Зараз все скажу• 21 января 2024
Кому, вопреки всему происходящему, вот прям сейчас хорошо? Чем занимаетесь?
Как же хорошо дома )).
Как же мне не хватало этого в Германии .
Чесно брешу• 21 января 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Вы представляете , как сложно было это найти ?😂 Как вспомню , так вздрогну . Руки опускались , но другого не хотела.
Так, все під бетон, під мармур, у всіх родичів в той період ремонти лише такі.
...аяприкольная• 21 января 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Це у Вас рижий котик і його шукали після пожару?
Так
Чесно брешу• 21 января 2024
Ответ для...аяприкольная
Так
Ваш дім - це найкращий, який виставляли на порадниці, в мене досі збережені фото з вашою кухнею, вітальнею, майстернею. Бажаю Вам, як феніксу, відродити своє прекрасне житло, де б це не було. Дякувати Богу, що всі члени родини і кіт вціліли.
графиняВишенка• 21 января 2024
Автор,дизайнера на мило(
Ванна дуже не практична та старомодна(
Це ж не зручно
Ванна дуже не практична та старомодна(
Це ж не зручно
В рот не ложи• 21 января 2024
Ответ для...аяприкольная
Так
Пам´ятаю Ваш будинок, він був найкращий, 😥 теж зберігала фото, в той період ми тільки планували ремонт. Нехай у вашому житті все буде якнайкраще 🙏, головне, щоб всі були живі і здорові!
...аяприкольная• 21 января 2024
Ответ дляЧесно брешу
Дякую Вам! 🌷
...аяприкольная• 21 января 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Дякую вам, навзаєм! 🌷
Добродійка• 22 января 2024
Ответ дляПанна Кота
Сначала показалось, что у вас на кухне ванна стоит
Не тільки вам
Не боюся осуду• 22 января 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Я мелькос подумала, что это девочка с хвостиком 😁
Це дєвочка))) собача )))