По мотивам теми де панує суцільна істерика.
Спробую пояснити, як правник.
Статті, котрі передбачають відповідальність за порушення правил військового обліку викладено в КОДЕКСІ УКРАЇНИ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕНЯ скорочено КУпАПП
НЕ КАСУ, нЕ АКУ. Не кк.
А саме КУпап.
Ст 210, 210-1
Друга частина цього кодексу. , а саме гл17 прописує ПІДВІДОМЧИСЬ АДМ.справ.
Тобто за окрему справу може притягнути відповідний орган і тільки він.
Ст. 235 КУпАП ЗАЗНАЧАЄ, Що повноваженнями притягнення до відповідальності за відповідні правопорушення наділені органи ТЦК СП (ні консульство, ні карабінери в Італії, ні інші органи , посадові особи України або органи інших країн не повноважні)
Отже, щоб відносно вас винесли постанову . Вам потрібно завітати до ТЦК СП. Своїми ніженьками.
АЛЕ
НОВИЙ Законопроект передбачає, Що для отримання консульських послуг вам треба пред’явити документ перебування на військовому обліку.
Тобто зробити довіреність , отримати новий паспорт без документів, перебування на військовому обліку ви не зможете.
Але це в перспективі
Спробую пояснити, як правник.
НЕ КАСУ, нЕ АКУ. Не кк.
А саме КУпап.
Ст 210, 210-1
АЛЕ
Але це в перспективі
Ответ дляElenaMari
Если за границей такого не будет
Ви знову не уважно читали.
Слова ПЕРСПЕКТИВА І ЗАКОРОПРОЕКТ
щось говорять вам?
Чи знову: в у баби мого діда сусдки?
Слова ПЕРСПЕКТИВА І ЗАКОРОПРОЕКТ
щось говорять вам?
Чи знову: в у баби мого діда сусдки?
Где становиться на военный учет за границей
На военный учет граждан Украины за границей могут принимать дипломатические учреждения по месту консульского учета.
При этом подчеркнем, что дипломатические учреждения не имеют права вручать повестки, поэтому речь идет только о военном учете.
После взятия на учет военнообязанного консульство должно в течение 7 дней проинформировать соответствующие территориальные военно-учетные органы в Украине.
Что будет, если не стать на военный учет за границей
Если призывник, военнообязанный или резервист в течение 7 дней не приедет в заграничное дипломатическое учреждение Украины для взятия на военный учет, он нарушит требования Порядка, предусматривающего ответственность в соответствии со статьей 210 Кодекса Украины об административных правонарушениях. За это наказывают штрафом от 30 до 50 тысяч гривен.
Повторное совершение нарушения в течение года предусматривает наложение штрафа от 50 до 100 тысяч гривен.
Ответ длячаревна
Посилання на норму.
Яким законом, якою статтею Передбачено такі штрафи?
Чи ви Мурки Бурки сестра?
Ответ длячаревна
Ищите сами
Бо їх не має, правда?
І ви самі їх не бачили
Скопіювали щось і не зрозуміли що то було
І ви самі їх не бачили
Ответ длячаревна
Их нет, вы их не искали
Совершенно верно, как можно найти то, чего нет
Rabbit2012• 20 января 2024
Розумієте, все, що стосується права, не працює. Як підмахнуть в опі, так і буде. Якщо досвідчений юрист, голова ВР, так відноситься на засіданнях до норм Конституції, порядку денного та законів, чого чекати ще? Права людей обмежуються серед білого дня майже кодною постановою і в кожному проекті постанови або закону.Тим більше, по портнову не так просто закрили справу, це винахідник ще той, як , де і шо обійти. Тому , думаю спочатку придумає, як зграя сидіти подовше може, а потім, як на гроші ще раз витрусити тих, хто виїхав, заплативши тисячі, а з ними добратися і до тих трудяг, які багато років живуть за кордоном і працюють там.
Ответ длячаревна
А нічого, що стати на військовий облік можна лише після проходження медичної комісії при рвк?) Як консульський працівник має визначити чи придатна ця людина взагалі до служби? І нагадаю, що проходження медичної комісії при поліклініці в Україні для рвк пустий звук, лише їх комісія визначає хто придатний. Тобто, щоб ставити на військовий облік при консульствах, треба одне з двох: або примусити людину їхати в Україну для проходження медкомісії у рвк за місцем проживання - але в такому разі її там зразу і поставлять на облік в нікуди вже не випустять, або при кожному консульстві посадити медичну комісію від рвк, що фінансово настільки дорого, що ніколи не буде реалізовано.