L-i-s-a-92af• 21 января 2024

Палає морський термінал СПб

Атака на морський термінал під Санкт-Петербургом була спецоперацією СБУ. Пожежа досі триває
Coffee is Love• 21 января 2024
Горі-горі ясно, чтобі не погасло..

Mary_MMS• 13 февраля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Нічна атака дронами на морський термінал у російському місті Усть-Луга Ленінградської області була спецоперацією Служби безпеки України, зафіксовані ураження цілей.
Про це hromadske повідомило джерело в правоохоронних органах.

За словами нашого співрозмовника, ураження дронами були точними, на терміналі почалася масштабна пожежа, яка станом на 12:00 досі палає. росіяни були змушені провести евакуацію співробітників.

Нафтовий термінал «Усть-Луга Ойл» в Ленінградській області переробляє паливо, яке зокрема постачається і для військ рф.

Пожежу на терміналі підтвердив губернатор Олександр Дрозденко. Загорянню передували вибухи та звуки безпілотників. У Кінгісепському районі, де розташований термінал, вели режим підвищеної готовності. Голова адміністрації району зібрав засідання оперативного штабу.
Таке враження що ніхто не воює крім нашого доблесного СБУ
Нічого що воно перше обі сралися коли почалася повномасштабна війна
mamaМия• 19 февраля 2024
Ответ дляYuliya82
Це Ви написали. Я так не думаю. Але і не думаю, що радіти обстрілам - то таке добро і щастя. Чому Ви тішитеся? Що в сусіда хата горить, коли в самих нас, на жаль, ппц повний. Скільки хлопців молодих гине, скільки покалічено, все зруйноване, екоміка не працює, жаби в блузка Гуччі за 70 тис і їм подібні хочуть з просто народу ще більше податків здирати, корупція дика. А ви справді вважаєте, що при цьому всьому варто тішитися обстрілам? Я вважаю, що війна то трагедія
Так обстріли ж не міст, правда? Люди цілі, нафта погорить і перестане. Щось ви велику трагедію розіграли.