Большой секретик• 21 января 2024
Порадьте гамак)
Хочу на літо гамак. Порадьте, в кого є, який вибрати? Щоб вагу в 90 кг видержав)).
Идеальная оптимистка• 21 января 2024
Я 110 кг, звичайний гамак з ашану і епіцентру все витримує. Якби мої діти з друзями не каталися б на ньому як на гойдалці, то нитки біля кілець не перетерлися і ми б одним до сих пір користувалися. А то помер перший через 4 роки, другий вже 6 років тримається.
Большой секретик
• 21 января 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Із тканини, чи зі шнурків сітчастий?
Идеальная оптимистка• 22 января 2024
Ответ дляБольшой секретик
Із тканини, чи зі шнурків сітчастий?
Тканина.
Идеальная оптимистка• 22 января 2024