Я таке знаю• 21 января 2024
Колишня дружина не хоче виїхати із квартири.
Квартира в Києві, придбана мною до шлюбу.
Розлучились місяць назад, а вона каже мені немає куди їхати, хоч в неї у батьків будинок під Житомиром.
Дитині 3 роки, зареєстрована у мене.
ничевока• 21 января 2024
Ответ дляAmazingLady
В честь чего он это должен делать
Не переживайте. Вам и так никто ничего не даст и не оставит. Я писала автору, а не вам.
Ms. При теле• 21 января 2024
Ответ дляничевока
Так мы ничего и не знвем о причинах развода, кто был инициатором и т .д..
Не важно кто. Есть закон. Или ребёнок с отцом или с мамой.
Наличие общего ребёнка на дает право на проживание бывщей жены на территории мужа.
Тем более у бывшей жены есть где жить.
Мой завтрак• 21 января 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
З такої
Шо по закону в інших х країнах при розлученні чоловік має утримувати до смерті жінку і дитину
Нічого страшного , це його дитині квартира все одно буде
По закону в інших країнах і жінка повинна утримувати чоловіка, якщо в нього доход менший
Веселуха Муха• 21 января 2024
Ответ дляMs. При теле
Если мама хочет, чтобы ребенок жил с ней, идут по месту ее регистрации.
Зазвичай жінка у чоловіка зареєстрована, там де і проживає. Батьки не зобов´язані приймати дочку назад.
Веселуха Муха• 21 января 2024
Ответ дляAmazingLady
У мамо жити
Батьки можуть бути проти. Автор пише , що у них приватний будинок. То доросла дочка не має права без їх згоди вселитися.
ГугелП@лАмался• 21 января 2024
Ответ дляИзЮмрудная
А це в яких країнах чоловік повинен утримувати до смерті жінку і дитину якщо розлучиться?
В Щвейцаріі
Веселуха Муха• 21 января 2024
Ответ дляMs. При теле
Тем более у бывшей жены есть где жить.
Якщо вона зареєстрована з чоловіком, то їй більше нема де жити. Права на будинок батьків в неї нема.
AmazingLady• 21 января 2024
Ответ дляВеселуха Муха
А кого это интересует. Мама также должна жилплощадь как и с папы требуют
AmazingLady• 21 января 2024
Ответ дляничевока
Не собиралась. У меня своя квартира.
Веселуха Муха• 21 января 2024
Тут питання до автора. Ви згодні, щоб дитина зосталась з Вами? Мати буде аліменти платити.
Ms. При теле• 21 января 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Выпишет её .
Веселуха Муха• 21 января 2024
Ответ дляMs. При теле
Выпишет её .
Може спробувати, але не факт. Новий житловий кодекс здається ще не прийняли. А по старомукодексу члени сім´ї власника користуються житлом нарівні з ним. Колишні члени сім´ї власника мають ті ж самі права, що і члени сім´ї власника. Порушення права на житло матері малолітньої дитини є фактично порушенням права на житло малолітньої дитини. опіку третьою стороною залучить до справи і не факт що виселять і знімуть з реєстрації. На вулицю дітей і матерів з дітьми не виселяють, закон є по захисту від бездомності.
Ms. При теле• 21 января 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Нет права жить на территории собственника без его согласия.
Веселуха Муха• 21 января 2024
Ответ дляMs. При теле
Собственник дал согласие при вселении. Автор так и не ответил, согласен ли воспитывать ребенка самостоятельно? И зарегистрирована ли мать ребенка в этом жилье. Ребенок в любом случае имеет право проживать в жилье отца.
Ms. При теле• 21 января 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Ребенок имеет право проживать с папой, но без мамы.
Если мама зарегистрирована, её без проблем можно выписать.