Прагматик флегма• 20 января 2024

Виїхали за кордон, тепер жалкую

Приблизно з листопада свекруха почала тиснути, що скоро її ненаглядного синочка заберуть на війну і треба щось робити. Звісно, говорила вона це не просто так і вже через декілька днів почала розповідати, як добре за кордоном, аби ми з родиною виїхали і тд… Як тут небезпечно (живемо в центр Україні).
Ближче до кінця року почався конкретний натиск: «ти не любиш чоловіка, ти не думаєш про його життя, ти хочеш лишити дітей сиротами, ось-ось перестануть випускати навіть тих, хто зараз може виїздити». І все в такому дусі. Чоловік спочатку не хотів нікуди їхати, але мамо зробили свою справу і вже ближче до нового року він почав співати мені те саме. Я погодилась, зібрались з дітьми та виїхали (підстава законна). Сам він не хотів їхати ні в яку, так як це самому потрібно влаштуватись, думати, що й до чого. А я пробивна, все всюди дізнаюсь та домовлюсь. Плюс з дітьми більші шанси отримати нормальне житло. Власне, так і сталось. Подруга підказала, куди краще їхати, що і як.
Сидимо майже місяць в іншій країні, я не скажу, що дуже погано, але я на початку їхати нікуди не хотіла. Ми живемо в нормальних умовах, але це готель без кухні, їмо те, що дають. Діти просять домашньої їжі, а оренда квартири лише після оформлення документів, які ще не готові, тому готувати не можу. Мова складна.
Я ладна все закрити та з дітьми їхати додому. Але ж це 100% розлучення і вдома буду вислуховувати від свекрів за те, що не думаю про їхнього синочка, бо на цей раз я його кинула там самого, а назад він побоїться їхати. Ми жили окремо, але ж в одному місті і будемо так чи інакше зустрічатись. Плюс фінансове питання: сама дітей не витягну.
Не знаю, навіщо пишу, мабуть тому, що хочеться виговоритися
syperrizhik• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Херсон украинский, возвращайтесь!
Там люди выживают между обстрелами. То что украинский, это очень хорошо, ещё бы не стреляли 24/7. От моего дома до русни 3 км через речку

Невгамовна шахиня• 20 января 2024
Ответ дляОбращеница
Ваш чоловік має інвалідність?
Я памʼятаю тему автора, свекруха інвалід вивезла сина і повернулась, в неї здається 2 група що можуть відмінити щось так було
Анонім Завгосп• 20 января 2024
Автор мутна, створила тему і пішла.
З бісиками• 20 января 2024
Ответ дляsyperrizhik
Так возвращайтесь защищать город!
Невгамовна шахиня• 20 января 2024
Ответ дляМиззери
Что то мне тоже до боли знакомое , про что она раньше писала не напомните ?
Так і я памʼятаю мамо вивезла синочка, мама інвалід, дружина не хотіла їхати, була таке тема і напевно не одна
Анонім Завгосп• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Так возвращайтесь защищать город!
Чим?
Животом?
Миззери• 20 января 2024
Интересно как отношения в семье когда живешь не с мужем а чьим-то бесящим тебя сыночком ?
САМ_ТАКОЙ• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Херсон украинский, возвращайтесь!
Харьков тоже украинский, но тут лотерея: неизвестно куда прилетит. Но автора волнует больше супчик домашний. Зато писька в комфорте, не так страшно, а на форуме можно и поныть.
У меня так свекруха и ее дочь в Дании, все ноют - как тяжело там жить, на Балтийском море всего два раза отдохнули.
Лагшмивара• 20 января 2024
Ответ дляПланшетница
я помню ваши темы
Здається, і я читала щось подібне вже

З бісиками• 20 января 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Чим?
Животом?
Мужем, сыном. Женщин тоже в армию берут.
syperrizhik• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Так возвращайтесь защищать город!
Спасибо, в одной руке автомат, в другой малыш полтора года
Любовь Калистратовна• 20 января 2024
Инфантилы, что вы во все свекровь примешивиете
Все решения приняли вы сами
И дальнейшие тоже вы примете
Летюча помилка• 20 января 2024
Ответ дляsyperrizhik
Ви народили в Україні?
жінка незаміжня• 20 января 2024
Ответ дляПожарник
Так оставляйте мужа и детей за границей , а сами возвращайтесь. Раз вам так плохо в стране, где нет войны. Хорошо хоть у свекрухи хватило ума настоять на том, чтобы ваш муж выехал. Многие мечтают мужа вывезти, но не могут. А другие вывезли и хернёй страдают. То еда не та , то номер в отеле наверное не люкс.
Правильно сказано. Автор зажралась.
syperrizhik• 20 января 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Ви народили в Україні?
В оккупации, в июне
Когда малышу было месяц уехали
Сіточка• 20 января 2024
Відкривайте спільноту в ТГ або ФБ у вашому регіоні і пишіть: дівчата, допоможіть! Можна у вас приготовити дітям борщика? Не можемо вже їсти готельне. Впевнена відгукнуться. Якщо проблема дійсно у побуті, а не у вашому небажанні жити з цим чоловіком, думках свекрів і перебуванні за кордоном.
Бентливуман• 20 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Выехать законно он может, а отсрочку от мобилизации получить законно не может? Вы фантазер, автор
Та ладно, многие бояться и за отсрочкой идти.
ptanyk• 20 января 2024
то у вас просто шок от смены места жительства. вы должны принять что вы здесь, вы должны решиться учить язык, и поставить цель. просто вы плывете по течению и вам тяжело
жінка незаміжня• 20 января 2024
Ответ дляМиззери
Для меня «нет кухни , дают готовую еду» звучит как несомненный плюс 🤣
Плюс с мужем, живёт бесплатно и ракеты не прилетают. Офигеть, как тяжело жить бедняжке.

Летюча помилка• 20 января 2024
Ответ дляБентливуман
Наразі виїхати без довідки неможливо. Тепер усім потрібно йти
Бентливуман• 20 января 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Ааа, не знала.
ТаЕщеОптимистка• 20 января 2024
Автор ,я прекратила всякое общение со свекровью ,и очень рада и счастлива .Все время ,что мы общались все время я была плохая ,хоть как ни старалась ей угодить , сейчас уже нервы не выдержали это терпеть.
Поверьте , когда Вы перестанете ей звонить и отчитываться о своих действиях ,Вам станет намного легче жить
Може ще третю?• 20 января 2024
Бідосі, тьху
Миззери• 20 января 2024
Ответ дляжінка незаміжня
А лицемерие какое , про свекровь с пренебрежением за то что сына хочет от войны уберечь (я так понимаю еще и единственный сын если выпустили ) а свои дети бедные домашней еды хотят страдают и вот это проблема для автора
САМ_ТАКОЙ• 20 января 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Автор мутна, створила тему і пішла.
Пошла очередного клепать. Пособие надо получать. Больше наплодила - больше денег
Невидимка• 20 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Может переживают за нововведения в законах.
Например призыв третей группы
Анонім Завгосп• 20 января 2024
Ответ дляsyperrizhik
А ви з 1.5 річною дитиною в Херсоні?
З бісиками• 20 января 2024
Ответ дляsyperrizhik
А муж на фронте?
Чорнобаївка• 20 января 2024
Я вам так скажу, якби мені не треба було годувати, а постійно їсти, що дають в готелі.. Та ще й там, де нема війни) я б вивчила мову)
Жерица ночи• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Вы ж прямо с окопа, да? Передышка? И муж в соседнем.