Не обижаюсь• Изменено 19 января 2024

Хто купляє квартири у Соф.Борщагівці за 130.000$ !?

Та ще і усього 67 квадратів. Ну люди зовсім Йоб****ся
Не розумію з якого переляку у тому районі такі ціни?.
Виїхати у центр та ще задача з зірочкою, шкіл, садочків нормальних немає, матеріали будинків жахливі, шумоізоляції немає.

На кого це взагалі розраховано?
Результат:
вже голосів: 181
89 (49.17%) Не купили б нізащо
62 (34.25%) Дуже дорого
23 (12.71%) Ціна справедлива, мені подоб.
7 (3.87%) Купила б
Пес Патрон• 19 января 2024
моїй знайомій обійшлося будівництво маленького будинку 90 кВ.м разом з покупкою участку в Гнідині в 95 тис.

Галя із Дарниці• 19 января 2024
Ответ дляЗамурмишка
Зачем мне переживать ?:)))
Тоді не переживайте
Але багатьом ясно що купити щось в іспанському селі діло нехитре , а от що там робити і як легвлізовуватися -то вже питання
Замурмишка• 19 января 2024
Ответ дляKROX@
Так ви ж какашки саме на Русанівську Гавань кидали і фукали, а тепер виявляється десь не там були, щось не те бачили
Никто не видел .. рисованные картинки с отдела продаж должны впечатлить. 🤷‍♀️
Сама не знаю• 19 января 2024
Ответ дляЗамурмишка
Ну там же грязь и не ухоженно .. и что что вода 🤷‍♀️
Де грязь? В Рус.Гавані?
Замурмишка• 19 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Де грязь? В Рус.Гавані?
Да
Задираю носа• 19 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Мабуть ремонтові ціни не складуть.
там ремонт - ’на продаж’
Замурмишка• 19 января 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Тоді не переживайте
Ну пока вы здесь сидели , я уже легализировалась ))

Сама не знаю• 19 января 2024
Ответ дляЗамурмишка
Да
Ахахаха))) ви там були?)))
Замурмишка• 19 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Ахахаха))) ви там були?)))
Да
Галя із Дарниці• 19 января 2024
Ответ дляЗамурмишка
Знов кліше порадниці - ви знаєте де я сиджу і як легалізована ?
Чи ви на ніки орієнтуєтеся ?:))
Сама не знаю• 19 января 2024
Ответ дляЗамурмишка
Так поїдьте особисто)) я, наприклад, їздила. А ви брехню тут тулите.
Сама не знаю• 19 января 2024
Ответ дляЗамурмишка
Да
Удалено администрацией...
KROX@• 19 января 2024
Ответ дляЗамурмишка
виїжджайте вже, нарешті, у цивілізацію зі своєї Борщагівки, і зможете на власні очі помилуватися набережною, територією сучасного ЖК, і видом на Дніпро, якщо вас туди пустять, звісно ...
Борщичок• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Так это разве не нарисованые картинки для продажи? Нет там такого на русановке

Хотя может я назви перепутала.. Что-то строят над русановкой
я там была, все там красиво и чисто, но выше и правда скинули нарисованную картинку
КрестьянинДиор• 19 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Може там тепла підлога?
Ніхто ж не каже, що ремонт має подобатися абсолютно всім))) Просто стверджувати, що він дешевий та неякісний - ну це брєдятіна.
автор права, будь-хто, хто більш-менш орієнтується у галузі дизайну, будматеріалів чи нерухомості це побачить. В ремонт вкладено мінімум, матеріали недорогі, меблі теж бюджетні, стилем і не пахне. Точкове освітлення, неонова підсвітка під кухнею, пара ’безбарвний диван+контрастні стільці (хоч дивно чому не бірюза)))’, цей ширпотребний мармур в стилі ’срали-мазали’ - це маркери безликого недорогого ремонту, але з подачею - дорогий дизайнерський ремонт))
Переплатити за ремонт і жити як в епіцентрі
Краще чисті голі стіни, але адекватна ціна і без цих отточенто і іншої мішури
Борщичок• 19 января 2024
Ответ дляЗамурмишка
Да
так вы ж там не были а я была на территории
Задираю носа• 19 января 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
в Испании надо происхождение денег доказать, а всякие сонечки морозюк и ее бойфренды в Украине вкладывают деньги пока могут
сонечки якраз таки в Україні не вкладають))))
Плету корзинки• 19 января 2024
15 млн за погибшего , и все вкладывают в недвижимость
На пів ставки• 19 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Мабуть ремонтові ціни не складуть.
Так, ремонт фігня.

Оля_с_киркою• 19 января 2024
+ нету медицины (в местной поликлинике кроме терапевта, гинеколога больше никого нет остальные в Боярке - из-за этого многие ломятся в поликлинику на Южной Борщаговке в Киеве, но их там не очень жалуют), один садик, школа одна - и те дети что учатся во 2 смену есть тут и такое зверство которое заканчивается около 18-19 вечера зимой по темноте едут в эти убогие новострои в набитых маршрутках.
Однополосная дорога и пробки 100+баллов по утрам и вечерам.
Плюс по отзывам все новострои здесь очень холодные и построены из говна и палок.
Живу здесь больше 35+ лет, но к счастью в теплой кирпичной многоквартирке советского периода.
СвітланкаОК• 19 января 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Покажіть класний на вашу думку ремонт ))) Знаєте як я його засру ))) Зачитаєтеся ))) Жду фотки, аж цікаво )))
Фокус-Покус• 19 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Ааа, то це Софія Резіденс… роздивилась у вікна))) Ну це мабуть один з найдорожчих ЖК в тому районі, що ж ви хотіли )) Там прилегла територія закрита і чудово оздоблена. Це подобається людям.
виходиш з софії резиденс на вулицю через красиву арку, і що ти бачиш перед собою ? правильно смуток, і куди піти навіть уяви не маеш, тому що це бетонно-болотяне село
На_оба_рот• 19 января 2024
Ответ дляБорщичок
Это на русановке или это где остановка Шептицкого (кажись) ?
Сама не знаю• 19 января 2024
Ответ дляБорщичок
погарячкувала, взяти за 100-110 долл і 30 на ремонт, але ж локації зовсім не рівняються, вже пару років на це жк облизуємось
Ми теж)))
Задираю носа• 19 января 2024
Ответ дляосень харашо
Цена встраивается из цены кв на данный момент и ремонта, немного влияет спрос и желание быстро продать. Сейчас готовых объектов дешевле 1000$ нет нигде. И строить не выгодно ниже. Только если земля дешевая можно снизиться.
А кажуть ціни виросли))))) то яке ж виросли, коли раніше по такій ціні за квадрат важко було пристойний ’сирець’ знайти?
На_оба_рот• 19 января 2024
Ответ дляKROX@
Да, вероятно это шептицкого
Отобрали берег Днепра у города..
КрестьянинДиор• 19 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Класний ремонт - це справа індивідуальна, я ж написала - чисті голі стіни і адекватна ціна. А мій вибір - це ще на етапі до зведення стін (звісно, це якщо не горить)
СвітланкаОК• 19 января 2024
Ответ дляФокус-Покус
ЖК у пригороді, ясно що нічого там немає, вузенькі вулички... Хз, інфраструктура яка там, але мабуть ніяка. Окрім пробок немає нічого. Але хто не має малих дітей і кому не треба перти в Київ щоранку - ідеально жити.
Замурмишка• 19 января 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Чи ви на ніки орієнтуєтеся ?:))
Ну это же ваш вопрос был про легализацию ))! Не мой ))) Кто хочет тот легализировался , сейчас это не сложно ))
Сама не знаю• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот

Це ЖК Русанівська гавань. Там саме так, як на картинках) дуже гарно...