Море_море_я_скучаю• 21 января 2024
Домашние обязанности. Шестилетка моет полы шваброй по ВСЕЙ квартире.
Как вам товарищи советчицы?
Вот семья,многодетная.
Шестилетний ребенок моет полы шваброй по всей квартире.
Это такие домашние обязанности в 6 лет.
Его средняя сестра с тряпкой тоеж по всей квартире,вытирает надраивает пыль с подоконников, мебели, батарей,
самый старший мальчик обязан выностиь мусор КАЖДЫЙ день и развешивать стирку на сушилку тоже за всеми. Еще и завтрак сам себе готовит.
А как у вас и у ваших родных-знакомых?
Вот семья,многодетная.
Это такие домашние обязанности в 6 лет.
А как у вас и у ваших родных-знакомых?
Море_море_я_скучаю
• 21 января 2024
Ответ дляМарс атакует
Ну раніше отримували
та я тоже думаю, 2000 гривен КАЖДЫЙ месяц - отличный стимул рожать и не работать.реально выход для многодетных.
Вероятненько• 21 января 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Гугліть домашні обов’язки дитини
І там на кожен вік список
Якщо того списку дотримуватися, то років з 10 дитини, можна задерти ноги і лежати
Діти самі все зроблять))
І там на кожен вік список
Діти самі все зроблять))
О, я колись в школу для малої шукала, задали домашку робити, мої хатні обов´язки. Так знайшла, що в американській родині дитина з 8-9 років, якщо не помиляюсь, має вміти зробити легкий хатній ремонт при потребі, а з постійного - раз в тиждень мити машину))
А вот недавно• 21 января 2024
Нормально. В больших семьях зачастую так и есть - у каждого свои обязанности. Это прекрасно. И дети тратят на это немного времени, так что никто у них детство не отнимает. А маме ого какая помощь.
Марс атакует• 21 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
я тоже считаю, что нормальное детство
то телефон или планшет, а не шваброй по полу с криками йухху!
Ви головне не забудьте цю фразу коли вони підростуть і чомусь нічого не будуть робити
МояХатаЗкраю• 21 января 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Дитина в 10 років не знає що таке тряпка, віник. Пилосос - лише робот, посуд мити - тільки посудомийна машина. В нього із зобов´язань - повчити уроки, із техніки знає - телевізор і плейстейшен, а ну ще телефон з іграми
Унітаз спускає хоч?
Чи є хатній персонал для того?
Экспертиза• 21 января 2024
Отлично, я считаю. Я тоже лет с 8 мыла пол, помогала что-то на кухне. В чем проблема не вижу,
Блондинка в Шоколаде• 21 января 2024
А в школах зараз сказали дітям навіть не підходити до тряпок і відер, то лише батьки мають робити.
Скажіть, то нормально взагалі?
Экспертиза• 21 января 2024
Ответ дляКидстаффовка
20 и 13 лет - никогда никаких обязанностей. То они прислуг себе нарожали и на пособия жить
Удалено администрацией...
ГугелП@лАмался• 21 января 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Гугліть домашні обов’язки дитини
І там на кожен вік список
Діти самі все зроблять))
І там на кожен вік список
Діти самі все зроблять))
А где посмотреть домашние обязанности для кота? Не, ну а чё, если всех припахивать, значит всех.
ВільнаНазавжди• 21 января 2024
Не очень понятно, почему младшему досталась самая трудная работа. Старший как-то вообще не занят, по сравнению младшим.
Вероятненько• 21 января 2024
Ответ дляА вот недавно
Ого. В три года? Ее еще саму надо было «пасти».
Так, ще й бичок був дурноватий, але її слухався, не тікав
Блондинка в Шоколаде• 21 января 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Унітаз спускає хоч?
Чи є хатній персонал для того?
Мама є для того
Марс атакует• 21 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Думаєте, то народжуйте. Чого просто заздрити
Аноним_Русалка• 21 января 2024
Доньці 7.
Любить готувати. Наприклад, суп сьогодні варила.
Прибирає теж сама, коли є настрій.
Нічого в цьому не бачу такого надзвичайного.
Я в 9 років переклеїла шпалери в коридорі.
Прибирає теж сама, коли є настрій.
Усатая полосатая• 21 января 2024
Я не знаю жодної людини, що була б щаслива, що вона з багатодітної родини, завжди навпаки.
Для мене таке прибирання це не ок. Велика швабра, відро з водою і шестирічка. Доні 8 років. Прибирає у себе в кімнаті речі, пил витирає і як насмітила то віником заміте, на тому все. Вважаю більш ніж достатньо у її віці.
МояХатаЗкраю• 21 января 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Мама є для того
Вам тільки позаздрити можна)
Щебетуха• 21 января 2024
Ничего не делает в 14. Но жизнь научит. Старшего научила и младшую научит.
Море_море_я_скучаю
• 21 января 2024
Ответ дляМарс атакует
То чому ви так переймаєтеся чужою родино і їхніми правилами?
я просто хочу обсудить это все и понят для себя, для этого и есть форум.
Усатая полосатая• 21 января 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Скажіть, то нормально взагалі?
Ні, то має робити прибиральниця, але ніяк не діти. Максимум протерти пил, переставити щось, але не таскати швабри і відра з водою.
Море_море_я_скучаю
• 21 января 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Їх обов´язок вчитися. Все.
так они тоже учатся, девочка еще и в муз школе на ТРЕХ интрументах и дважды в неделю во францу школе.
младший мальчик в спорте и в муз школе.
Плюс еще кружки у них.
старший в кпи.
младший мальчик в спорте и в муз школе.
Плюс еще кружки у них.
старший в кпи.
Варена цибуля• 21 января 2024
17 років хоча б за собою прибирав і мився вчасно. Іноді в магазин ходить чи сміття виносить.
Оченьценная• 21 января 2024
Ответ дляА вот недавно
Может надеялись что потеряется(( Ужас какой-то. Они ж там толком ещё не разговаривают в этом возрасте.
Mrs.Sexuality• 21 января 2024
Ответ дляКидстаффовка
Они вам так сказали? Никогда не поверю. Такие только ради пособий и плодятся
А яке існує «прсобіє» для таких сімей?
Море_море_я_скучаю
• 21 января 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
изначально младшего пытались приобщить к вытиранию пыли, но он отказался, сказал скучно, сам захотел швабру.
а старший пылесосит каждый день, иногда посуду.
от швабры отхрещивается, говорит смену сдал. смена подросла. у меня сессия.
Крошечка-хаврошечка• 21 января 2024
Знаєте,бачила іншу сторону медалі. Коли приїздять на навчання такі дітки і поселяються в гуртожитку. Дитина в 17-18 років нездатна купити по примітивному списку яєць,олії,хліба і солі і потім ті яйця собі посмажити. Насилу посмажить,але нема поняття сковорідку помити і забрати з загальної кухні,так і стоїть гниє по 2-3 дні в спеку. Нездатна готові пельмені купити і зварити,кидають в холодну воду. Бо батьки їздили машиною і купували централізовано і метро і привозили,а потім продукти і страви звідкись з´являлися в холодильнику.Швидко кінчаються труси і футболки з дому,лежать смердючі пакети під ліжком(добре,якщо пакети,а не по кімнаті розвішано). Постільне засмальцьоване до чорноти,нема навіть елементарно поняття,шо треба міняти,шо інші діти міняють,беруть в кастелянші свіже. Нездатне підковдру напялити
Нездатне на машинці хоть якийсь режим включити. Кине жмутом шкарпетки і футболки,поставить шо попало і воно крутиться 2 години. Забуває дістати, потім те все лежить 2 доби на вихідних. Перечислять безкінечно.
Бо батьки елементарно не навчили ні картоплини собі вчистити приварити,ні труси хоч вручну пожмакати з гелем для душа.
Мушля з Криму• 21 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
а какие именно? что именно плохо в этой описанной семье?
Це якісь маргінали , а не сім´я
Море_море_я_скучаю
• 21 января 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
А яке існує «прсобіє» для таких сімей?
про них все говорят, значит есть пособия.