Изменено 19 января в 15:37

Хто купляє квартири у Соф.Борщагівці за 130.000$ !?

Та ще і усього 67 квадратів. Ну люди зовсім Йоб****ся
Не розумію з якого переляку у тому районі такі ціни?.
Виїхати у центр та ще задача з зірочкою, шкіл, садочків нормальних немає, матеріали будинків жахливі, шумоізоляції немає.

На кого це взагалі розраховано?
Результат:
вже голосів: 181
89 (49.17%) Не купили б нізащо
62 (34.25%) Дуже дорого
23 (12.71%) Ціна справедлива, мені подоб.
7 (3.87%) Купила б
1 1 6
Невгамовна Бу 19 января в 15:37
если есть спрос....
4 6
Борщичок 19 января в 15:38
тоже не понимаю, в Русановской гавани за те же деньги +/- можно взять, еще и с видом на Днепр
1 6 13
автор Не обижаюсь 19 января в 15:38
І ще і вигляд з вікна на сусідній будинок і там усі такі, будинок на будинку
Банка з медом 19 января в 15:40
За таку ціну
Можна купити дуплекс або таун
Буча Гостомель Ірпінь
І свій двір і гойдалка і квіти і мангал
22 5
СвітланкаОК 19 января в 15:40
Мабуть ремонтові ціни не складуть.
Играю у края 19 января в 15:41
Ответ дляСвітланкаОК
Мабуть ремонтові ціни не складуть.
там примитивный ремонт.
2 2 11
viter33 19 января в 15:42
Тому що з ремонтом, кухнею, меблями
Зробили ремонт, його варітсть помножили на 2 (якщо не на 3) і ’можна заїжджати і жити’
Є таке ’дивне ціноутворення’ в житлі. готовому до заїзду
4 7
СвітланкаОК 19 января в 15:42
Ааа, то це Софія Резіденс… роздивилась у вікна))) Ну це мабуть один з найдорожчих ЖК в тому районі, що ж ви хотіли )) Там прилегла територія закрита і чудово оздоблена. Це подобається людям.
10 9
автор Не обижаюсь 19 января в 15:42
Ответ дляСвітланкаОК
Мабуть ремонтові ціни не складуть.
Такі ремонти роблять тільки гарні, а матеріали там якраз як на продаж, або під оренду
Розраховано напевно хто кидається на картинку
2 6
Белочкой зови 19 января в 15:42
Ответ дляБанка з медом
За таку ціну
Можна купити дуплекс або таун
Буча Гостомель Ірпінь
І свій двір і гойдалка і квіти і мангал
Ну, це теж на поціновувача.
2 1
Замурмишка 19 января в 15:43
Ответ дляБорщичок
тоже не понимаю, в Русановской гавани за те же деньги +/- можно взять, еще и с видом на Днепр
Гавань 😹.. видос что у Борщаговки ))
1 2
СвітланкаОК 19 января в 15:43
Ответ дляИграю у края
там примитивный ремонт.
Кому як, мені такий ремонт видається сучасним та стильним. Обісрати можна будь-що, звичано )))
2 5 19
Банка з медом 19 января в 15:43
Ответ дляБелочкой зови
Ну, це теж на поціновувача.
Можливо
Я обожнюю свій будинок
Квартира не моє
1 1 2
автор Не обижаюсь 19 января в 15:43
Ответ дляСвітланкаОК
Ааа, то це Софія Резіденс… роздивилась у вікна))) Ну це мабуть один з найдорожчих ЖК в тому районі, що ж ви хотіли )) Там прилегла територія закрита і чудово оздоблена. Це подобається людям.
Ага і Жуляни дуже поряд
Взагалі застройка незаконна
1 9
ТигрЛьвович 19 января в 15:44
а що не так з Борщагівкою?
Банка з медом 19 января в 15:44
Ответ дляТигрЛьвович
а що не так з Борщагівкою?
Там какахі замерзли плавають
І забудову виліпили прям на швидкісний трамвай
7 5
СвітланкаОК 19 января в 15:44
Ответ дляНе обижаюсь
Ага і Жуляни дуже поряд
Взагалі застройка незаконна
Там величезний ЖК, і ще будується, сумніваюсь, що незаконно. В будь-якому разі те що вже збудоване валити не будуть)))
4 2
СвітланкаОК 19 января в 15:45
Ответ дляНе обижаюсь
Такі ремонти роблять тільки гарні, а матеріали там якраз як на продаж, або під оренду
Розраховано напевно хто кидається на картинку
Ну це може судити лише експерт і лише при огляді вживу.
5 2
Борщичок 19 января в 15:45
Ответ дляСвітланкаОК
Ааа, то це Софія Резіденс… роздивилась у вікна))) Ну це мабуть один з найдорожчих ЖК в тому районі, що ж ви хотіли )) Там прилегла територія закрита і чудово оздоблена. Це подобається людям.
ще й бізнес класу жк, тому і ціна така
3 1 2
Белочкой зови 19 января в 15:45
Ответ дляБанка з медом
Там какахі замерзли плавають
І забудову виліпили прям на швидкісний трамвай
Це трохи три дні лісом від описаних подій
Николай-b526 19 января в 15:46
сделайте ремонт на 70 метрах - прозреете....
СвітланкаОК 19 января в 15:46
Ответ дляБанка з медом
Там какахі замерзли плавають
І забудову виліпили прям на швидкісний трамвай
По-перше, про какахи це фейк. По-друге, цей ЖК знаходиться кілометрів за 10 від місця, де була аварія водопроводу,
3 9
автор Не обижаюсь 19 января в 15:46
Ответ дляБорщичок
ще й бізнес класу жк, тому і ціна така
я знаю прораба який там працював, матеріали як і в економ, тільки фасади викрасили - от і весь бізнес
2 7
Банка з медом 19 января в 15:47
Ответ дляСвітланкаОК
По-перше, про какахи це фейк. По-друге, цей ЖК знаходиться кілометрів за 10 від місця, де була аварія водопроводу,
Але їздити в Київ в центр з цього ЖК треба саме через какахи та незаконні забудови в заторах по швидкісному
1 8
Борщичок 19 января в 15:47
Ответ дляНе обижаюсь
я знаю прораба який там працював, матеріали як і в економ, тільки фасади викрасили - от і весь бізнес
це печаль, звісно
СвітланкаОК 19 января в 15:47
Ответ дляБанка з медом
Але їздити в Київ в центр з цього ЖК треба саме через какахи та незаконні забудови в заторах по швидкісному
Через які какахи?
3 2
СвітланкаОК 19 января в 15:48
Ответ дляНе обижаюсь
я знаю прораба який там працював, матеріали як і в економ, тільки фасади викрасили - от і весь бізнес
Ой, скільки байок таких можна почути))) Але менше з тим, ЖК величезний, заселених будинків там дуже багато, і всі такі тупі, одна ви вумна, тому не купляєте там 🤣🤣🤣
1 8 1
годовасик 19 января в 15:50
Про Соф Борщагівку не скажу, але знайомий мебляр колись обставляв квартиру для одного генерала на пенсії, то там були дуже дорогі меблі, квартира являла собою цілий викуплений поверх багатоквартирного будинку, діло було у Вишневому.
автор Не обижаюсь 19 января в 15:50
Ответ дляСвітланкаОК
Ой, скільки байок таких можна почути))) Але менше з тим, ЖК величезний, заселених будинків там дуже багато, і всі такі тупі, одна ви вумна, тому не купляєте там 🤣🤣🤣
не купляю
бо це житло не ліквідне
щоб це розуміти - не треба бути експертом, так само і в якості ремонтних робіт, якщо ви робили хоч раз ремонт, то якість зрозуміли б при огляді, або навіть по меблях
2 8
ТигрЛьвович 19 января в 15:51
я 5 міс там жила, вроді як норм, вся інфраструктура є, магазини, кафе, є свій садок і школа, до Метро, Епіцентра рукою подати, Республіка поруч, Макдональдс ,- що не так?