Звичайно, «багато-мало» це лише ваша особиста точка зору.
Напишу за себе: пів порції рису, сметану, яку відкрили і зʼїли 1/3, картоплю фрі від бургерів, штук 5 тюльки не доїли, 2 свіжих огірки згнили. Це за тиждень. Наче і не прямо багато, але шкода.
Результат:
вже голосів:
70 (73.68%)
Мало
19 (20%)
Багато
6 (6.32%)
Результати
prosto_aisha• 19 января 2024
В мене діти. Тому часто, не сподобалося, не доїли, забули, я потім а потім зіпсувалося.
Бомжів чи собак в нас біля ЖК немає я б виносила.
Карамелінка• 19 января 2024
Ответ дляlilu502
не годуйте собак кістками!
Я знаю, какие кости нельзя давать собакам.
Карамелінка• 19 января 2024
Ответ дляlilu502
такі даєте? Інші не можна
Да, мозговые говчжие кости как раз отдаю. Трубчатые и куриные выбрасываю.
Moon shine• 19 января 2024
Ответ для04214
не викидаю нічого з їжі. Так вихована. Якщо консервація застаріла, то прямо, не відкриваючи, відношу і ставлю біля смітника. бомжі забирають. Хліб тримаю в холодильнику завжди, тому не псується. Сир, м’ясо, ковбаси, коли бачу, що не з’їмо, кладу в морозилку і потім використовую в піццу. Овочі купую по троху, щоб не псувались, і тримаю в холодильнику
Оце розумна жінка! Справжня хазяйка.
Рис можно было заморозить, потом использовать: харчо, голубцы, тефтельки. Сметану использовать: потушить печень со сметаной или рыбу запечь или в тесто, если печете.
Огурцы и тюлька, да... тут просто брать надо немного, буквально на раз. У нас тюльку ест только муж. Покупает себе 4-5 штук на один раз. Огурцы в не сезон беру тоже 1-2 шт на 1 раз