L-i-s-a-92af• 21 января 2024

Палає морський термінал СПб

Атака на морський термінал під Санкт-Петербургом була спецоперацією СБУ. Пожежа досі триває
автор L-i-s-a-92af • 21 января 2024
Нічна атака дронами на морський термінал у російському місті Усть-Луга Ленінградської області була спецоперацією Служби безпеки України, зафіксовані ураження цілей.
Про це hromadske повідомило джерело в правоохоронних органах.

За словами нашого співрозмовника, ураження дронами були точними, на терміналі почалася масштабна пожежа, яка станом на 12:00 досі палає. росіяни були змушені провести евакуацію співробітників.

Нафтовий термінал «Усть-Луга Ойл» в Ленінградській області переробляє паливо, яке зокрема постачається і для військ рф.

Пожежу на терміналі підтвердив губернатор Олександр Дрозденко. Загорянню передували вибухи та звуки безпілотників. У Кінгісепському районі, де розташований термінал, вели режим підвищеної готовності. Голова адміністрації району зібрав засідання оперативного штабу.

автор L-i-s-a-92af • 21 января 2024
Також українські безпілотники вночі 21 січня здійснили атаку на оборонне підприємство «Щегловский вал» у російському місті Тула, повідомило джерело hromadske в ГУР. На ураженому заводі виробляють зокрема зенітні ракетні комплекси «Панцир-С».

А ще українські дрони атакували російський авіаційний завод у Смоленській області, де виробляють та ремонтують авіаційну й іншу військову техніку.
автор L-i-s-a-92af • 21 января 2024
Кілька днів тому,19 січня Українська воєнна розвідка атакувала дронами нафтобазу у Брянській області росії, внаслідок чого там почалася велика пожежа.
Про атаку hromadske повідомило джерело в Головному управлінні розвідки Міноборони України.
Губернатор Брянської області Олександр Богомаз написав, що уражена нафтобаза розташована в місті Клинці, яке за 50 кілометрів від кордону з Україною. За його словами, безпілотник нібито придушили засоби РЕБ, але при знищенні дрон скинув боєприпас на територію нафтобази.

У мережі публікують відео, на якому видно великий стовп диму та вогню.
Пропагандистське агентство ТАСС пише, що горять 4 резервуари з бензином.
Yuliya82• 21 января 2024
А чому радіти? Що ці дурачили почнуть через деякий час композити і нас ще гірше? Це б війна скінчилася - ото було б щастя 🙏🩵
Tammy21• 21 января 2024
Ответ дляYuliya82
Думаєте, якщо ми не будемо стріляти, то і раша зупиниться?
автор L-i-s-a-92af • 21 января 2024
Ответ дляYuliya82
Радіти немає чому,але ’ нехай буде’

У ніч проти 19 січня безпілотники атакували Тамбовський пороховий завод у російському місті Котовську. На цьому підприємстві виробляють порох для зброї та боєприпасів.

російський Telegram-канал SHOT пише, що безпілотник «звалився» на територію Тамбовського порохового заводу, а саме на майданчик біля цеху зі змішування порохів.

Тамбовський пороховий завод — один із найбільших у росії виробників порохів для стрілецької зброї та артилерійських боєприпасів. Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну підприємство наростило виробництво на 34%. Із січня 2023 року завод входить до складу державної корпорації «ростех».

Вибухи на цьому заводі уже відбувалися у червні та листопаді 2023 року. Від кордону Тамбовської області до України, яку росія звинувачує в запуску безпілотників, понад 700 кілометрів.
Yuliya82• 21 января 2024
Ответ дляTammy21
Це Ви написали. Я так не думаю. Але і не думаю, що радіти обстрілам - то таке добро і щастя. Чому Ви тішитеся? Що в сусіда хата горить, коли в самих нас, на жаль, ппц повний. Скільки хлопців молодих гине, скільки покалічено, все зруйноване, екоміка не працює, жаби в блузка Гуччі за 70 тис і їм подібні хочуть з просто народу ще більше податків здирати, корупція дика. А ви справді вважаєте, що при цьому всьому варто тішитися обстрілам? Я вважаю, що війна то трагедія

Ночка_темная• 21 января 2024
Ответ дляYuliya82
Це як?Війна в вашій уяві може скінчитися якщо ми не будемо стріляти по важливим для ворога точкам?Як же вона повинна скінчитися тоді, на ваш погляд?Передачею України параші?Ну ридайте тоді над тим що на парашу летить, горюйте.
freedom_2015• 21 января 2024
Ответ дляYuliya82
коли палають військові об´єкти на росії ,то не трагедія а наслідки їх нападу на нас .І так це приємно ,бо чим більше в них-тим менше в нас
Леонка25• 21 января 2024
Нехай палає🔥
Ночка_темная• 21 января 2024
Ответ дляYuliya82
В сусіда не хата горить а знищується те з допомогою чого він завдає по нам удари,Що ви викручуєте факти.Ждуниха?
автор L-i-s-a-92af • 21 января 2024
Ответ дляYuliya82
Смоленський авіазавод виробляє крилаті ракети Х-59 різних модифікацій, якими російські сили обстрілюють військові та цивільні об´єкти в Україні.
Тамбовський пороховий завод — один із найбільших у росії виробників порохів для стрілецької зброї та артилерійських боєприпасів.

Оборонне підприємство «Щегловский вал» у російському місті Тула, виробляє зокрема зенітні ракетні комплекси «Панцир-С».

Дійсно нема чому радіти? Хай далі клепають зброю?
Yuliya82• 21 января 2024
Ответ дляНочка_темная
Удалено администрацией...
Yuliya82• 21 января 2024
Ответ дляfreedom_2015
Удалено администрацией...
freedom_2015• 21 января 2024
Ответ дляYuliya82
Удалено администрацией...
психічний розлад це жаліти свого вбивцю і ворога
війна не закінчиться якщо вона не перейде на територію агресора
Tammy21• 21 января 2024
Ответ дляYuliya82
То було питання.
Так, я вважаю, що обстріл ворогів. Знищення їх баз, пального, зброї, провіанту, особистого складу -- це благо і маленьке свято. Незалежно від того скільки наші жаби напиз@#₴и, бо це у будь-якому випадку знесилює ворога.
Ночка_темная• 21 января 2024
Ответ дляYuliya82
Удалено администрацией...
А горювати над тим, що вражаються цілі, які допомагають ворогу нищити нашу країну-не розлад?
Yuliya82• 21 января 2024
Ответ дляНочка_темная
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 21 января 2024
Ответ дляYuliya82
Удалено администрацией...
Вносимо ми власну долю не сумнівайтеся.
А я від щирого серця бажаю,щоб якнайбільше працівників цих підприємств згоріли на робочому місці разом з своїми заводами.А в ідеалі,ще й весь мікрорайон,де їх діти і батьки поруч живуть накрило ударною хвилею,і русня від 0 до 99 згоріла в страшних муках від своїх ’ракет’ і ’панцирів’
Так і передайте своєму куратору.

Yuliya82• 21 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вносимо ми власну долю не сумнівайтеся.
Так і передайте своєму куратору.
В мене немає кураторів. А Ви своєму зеленому куратору скажіть, що люди реально доведені до ручки і це Ваше сторічння (і Вам подібних) на форумах про ураження ворожих цілей не прикриють всі ті безчинства, які у нас зараз відбуваються. І за все прийдеться їм відповідати
freedom_2015• 21 января 2024
Якийсь день матрех на форумі
Ночка_темная• 21 января 2024
Ответ дляYuliya82
Удалено администрацией...
І?Це заважає радіти ударам по ворогу?Чи може ще й припинити їх потрібно, на вашу думку?Тема хіба почалася з суму що ви наставляєте всіх на шлях істини що треба сумувати ось за цим а не через удари по ворогу?
Klodia• 21 января 2024
Ответ дляНочка_темная
Это ’пис дав-ка’, то есть ’голубка мира’-))) ой, людньки гинуть, там же тоже мальчики молодые, у них же тоже мамы есть, ах, надо астанавить вайну, а наши солдаты же тоже убивают, ой, не нада злить владимира владимировича, атветачка же будит....
Yuliya82• 21 января 2024
Ответ дляНочка_темная
Чого Ви до мене вчепилися - то ж нас президент казав, що треба «просто пєрєстать стрєлять». Я не знаю, що потрібно зробить, щоб зупинити це безумство. Я не військовий експерт і не дипломат
автор L-i-s-a-92af • 21 января 2024
Ответ дляYuliya82
В мене кураторів немає.
І я щиро радію,що маємо таких сміливих і розумних котиків в ЗСУ,СБУ,ГУР,які щодня нищать ворога сотнями і на українській землі і в самому логові цих шакалів,за сотні км від українського кордону.
автор L-i-s-a-92af • 21 января 2024
Ответ дляfreedom_2015
Якийсь день матрех на форумі
Тільки одна поки що.Інші тільки пальці вниз тулять
Yuliya82• 21 января 2024
Ответ дляНочка_темная
Я не можу радіти, якщо гинуть люди. Вибачте. А Ви радійте - то Ваше право- їсти себе саму своєю ж ненавистю
Julieta78• 21 января 2024
Ответ дляYuliya82
Обнимемся и поплачем над рашисткой нефтебазой?
Tammy21• 21 января 2024
Ответ дляYuliya82
Ні, за все прийдеться відповідати всім, і вам у т.ч. якщо раша виграє. Подумайте над цим, і над тим що саме ви робите.
freedom_2015• 21 января 2024
Ответ дляKlodia
Удалено администрацией...