Як ще можна назвати скорочено Марію, окрім Маші, Мусі і Мані? Чи використовує хтось звертання Мія, як скорочення до Марії?
Asteroidea• сегодня в 19:39
Мія це не Марія, це окреме імʼя.
Маша це Марічка, Марійка, Маруся, Машуня, Маняша, Марися, Манюся, Мася
rainbow2018• сегодня в 19:42
Ответ дляAsteroidea
Мія це не Марія, це окреме імʼя.
Я би додала, що Мія - це і окреме ім´я, і ще й варіант скорочення Соломії. У подруги дочка Соломія. Її одна частина родини називає Соля, а інша - Мія.
Margaret Rose• сегодня в 20:18
Ответ дляvinika
Ну какая Мия? Это уже совсем их другой оперы
Мія першоначально було саме скороченням від Марії (та і від багатьох інших імен зі складом ’мі’), додумалися до нього як до окремого імені може трохи більше як 100 років тому.
По темі - Марічка, Марійця, Маруся, Мариня, Мариля, Мура, Міма, Мімі, Міка, Рія, Рися