Атака на морський термінал під Санкт-Петербургом була спецоперацією СБУ. Пожежа досі триває
Ответ дляfreedom_2015
щоб то розуміти треба розум .А так погано живемо ,бо воєнний стан і тільки
Теория ’ простых выводов - решений’. Линейно и все тут.
Шаг в строну- учуять алгоритм - все стоп, заслепление . И часто итого ’ вы бот’ . Завершено этим мыслительный процесс.
Ответ дляLudaSHS
Чтото еще в Севастополе
Ми теж чекаємо повідомлення про ’ хлопки’
КраснаяЗвездаМалыш• 21 января 2024
Ответ дляfreedom_2015
Якийсь день матрех на форумі
Та то одна, але упорота
Интерфакс: Технологический процесс «НОВАТЭК - Усть-Луги» остановлен, создан оперативный штаб по ликвидации последствий.
🔥🔥
Немного общей информации про Новатек-Усть-Луга
Комплекс по фракционированию и перевалке стабильного газового конденсата в порту Усть-Луга перерабатывает стабильный газовый конденсат в легкую и тяжелую нафту, керосин, дизельную фракцию и компонент судового топлива (мазут), готовая продукция экспортируется морским транспортом.❗️
Комплекс также позволяет переваливать стабильный газовый конденсат для его поставки на экспорт.
В 2022 году комплекс переработал 6,9 млн ‼️т стабильного газового конденсата и произвел 6,8 млн т товарной продукции, в том числе 4,2 млн т легкой и тяжелой нафты, 1,05 млн т керосина, 1,5 млн т дизельной фракции и компонента судового топлива (мазута), 78 тысяч тонн СУГ.
На комплексе реализуется проект строительства установки гидрокрекинга тяжелого остатка (мазута) с сопутствующим расширением производственной мощности
В НАСТОЯЩИЙ МОМЕНТ ЗАВОД ОСТАНОВЛЕН❗️❗️❗️
🔥🔥
Ответ дляLudaSHS
🔥🔥
Було б ідеально,щоб він вигорів весь в ’0’
Ответ дляKlodia
Да, на росиии таких ’та я вне палитики’ много....
на жаль, це своє, доморощене
А найгірше, що отаке вони транслюють європейцям, сидячи там з українським паспортом. Наша колишня сусідка (ми дружили сім’ями і підтримуємо близькі контакти) - з поволжських німців, вийшла до на нас заміж. Вони давно виїхали по програмі репатріації і коли в Німеччину почали прибувати наші біженці, пішла допомагати. Дзвонила мені і плакала: отакі сприймали її за свою, узЬкую, і не встидались при ній виливати тони помиїв на Україну.
Такі сидять в Європі, видають себе за українських біженців, знюхались і тягаються там в москалотою, розказують ’внє палітікі,.нам с расієй дєліть нєчево....’ а європейці очі витріщають на то все і здивовано запитують ’А хто ж тоді у вас з ким воює?’
А найгірше, що отаке вони транслюють європейцям, сидячи там з українським паспортом. Наша колишня сусідка (ми дружили сім’ями і підтримуємо близькі контакти) - з поволжських німців, вийшла до на нас заміж. Вони давно виїхали по програмі репатріації і коли в Німеччину почали прибувати наші біженці, пішла допомагати. Дзвонила мені і плакала: отакі сприймали її за свою, узЬкую, і не встидались при ній виливати тони помиїв на Україну. Такі сидять в Європі, видають себе за українських біженців, знюхались і тягаються там в москалотою, розказують ’внє палітікі,.нам с расієй дєліть нєчево....’ а європейці очі витріщають на то все і здивовано запитують ’А хто ж тоді у вас з ким воює?’
Allka- skakalka• 21 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Радіти немає чому,але ’ нехай буде’
У ніч проти 19 січня безпілотники атакували Тамбовський пороховий завод у російському місті Котовську. На цьому підприємстві виробляють порох для зброї та боєприпасів.
російський Telegram-канал SHOT пише, що безпілотник «звалився» на територію Тамбовського порохового заводу, а саме на майданчик біля цеху зі змішування порохів.
Тамбовський пороховий завод — один із найбільших у росії виробників порохів для стрілецької зброї та артилерійських боєприпасів. Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну підприємство наростило виробництво на 34%. Із січня 2023 року завод входить до складу державної корпорації «ростех».
Вибухи на цьому заводі уже відбувалися у червні та листопаді 2023 року. Від кордону Тамбовської області до України, яку росія звинувачує в запуску безпілотників, понад 700 кілометрів.
Ого ,у них заводов всяких .,а говорят дурачьё одно и алкаши .🤔
Allka- skakalka• 21 января 2024
Ответ дляKlodia
Ну и беда к ним пришла оттуда, откуда не ожидали: Анастасия Волочкова записалась в агит-бригаду и едет поднимать боевой дух солдат-)
И Джигурду пусть прихватит
Ирина-bbd0• 21 января 2024
Ответ дляYuliya82
Це Ви написали. Я так не думаю. Але і не думаю, що радіти обстрілам - то таке добро і щастя. Чому Ви тішитеся? Що в сусіда хата горить, коли в самих нас, на жаль, ппц повний. Скільки хлопців молодих гине, скільки покалічено, все зруйноване, екоміка не працює, жаби в блузка Гуччі за 70 тис і їм подібні хочуть з просто народу ще більше податків здирати, корупція дика. А ви справді вважаєте, що при цьому всьому варто тішитися обстрілам? Я вважаю, що війна то трагедія
Хай у этого сусида все хаты погорят!
И смените уже этот вой в методичках. Чуть что.ой шо ж це робиться.чому радіете))
Расчеловечивание оно такое.ага)))
Ответ дляYuliya82
Добавлю , разгон про блузку Гуччи зачетный. То была зара
Нас Кормят черти чем, мы поедатели всего этого шлака- чтоб уже кукуха не соображала, что правда , что нет.
Ответ дляAllka- skakalka
Основні заводи за Уралом.
Сподіваюсь,що і туди скоро долетить
Ответ дляLudaSHS
Это огромные деньжища для рф
А еще партнеры - кто выкупает все это у них -посмотрит, и будут искать другого поставщика.
Так,росію можна вбити тільки фінансово,коли реально нічим буде платити своїм маргінальним громадянам-тоді прийде її кінець.
Ответ дляKlodia
А кем-бы нам подобным ответить? Реально некем...
Всі хто в Україні були подібні-вже на раші.
freedom_2015• 21 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Тула то взагалі прекрасно ,в мене більшість покійних родичів там