушь, им диверсанты не нужны, у них есть дроны и ракеты.
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
*СБУ затримала агента фсб, який готував екологічний теракт на Одещині*

Кіберфахівці Служби безпеки затримали агента фсб, який шпигував для ворога на Одещині.

Головним завданням фігуранта було виявлення та передача координат, де зберігаються токсичні речовини, зокрема склади та сховища з пестицидами.

Також агент розвідував місця можливого базування та маршрути переміщення Сил оборони.

За вказаними геолокаціями окупанти планували здійснити повітряні атаки із застосуванням ракетного озброєння та дронів-камікадзе типу Shahed.

За наявними даними, ворог сподівався спровокувати екологічне лихо на території регіону і таким чином розхитати внутрішню обстановку.

Для збору відомостей фігурант почав працювати таксистом та під виглядом перевезення пасажирів фіксував локації «потрібних» об’єктів.

У результаті багатоетапної спецоперації співробітники СБУ покроково задокументували злочинні дії агента фсб і затримали його під час виконання ворожого завдання.
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляMarMarem
Им это кому,вашим курраторам?
Дронам и ракетам нужны координаты,куда лететь.
Краденые абрикосы• 19 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af

Я читала о нем в телеграмме. За деньги сука и мать родную продаст.
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Именно поэтому нужно быть очень внимательным всем украинцам к происходящему вокруг.И оперативно сообщать в СБУ или хоть полицию про подозрительное поведение ’таксистов’ и прочих ’ путешественников’.
Полковой раввин Изя• 19 января 2024
А говнопровод на Борщаговке - тоже диверсанты взорвали? Почему никого не задержали?
inresta• 19 января 2024
ну да, ну да,
эти СБУ-шники повыходили на льготную пенсию в 45, а на фронт не хотят идти
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Видимо,вы своевременно не сообщили куда следует на наводчика
Полковой раввин Изя• 19 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Увы, съехала из того района в 2017 году. Но там каждого сантехника можно было в СБУ сдавать.
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляinresta
ну да, ну да,
СБУ-шники уже давно на фронте,еще с 2014.
И работы у них там полно,как видим по-количеству задержаных.

’Зараз СБУ розслідує більше 100 кримінальних справ щодо створення терористичних груп чи організацій і понад 50 – щодо диверсій. За кожною справою стоїть попереджений теракт чи обстріл. 233 навідника чекають судового вироку. 82 зрадники вже відбувають тривалі терміни ув’язнення”
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
*За матеріалами СБУ 15 років за ґратами проведе російський агент, який шпигував за річпортом Ізмаїла*

Завдяки доказовій базі Служби безпеки 15 років ув’язнення отримав російський агент, який збирав розвіддані про Сили оборони та критичну інфраструктуру Одещини.

Найбільше ворога цікавили місця розташування електропідстанцій та українських блокпостів на території Ізмаїла.

Також він стежив за автотранспортом, який прибував до місцевого річпорту, та розвідував специфіку його охорони.

Отримані відомості він направляв агресору у вигляді текстових повідомлень з фото та електронними координатами об’єктів через анонімний чат у месенджері.

Контррозвідники СБУ затримали зловмисника у результаті спецоперації в Одеській області наприкінці січня минулого року.

Як встановило розслідування, засудженим є працівник одного з підприємств Ізмаїльського річного порту. Після початку повномасштабного вторгнення рф чоловіка дистанційно завербував представник російських спецслужб.
Басина• 19 января 2024
Уявіть, скільки в нас таких гнид-ждунів сидить...
Полковой раввин Изя• 19 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af

Не на фронте. Трое знакомых есть.
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
*СБУ затримала охоронця дитсадка на Запоріжжі, який наводив російські ракети на будинки мирних українців*

Контррозвідка Служби безпеки затримала агента воєнної розвідки росії, який коригував ракетні атаки рф по Запоріжжю.

Встановлено, що за його наведенням окупанти обстріляли житлові будинки у селищі Степногірськ напередодні 2024 року.

Тоді внаслідок ворожого удару загинув 43-річний чоловік, багато приватних осель були пошкоджені або повністю зруйновані.

За даними слідства, коригувальником ворожого вогню виявився охоронець місцевого дитсадка. У грудні минулого року чоловік був дистанційно завербований представником головного управління генштабу збройних сил рф (відомого як гру).

У поле зору окупантів він потрапив через свою знайому – хористку місцевої церкви УПЦ (МП), яка втекла на тимчасово захоплену частину Запоріжжя, де працює на спецслужбу країни-агресора.
annac• 19 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af

У знакомого мужа именно так и есть. С 14 года на Донбасе. Приезжает на неделю раз в несколько месяцев и назад. И так уже почти 10 лет
Элли Иванова• 19 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af

Зачем наводить оккупантов на дома , если все дома и так есть гугл картах?
inresta• 19 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af

вы правительственный троль ?
вам никто не верит
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Не на фронте. Трое знакомых есть.
Они ездят в командировки в прифронтовые территории.На 0 им делать нечего.У них свои задачи там.И работают парни вполне эффективно.
Inna_ya_krasivaya• 19 января 2024
Ответ дляБасина
та тут полфорума сидит и строчит рос. нарративы) но всех уже замечено
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляЭлли Иванова
Наверное наводил на какие-то конкретно объекты возле этих домов.
MarMarem• 19 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Им это кому,вашим курраторам?
Дайте мне уже этих кураторов, методичку и зарплату. А то высказываю свои мысли бесплатно
Координаты задаются благодаря разведке из космоса, анализу сказанного в соцсетях и по телефонам и мессенджерам с помощью искусственного интеллекта и поисковым словам. Это во первых. А во вторых в статье сказано что у нас нет техногенных катастроф благодаря тому, что отлавливают диверсантов. А затопленное метро, а говноапокалипсис на Борщаговке, а ежедневные прилеты - это уже не катастрофы?
Полковой раввин Изя• 19 января 2024
Ответ дляЭлли Иванова
Я вчера с помощью телефона, которому 7 лет,мгновенно нашла маршрут в незнакомом районе. А ракета с компьютером, наверное, сначала у охранника детского сада должна дорогу спросить.
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Наверное,где именно находится тот или другой ’ объект’ знают только местные и те,кто там работает,так что эти тупые умозаключения оставте при себе.
Seehund• 19 января 2024
В Украине столько предателей? Как вагнеровец вообще попал на территорию Украины? Документы на постах и границах не проверяют?
Басина• 19 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Он деякі під моїм постом реакції вже понаставляли)))
Полковой раввин Изя• 19 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Все из космоса давно видят. Все перемещения фиксируются.
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляMarMarem
Вот это сообщение вас должно заинтересовать

*СБУ викрила у Миколаєві фрілансерку, яка придумувала антиукраїнські фейки для проросійських Телеграм-каналів*

Служба безпеки викрила у Миколаєві ще одну поплічницю головного управління генштабу збройних сил росії (відомого як гру), яка поширювала в інтернеті провокативні матеріали на користь країни-агресора.

На замовлення окупантів зловмисниця власноруч готувала фейкові дописи, в яких вихваляла агресивну політику кремля та дискредитувала командування Сил оборони України.

У таких публікаціях фігурантка намагалась максимально героїзувати російських окупантів і дезінформувати читачів про бойову обстановку на фронті та суспільно-політичну ситуацію в Україні.

Підготовлені статті вона дистанційно погоджувала зі своїм куратором з гру, а потім «розганяла» їх через мережу спеціально створених Телеграм-каналів.

Загальна аудиторія таких інтернет-ресурсів становила понад 50 тис. користувачів, які майже щодня отримували нову «порцію» фейків від ворожої пропагандистки.
annac• 19 января 2024
Ответ дляБасина
Их тут регистрируются с каждым днем все больше и больше
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляannac
Работают непокладая рук)))
автор L-i-s-a-92af • 19 января 2024
Ответ дляSeehund
Я думаю,он пересек границу ’ зеленым коридором’, как говорят погранцы)
Т.е.нелегально

*СБУ затримала «вагнерівця», який готував удари рф, що мали знеструмити Київ*

Служба безпеки під час багатоетапної спецоперації затримала бойовика із угруповання «Вагнер», якого російська воєнна розвідка (відома як гру) «закинула» в Україну для проведення диверсій.

Він отримав завдання прибути з білорусі до Рівненської області для коригування повітряних атак рф по енергетичній інфраструктурі нашої держави.

Про такі плани агресора СБУ дізналася ще під час перебування ворожого диверсанта на території рб.

З того часу українська спецслужба поетапно задокументувала його злочинні дії від перетину держкордону до прибуття на місце вчинення диверсії в Україні.

Унаслідок чого зловмисника було затримано «на гарячому»: він намагався закріпити декілька GPS-трекерів на опори ліній електропередач, що живлять Київську агломерацію.

За сигналами «маячків» окупанти хотіли скоригувати прицільний удар по енергооб’єктах, у тому числі із застосуванням дронів-камікадзе типу Shahed.