Дюйм оф о4ка• 21 января 2024
Не приходить додому
В кого є маленькі діти, це норма що чоловік не приходить по 3/4 години додому? Десь вештається у друга, його жінка спокійна на рахунок цього. А в мене в голові не вкладається. Ще й курять (....) Це погано впливає на психіку. Сварки і тд
Не кую, не мелю• 21 января 2024
автору - можете ходити кожні 30 хвилин провітрювати гараж, приносити своєму чоловікові чашку чаю, перевіряти шапку, шукати бараболю...
тоді той чоловік знайде інший гараж.
але не факт, що ваш не почне шукати іншу дружину.
*
ще можна набрати ту дружину і сказати - та забирай вже свого нуділу, задовбав, у нас секс горить
тоді той чоловік знайде інший гараж.
*
Дюйм оф о4ка
• 21 января 2024
Ответ дляSvs19
Одна я поняла что автор волнуется за СВОЕГО мужа? Который сидит у друга
Дякую ☺️ за друга написала щоб не говорили що у коханки, бо не даю так як втомлююсь і дитині 4 місяці