Звоночек• 21 января 2024
Чувствую себя униженной, мне кажется природа обидела женщин.
Смотрю сериал где муж спокойно смотрит журналы с девушками, и флиртует, а жена не неинтересна
И это сплошь и рядом.
Чувствую униженно себя из-за полигамии мужской(один мужик написал что ни одна женщина не заменит ВЕСЬ женский мир) соответственно мы не можем быть истинно любимы, они впринципе не любят как мы. Может и вообще не любят никак(любят или нет?) раз постоянно интересуются голыми женщинами и несмотря на брак, отношения и тд.
Это очень унижает женщин.
Далее, отсутствие оргазма в сексе, ранеее старение, клеймо если ты одна(РСП) и тд, более лёгкий набор веса, более высокие зп и должности, вообще принижение в многих моментах, как будто женщина - недочеловек.
Я люблю быть женщиной но это всё меня убивает... за что? Почему?
Чем они лучше нас? Вас когда-либо посещали такие мысли?
И это сплошь и рядом.
Это очень унижает женщин.
Пліткарка• 22 января 2024
Ответ дляПоумничка
Розкажіть це хлопцям на нулі, яким відриває руки, ноги, які гинуть в 3й день на службі. Я тут з перших уст історій таких почула, що рада, що ми дівчата. Бідні хлопці, не виїхати за кордон, а хто пішов туди, або смерть; або контузії, що до кінця життя голова постійна болить чи тиск
згодна з вами, деякі навіть життя не пожили,не було побачень,вечірок, подорожей одразу на смерть й все
Млинець Мій• 22 января 2024
Ответ дляШпондєр
Процент депрессий у женщин прилично выше, чем у мужчин. К женщинам всегда намного выше требования во всех сферах.
Мне очень тяжело быть женщиной. И успешных в моем окружении хватит пальцев одной руки пересчитать. Успешных мужчин намного больше
Про відсоток депресій точно не згодна. Може, діагностованих, бо за допомогою не звертаються. Але подивіться на статистику самогубств, там десь так 3/4 - саме чоловіки.
Млинець Мій• 22 января 2024
Я спершу подумала, що автор в декреті - бо це дійсно період в житті, коли жінка найбільш вразлива і незахищена.
В усі інші часи - ну, не буду сперечатися з тим, що природа дала чоловікам немало переваг, як мінімум вони сильніші і не мають менструального циклу.
Але разом з тим і до чоловіка немало вимог, яких нема до жінки.
Жінка може обирати, хоче вона бути домогосподаркою чи бізнес-леді, тоді як для чоловіка сценарій домогосподаря - ну може один випадок на мільйон і то, навіть якщо жінку це влаштує, косі погляди оточуючих гарантовані.
Жінка може бути сильною і вольовою, а може інфантильною і очікувати вирішення проблем від чоловіка, на кожен з цих типажів знайдуться потенційні партнери, а чи багато жінок захоче поруч інфантильного чоловіка, який хоче ’на ручки’? Слабкий і не харизматичний чоловік - завжди аутсайдер.
Жінка може народити для себе, якщо не складеться зі стосунками з протилежною статтю. Чоловік навіть усиновити без жінки не зможе.
Знаю як мінімум одного чоловіка, якого тримає поруч з дружиною лише бажання жити з донькою і виховувати її, а не бути лише татом вихідного дня.
І це я ще не згадувала про війну і все, що з нею пов´язано.