Да_Я_ТакаЯ_• 20 января 2024
Ліжко з ДСП хто купляв собі?
Як у використанні, чи є мінуси з ДСП матеріалу для ліжка? Скільки років використання?
интайм_не_предлагать• 20 января 2024
У дітей ліжка з ДСП. 15 років вже стоять, ніяких проблем не бачу.
Да_Я_ТакаЯ_
• 20 января 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
У дітей яка вага? А це для дорослих, головне щоб витримало вагу
интайм_не_предлагать• 20 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
У одного з діток вага вже близько 90кг, вже пару років. А донька десь 50-55. Дорослі високі підлітки.
Да_Я_ТакаЯ_
• 20 января 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Зовнішній вигляд змінили ліжка?
интайм_не_предлагать• 20 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Зовнішній вигляд змінили ліжка?
Обдираються кантики, є таке. Якщо вони залишилися цілими, то праскою приклеюю їх. В іншому не бачу змін. Ще згадала, що в ящиках під ліжками повідпадали ручки та дно фанерне вивалилося, але мені здається, що фурнітура і на дереві може зламатися, замінили та і все, а дно посилили куточками.