Анонім Перший• 19 января 2024

У вас є лише 500 грн, що ви купите собі на вечерю на одного?

Маю рацію• 19 января 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Шматочок лосося та руколу
Шматочок? Та лосось часто по 350 грн/кг в Метро буває. 500 то філе такі ліниві сраки як я купують. Сусідка півтушками бере, тушка ще дешевше.

Ясамаякрасивая)• 19 января 2024
Ответ дляМальдивирую
Ну ви ж шуткуєте, що 500 в тиждень на 2х?) або на дієті?
На двох це дуже мало, але на одну дівчину, якщо вона не важить 80 кг, то можна нормально вложитися. Наприклад 1 кг курятини 150 грн, пів кіло свинини 100, і на 250 крупи, або овочі сезонні, яблука, ще можна і рибу не дорогу купити.
Файна пані• 19 января 2024
Ответ дляРоза в вазі
Лише??? Та це обіжратися можна. Я стільки в неділю витрачаю на двох з дитиною.
Економно, молодець ви. Що ви їсти зазвичай?
Зубожиння• 19 января 2024
Кусок мяса и овощи
Викасикрет• 19 января 2024
Ответ дляМавка
Суши
На 500 куплю все ингредиенты еще и подружек позову на этот пир
Гжегож Бженчишчикевич• 19 января 2024
Пляшка ігристого і баночка ікри
Мавка• 19 января 2024
Ответ дляВикасикрет
Не, я ленивая
Карусель-весель• 19 января 2024
Баночку ікри червоної в метро, багет і овочі на салат
Идеальная оптимистка• 19 января 2024
Вискарь или коньяк

Файно Замало• 19 января 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Вам чего смішно? А не подумали, що в людини може більше і не має...
Це менше 100 грн на день. На двох. За ці гроші можна лише вмерти. Ну не може щоб доросла дієздатна людина так жила. Або ще має города і якісь кури -гуси. Ладно самому. Але щоб ще й дитину????
Сегодня сержусь• 19 января 2024
Ответ дляСмячиком
отлично, но далеко в луцк за авокадо через день ездить
Просто нетреба розказувати кому і які авокадо купувати)) ціні всюди різні.
Зараз на дієті• 19 января 2024
Сама я весьма просто питаюсь.
А вот с детьми....
Свисток ля-минор• 19 января 2024
Не відмовилась би від суші.
Яжбоматуся• 20 января 2024
Ответ дляФайно Замало
Різне в житті буває, дай Боже вам такого не знати....
В моєї мати мінімальна пенсія це якраз +-100грн на день, та і років багато вже не до городу...
Маю рацію• 20 января 2024
Ответ дляФайно Замало
Якраз вмерти на ці гроші ажніяк не вийде.
Тяжко і сумно жити - так, доводиться, нажаль, багатьом.
Файно Замало• 20 января 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Та я знаю, що таке злидні. Але це було тимчасове явище і їсти ми мали що (здебільшого). Я собі не уявляю щоб доросла людина не могла на їжу заробити. Не хотіла то так. Не могла...
Яжбоматуся• 20 января 2024
В мене інсульт був у 30 років, не могла працювати, робота за комп´ютером. повністю відновилась тільки зараз, а це 10 років пройшло...війна
Смячиком• 20 января 2024
Ответ дляСегодня сержусь
а где я рассказываю кому-то что ему делать и что и где покупать?
я спросила где такие цены, мне ответили. попросила фото, мне показали.
я такого качества не покупаю. на этом вопрос был исчерпан.
рада, что в луцке цены ниже.
но из киева туда далековато за авокадо ездить.
мне.
причем тут где вам или кому-то еще покупать?
у вас своя голова на плечах.
Сегодня сержусь• 20 января 2024
Ответ дляСмячиком
рада, что в луцке цены ниже.
мне.
у вас своя голова на плечах.
Ви хоч читаєте, що пишите?)))

Вилосипедниця• 20 января 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Просто интересно,у Вас бывает холодильник без авокадо?
Буває
Але моє
Авокадо з еко маркета по 20 грн що те авокадо 75 грн не знаю де вони його купують - польза одна й та ж сама, все везеться в Україну в одному контейнері та все з одного ящика
AmazingLady• 20 января 2024
Красная рыбка